» »

AMD Project Quantum

AMD Project Quantum

Napajalc ::

Zadeva bo namenjena VR (Virtual Reality) bo vodno hlajena z 2x fiji xt v majhnem ohišju.
http://www.geek.com/chips/amd-project-q...

AapocalypseE ::

dope1337 ::

Da povzamem link od StreetRacer-ja:

We have Quantum designs that feature both AMD and Intel processors, so we can fully address the entire market.


Dober pristop vs. priznanje poraza? Kaj mislite?
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Dr_M ::

Tole rahlo disi po neslavni Quad FX platformi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Napajalc ::

Tale mašinca + proper "očala", pa Valkyra oz Star Citizen, Jao sploh si ne predstavljam te uživitve v igro, to bo res fantastična zadeva ko bo enkat zrela.

filip007 ::

To je demo enota, to sploh ne bodo naredili za prodajo. Samo napihovanje več ali manj.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Napajalc ::

Bomo vidli.
Mal fantaziram in sem zračunal da za eve Valkyra sploh ne bo treba imet 2x hi-end grafične kartice, recimo 3 klienti na EVE online na skupno 5.5m pixlov zmore r9 290x z lahkoto, se pravi z enim clientom še lažje, 4k ima pa 8.3m pixlov, dva taka je to ~16.6m pixlov, hmm zna bit dovolj.

klinker ::

Ta EVE je nor spil. Skoda ko nisem nikoli bil pri casu da bi ga lahko spilal, saj je spil za katerega porabis ogromno casa :8)

Meni ta VR ni ok. Mislim...experience verjamem da je ok, ampak, to ti bo oci "razc.f.ukalo" na prafaktorje. Meni osebno ze 3D ne ugaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Napajalc ::

klinker je izjavil:

Ta EVE je nor spil. Skoda ko nisem nikoli bil pri casu da bi ga lahko spilal, saj je spil za katerega porabis ogromno casa :8)

Meni ta VR ni ok. Mislim...experience verjamem da je ok, ampak, to ti bo oci "razc.f.ukalo" na prafaktorje. Meni osebno ze 3D ne ugaja.


Ah, dej dej, sej nebi smel prodajat teh stvari če bi ti kar frderbalo oči. Za drugi del majo z porabo časa probleme samo začetniki, ki bi radi igrali zastojn.

SimplyMiha ::

Cigarete so v prodaji. Your point?

Sicer pa mi na tistem posnetku gre na živce, kako tip leti bočno na slepo - skoraj bi se zaletel v par ladij.

klinker ::

Ti se kar tolazi, ampak zadeva sigurno ni blagodejna za oci.
Pa bravo napajalc, si uganu :)) ko bos star kot jst, bos upam da vidu da je ogromno drugih bolj pomembnih in zanimivejsih obveznosti v lajfu, kot 5h dnevno zabit v igrice ;)

Napajalc ::

Drgač je bočno letenje v vesoščinah podobno Valkyra ključnega pomena. Se kar hitro dobi občutek za to početje.
Ja nič, se bom nehal z avtom vozit da slučajn ne umrem :))

klinker je izjavil:

Ti se kar tolazi, ampak zadeva sigurno ni blagodejna za oci.
Pa bravo napajalc, si uganu :)) ko bos star kot jst, bos upam da vidu da je ogromno drugih bolj pomembnih in zanimivejsih obveznosti v lajfu, kot 5h dnevno zabit v igrice ;)

Ne bit tko prepričan o starosti in o porabi časa v EVE.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Napajalc ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Junija pridejo Valvovi lastni VR naočniki

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
153984 (2640) rand
»

dobre MMORPG??

Oddelek: Igre
363874 (2677) ahac
»

Resničnost - MMORPG (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
11311920 (7206) Pyr0Beast
»

ena lepa vesolska simulacija

Oddelek: Igre
312217 (1498) epicus
»

EVE - On Line

Oddelek: Igre
342545 (1989) Freelancer

Več podobnih tem