» »

Kako odstraniti ostanek lepilnega traku s kože

Kako odstraniti ostanek lepilnega traku s kože

Mare3 ::

Pozdravljeni zanima me kako najlažje odstraniti lepljive ostanke s kože. Naliman sem imel kinesio trak na nogi ampak ko sem odstranil so ostali neki ostanki lepilnega traku ki me resnično motijo zato me zanima če poznate kakšno rešitev s čem gre to dol z kože? LP

Yacked2 ::

Milo + voda, ponavljaj postopek par dni pa bo.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Unknown_001 ::

Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

toplakd ::

Probaj z wd40. Pomaga pri raznih smolah, mogoče bo tudi pri tem.

Blum ::

Alkohol, če želiš na hitro pa lahko tudi nitro razredčilo.

SeMiNeSanja ::

Bencin (če nimaš onega za čiščenje, pa vzameš navadnega ali tistega za vžigalnik).
Pogojno bi lahko tudi zgoraj omenjeni WD40 'deloval'.

Unknown_001 ::

Blum je izjavil:

nitro razredčilo.


Raje ne. Izjemno nevarna zadeva, ki sploh ni primerna za kožo, pa še rakotvorna zna bit (hlapi). Malo si enkrat preberite varnostna navodila, ker niso zastonj tam. (Ja vem enih še ni pobral, pa čeprav to redno počnejo, utegnejo pa čez par let hudi problemi nastat)

Glede na to da je koža od spodaj stara, raje poskusi z grobim milom ki si ga lahko tudi sam narediš. Malo mivke zamešaj v žajfo pa je inpol sem zdrgni temeljito in bi moglo it lepo dol. Lahko pa tud z alkoholom poskusiš.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

Unknown_001 je izjavil:

Blum je izjavil:

nitro razredčilo.


Raje ne. Izjemno nevarna zadeva, ki sploh ni primerna za kožo, pa še rakotvorna zna bit (hlapi). Malo si enkrat preberite varnostna navodila, ker niso zastonj tam. (Ja vem enih še ni pobral, pa čeprav to redno počnejo, utegnejo pa čez par let hudi problemi nastat)

Glede na to da je koža od spodaj stara, raje poskusi z grobim milom ki si ga lahko tudi sam narediš. Malo mivke zamešaj v žajfo pa je inpol sem zdrgni temeljito in bi moglo it lepo dol. Lahko pa tud z alkoholom poskusiš.



Če bo enkrat to naredil, ga ne bo pokopalo.

Unknown_001 ::

Phantomeye je izjavil:


Če bo enkrat to naredil, ga ne bo pokopalo.


In zakaj bi si človek kožo uničeval???
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Lepila in smola gredo najbolje iz kože z jedilnim oljem. Na vato ali wc papir vlij malo olja in zdrgni, potem pa z milom umiješ, da gre olje dol.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Olórin ::

bencin.

res pa je, da boš potem spraševal kako iz rok sprati vonj po bencinu :D

"šmiržajfa" je zakon, mislim da bi jo moral vsak imeti doma. vedno se namreč najde primer, ko dobiš na roke kaj trdovratnega.
Drugače pa zdrgni z grobim delom gobice..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

krneki0001 ::

Olórin je izjavil:

bencin.

res pa je, da boš potem spraševal kako iz rok sprati vonj po bencinu :D

"šmiržajfa" je zakon, mislim da bi jo moral vsak imeti doma. vedno se namreč najde primer, ko dobiš na roke kaj trdovratnega.
Drugače pa zdrgni z grobim delom gobice..


Dejte nehat bedarije kvasit. Zakaj bi škodo delal koži z drgnjenjem gobice ali polivanjem z bencinom, ko pa je navadno jedilno olje odlično za čiščenje smol in lepil s kože. Pa še vsakdo ga ima v kuhinji.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

SeMiNeSanja ::

Lahko si daš tudi kakšno kremo na vato in z njo zdrgneš, da ne bo potem vsa koža oguljena.

Gre malo počasneje kot z bencinom, definitivno pa manj smrdi (pa še koža je potem 'negovana').

francek1 ::

Najhitreje z bencinom. Olja so za babe!
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

SeMiNeSanja ::

francek1 je izjavil:

Najhitreje z bencinom. Olja so za babe!

hahahahaha

Drugače pa dejansko 'hudo smrdi' samo navaden 'pogonski' bencin. Tisti za čiščenje, Zippo ali medicinski bencin so bistveno bolj prečiščeni in ne smrdijo tako zelo, pa tudi vonj prej izgine.

zenith1 ::

Z oljem. Olivno, mandljevo, verjetno tudi navadno jedilno. S prvim dvema imam super izkušnje kar se teh trakov tiče.

Pithlit ::

Mare3 je izjavil:

Naliman sem imel kinesio trak na nogi

Offtopic: Pomagalo? Sama sem namreč skeptična do takih zadev (mi deluje podobno kot neka akupunktura/presura)... ampak ker sem odprtega duha pač probam marsikaj - uporabljam tole že par let in sem vedno presenečena da meni pomaga (partnerki in hčerki tudi). Me pa hudo zanima če pomaga še komu, ali pa se kljub mojim izkušnjam najde folk ki mu ti trakovi niso olajšali življenja.
Life is as complicated as we make it...

noraguta ::

Zajfa + zaganje v osnovi smirzajfa ce nimas zaganja doma.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

opeter ::

Žganje. Čeprav ga je škoda, raje popit, stisnit zobe, kožo pa spucat z šmirgli-papirjem.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Phantomeye ::

Unknown_001 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


Če bo enkrat to naredil, ga ne bo pokopalo.


