» »

HP ProBook 4720s defekten ekran

HP ProBook 4720s defekten ekran

Han ::

Prijatelj je ekran prenosnika previdno očistil s čistilom za očala, ko je bil prenosnik v mirovanju (sleep mode). Sicer dvomim, da bi to vplivalo na defekt, ki je zdaj prisoten, a brez posega v 'drobovje' očitno ne bo šlo. Leva tretjina ekrana je gosto zebrasta (črno-bele vertikalne črte, skozi katere se dejanska slika izredno slabo vidi), preostanek ekrana pa je zamegljen, a za silo čitljiv. Se da to rešit z novim LCD kablom ali bo treba menjat tudi panel?

Če priklopim prenosnik prek HDMI na klasičen HD monitor, je slika brezhibna.
  • spremenil: Han ()

TOP ::

Panel je treba zamenjat.tam okrog 90e so.

Skyman ::

jz mam od 4710s ok ekran..17"

technolog ::

80EUR je že 20% novega laptopa.

Jaz imam sicer še 4510s, ampak tvoj je tudi že star. Moj nasvet: malo glej za kakim novim laptopom, ta čas pa uporabljaj laptop prek HDMIja. Popravilo se ti ne bo izplačalo.

Splača se ti tud laptop ugasnit pa s fenom na najnižji stopnji malo popihat po robovih zaslona.

Zgodovina sprememb…

Han ::

Sem zamenjal panel. 60 eur + 3 ure dela, ker je imel panel od 4710s konektor na drugi strani, zaradi česar je bilo treba odpret žepek s kablovjem in žičke za kamero speljati diagonalno...

solatko ::

Han - za nekaj € se dobi adapter - podaljšek za levi ali desni priklop, brez veze si se matral.
Delo krepa človeka

Han ::

Zakaj brezveze, če vse dela? Problem bi bil, če bi bile žice prekratke. V teoriji bi lahko porabil tudi kablovje iz 4710s, a bi s tem porabil še več časa...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik HP ProBook 4710s tezava

Oddelek: Pomoč in nasveti
261646 (1138) T-Mac
»

HP Probook 4710s - grafična?

Oddelek: Pomoč in nasveti
12885 (667) bambam20
»

HP ProBook 4710s ( nx631ea ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5411687 (6953) stumf
»

wireless ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
51302 (1237) Enron x86
»

Prenosnik za šah...

Oddelek: Kaj kupiti
162097 (739) GregiB

Več podobnih tem