» »

Kako na daljavo narest downgrade na androidu ?

Kako na daljavo narest downgrade na androidu ?

#000000 ::

kolega si je instaliral lollipop in bi rad nazaj na kitekat, ampak ni v Lj, se da nekako to izvest na daljavo ? Oz. sploh kako najlažje to narediš, ni treba ravno na daljavo če ne gre.

hvala

bobby ::

in kater telefon bi to bil?
da, se da na daljavo,.. pošlješ mu navodila, kako to naredi. drugače pa ne,.. ni nekega remote downgrejda
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

#000000 ::

galaxy S4 GT-I9505 sem imel v mislih da bi se dalo s kakim kies ipd. ma sem malo prečekiral, da ne bo šlo drugač kot preko remote desktop podawnloadam drug firmware ter z ondin toolom, zadevo spravim gor, za to bo pač asistiral.

Je kaka finta da lahko kej zaj ? Mislm da če treba bit na kaj še ppsebno pozoren ?

#000000 ::

Fak mi ni uspelo, ker nekako nbe morem instalirat gonilnikov za usb, ta vista je čist mimo, traja eno uro da kao instalira gonilnike, nakar na koncu pravi da ne gre instalirat.

Obstaja kaka alternativa, mism kaki univerzalni usb driverji za samsung ?

Bellzmet ::

Zakaj pa gre nazaj na KiteKat? Ker jaz sem tudi mislil sedaj nadgraditi na Lollipop...

#000000 ::

Zato ker pravi da je vse zmešano, nič ne najde + baterijo mu žre da je nenormalno

aja itak pa folk masovno gre nazaj na kitekat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

GTX970 ::

Pri nadgradnji iz 4.4 na 5.0 je priporočljivo narediti hard reset.

#000000 ::

Jest bi rad naredu obratno in sicer gre takole http://forum.xda-developers.com/galaxy-...

problem je v tem da mi ta ondin software ne zazna telefona v popolnosti, ko pa hočem naložit gonilnike na visto (ker remote laptop ima visto) pa mi po skor enournem mletju, instalacija "uspešno" spodleti :)

tako da me jebejo samo gonilniki, no ja za zdaj, po tem bomo šele videl verjetno bo še kaka nova težava nastoplia ampak za sedaj je ta edina.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy S4 (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
711166872 (57675) Dr-4Skull
»

Razvoj mobilne aplikacije Kivy vs Ionic

Oddelek: Programiranje
61243 (1087) jukoz
»

Galaxy S4 težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
111184 (992) Jobs191
»

Dual-boot Android

Oddelek: Pomoč in nasveti
121092 (861) bobby
»

Z Lollipopom prva Motorola

Oddelek: Novice / Android
208137 (5513) smihael

Več podobnih tem