» »

Petrol vzglavniki

Petrol vzglavniki

hcet ::

Petrol za nalepke sedaj ponuja vzglavnike, že kdo kupil? So za kaj?

N0t0ri0us ::

Njihove nalepke nabijem na K...

Osebno se mi zdi totalna bedarija. Zbiraš in lepiš nalepke kot bedak, na koncu pa dobiš letak, na katerem prodajajo po "znižani" ceni stvari katerih sploh ne potrebuješ. Zgodilo se je že, da so prodajalo neke izdelke po znižani ceni, katere so bile še vedno dražje kot v drugi trgovini brez znižanja.

Nalepke bi bile uporabne, če bi dobil popust na nakup goriva, bi ti ob določenem številu zbranih nalepk nekaj podarili oziroma bi dobil dobroimetje, katerega bi lahko porabil še za kaj drugega kot za nekaj izdelkov za katere so se odločili oni.

Te zadeve je še vedno treba kupiti, zato se prvo vprašaj. če to zadevo sploh rabiš. Če si imel zadevo namen kupit že prej preden si videl njihovo "akcijo" potem OK, drugače so pa ustvarili umetno povpraševanje in vzglavnikov verjetno ne potrebuješ :)

LP

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: bauci ()

bauci ::

Sem kupil anatomskega pred enim tednom. Z njim sem zelo zadovoljen. Edina napaka je, da ima par dni malo neprijeten vonj, ki se pa kasneje izgubi. Za ta denar dober nakup.

koyotee ::

Punca je kupila Classic izvedbo in ji zelo ustreza.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

AapocalypseE ::

Midva s punco imava tudi Classic verzijo in je super.

hcet ::

N0t0ri0us vse kar si napisal drži :) bo pa vseeno potrebno menjati vzglavnike in ti petrolovi se mi zdijo kar ok, nimam pa izkušenj s "spominsko peno". Bi pa tudi sam vzel classic verzijo.

koyotee ::

N0t0ri0us je izjavil:

Njihove nalepke nabijem na K...

Osebno se mi zdi totalna bedarija. Zbiraš in lepiš nalepke kot bedak, na koncu pa dobiš letak, na katerem prodajajo po "znižani" ceni stvari katerih sploh ne potrebuješ. Zgodilo se je že, da so prodajalo neke izdelke po znižani ceni, katere so bile še vedno dražje kot v drugi trgovini brez znižanja.

Nalepke bi bile uporabne, če bi dobil popust na nakup goriva, bi ti ob določenem številu zbranih nalepk nekaj podarili oziroma bi dobil dobroimetje, katerega bi lahko porabil še za kaj drugega kot za nekaj izdelkov za katere so se odločili oni.

Te zadeve je še vedno treba kupiti, zato se prvo vprašaj. če to zadevo sploh rabiš. Če si imel zadevo namen kupit že prej preden si videl njihovo "akcijo" potem OK, drugače so pa ustvarili umetno povpraševanje in vzglavnikov verjetno ne potrebuješ :)

LP


Btw, vzglavnik naj bi menjal na 2-3 leta, ker je v nejm KUP svinjarije!!!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

AapocalypseE ::

Nekateri radi živijo v svinjariji :))

zmaugy ::

Še sreča da imamo Petrol, ki poskrbi za nujno higieno vzglavnikov. Le kako smo preživeli pred tem?

Robi :P ::

Js mam že ene 4 mesce Classic in je okej (sam ne kompliciram dost) :) so pa te točke defintivno nateg kar se petrola tiče... Velik stvari ko sem hotel kupit prek petrola na točke (ker fotr tanka in kupi olje za kurit na petrolu jih ma vedno preveč) pa se je na koncu izkazalo da dobim prek neta ali pa drugje ceneje. Sam raje tankam na OMVju kjer zbiraš točke in jih vnočiš za neko pijačo, hrano ipd. Jih je manj ampak se jih da ponucat brez doplačil...

CMpunk ::

Spim brez vzglavnika..Spanec je miren, sanje pa lepe.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Epialt ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupil drago lezisce in posteljno dno, vendar se zmeraj slabo spim (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8211226 (8108) rockstar
»

Vzglavnik

Oddelek: Loža
264770 (4153) Kleemen
»

Koliko namenite v stvari za spanje (posteljnina, pižama)

Oddelek: Loža
133780 (3254) kuglvinkl
»

Uporabljen "nov" telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
446285 (4767) Tilen
»

Polepljena zadnja šipa na avtu

Oddelek: Loža
91465 (1121) AndrejS

Več podobnih tem