In zakaj bi si človek kožo uničeval???


Ne se razburjat :)

Unknown_001 ::

Phantomeye je izjavil:



Ne se razburjat :)


Saj ni bilo tako mišljeno ;) Mal mi je prst zaspal na vprašaju, pa se mi zdel vredno popravt. Zgleda da je treba bit pazljiv pri uporabi ločil :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

mitja73 ::

Pithlit je izjavil:

Mare3 je izjavil:

Naliman sem imel kinesio trak na nogi

Offtopic: Pomagalo? Sama sem namreč skeptična do takih zadev (mi deluje podobno kot neka akupunktura/presura)... ampak ker sem odprtega duha pač probam marsikaj - uporabljam tole že par let in sem vedno presenečena da meni pomaga (partnerki in hčerki tudi). Me pa hudo zanima če pomaga še komu, ali pa se kljub mojim izkušnjam najde folk ki mu ti trakovi niso olajšali življenja.


Pomaga, je pa dobro da ti to namesti fizioterapevt ki ve kaj dela in zakaj in tocno ve katerim misicam/tkivom s tem prepreci ali omeji gibanje ali jih fiksira.
Glede ciscenja s koze pa vsaj tipom fizioterapevti priporocajo da se tam prej obrijes/depiliras. Tiste 3 tedne kolkor se vecinoma mehko tkivo celi pac mal potrpis.

Mare3 ::

Vidim da ste se razpisali, zadevo sem rešil z šmir žajfo in daljšim nohtom pod toplo vodo. Nekaj časa namakal da se je vse skupaj zmehčalo potem sem pa z nohtom podrgnil se malo namatral (ne preveč) in je zadeva šla dol. Hvala za predloge in pomoč ;)

Olórin ::

krneki0001 je izjavil:

Olórin je izjavil:

bencin.

res pa je, da boš potem spraševal kako iz rok sprati vonj po bencinu :D

"šmiržajfa" je zakon, mislim da bi jo moral vsak imeti doma. vedno se namreč najde primer, ko dobiš na roke kaj trdovratnega.
Drugače pa zdrgni z grobim delom gobice..


Dejte nehat bedarije kvasit. Zakaj bi škodo delal koži z drgnjenjem gobice ali polivanjem z bencinom, ko pa je navadno jedilno olje odlično za čiščenje smol in lepil s kože. Pa še vsakdo ga ima v kuhinji.


ma ja. polivanje z bencinom škodi? drgnjenje z gobico škodi? daj nehaj no. mestne deklice res niso trpežne očitno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

Er333 ::

o boh, kaj vse človek najde na računalniških forumih..
Vzemi bencin, razredčilo, žganje, nafto, šmiržajfo, kar ti prej pride pod roko in ne kompliciraj.
Tisti, ki se pa razredčila bojijo pa očitno še nikoli niso res fizično delali. Ma v pol ure barvanja z razredčeno barvo za železo se tako navohaš razredčila, da bi po mnenju geekov umrl še preden bi prvič čopič namočil.

SeMiNeSanja ::

Er333 je izjavil:

o boh, kaj vse človek najde na računalniških forumih..
Vzemi bencin, razredčilo, žganje, nafto, šmiržajfo, kar ti prej pride pod roko in ne kompliciraj.
Tisti, ki se pa razredčila bojijo pa očitno še nikoli niso res fizično delali. Ma v pol ure barvanja z razredčeno barvo za železo se tako navohaš razredčila, da bi po mnenju geekov umrl še preden bi prvič čopič namočil.

Geeki uporabljajo samo barvo na vodni osnovi :)

krneki0001 ::

Olórin je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Olórin je izjavil:

bencin.

res pa je, da boš potem spraševal kako iz rok sprati vonj po bencinu :D

"šmiržajfa" je zakon, mislim da bi jo moral vsak imeti doma. vedno se namreč najde primer, ko dobiš na roke kaj trdovratnega.
Drugače pa zdrgni z grobim delom gobice..


Dejte nehat bedarije kvasit. Zakaj bi škodo delal koži z drgnjenjem gobice ali polivanjem z bencinom, ko pa je navadno jedilno olje odlično za čiščenje smol in lepil s kože. Pa še vsakdo ga ima v kuhinji.


ma ja. polivanje z bencinom škodi? drgnjenje z gobico škodi? daj nehaj no. mestne deklice res niso trpežne očitno.



Si kdaj delal v hosti? SI bil kdaj od smole? S čim gre smola prej dol s kože, z bencinom ali jedilnim oljem? Probaj, pa boš videl, da gre z oljem hitreje.

Verjemi, na leto spravim par kamionov smrek iz svoje hoste, pa imam prakso s tem. Z lepili je pa enako.


Tudi z avta, če kapne smola gor, se jo najlažje očisti z navadnim oljem, ne z bencinom in ne z grobo gobico.

Tok o mestnih deklicah.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Unknown_001 ::

Er333 je izjavil:


Tisti, ki se pa razredčila bojijo pa očitno še nikoli niso res fizično delali. Ma v pol ure barvanja z razredčeno barvo za železo se tako navohaš razredčila, da bi po mnenju geekov umrl še preden bi prvič čopič namočil.


Da sem delodajalc, tebe nikol ne bi zaposlil, ker očitno nisi sporoben poskrbet za osnovno preventivno varnost. In ni nobenmu interes met delavca ki bo kasneje po bolniških hodil. Hlapi v PREZRAČEVANEM prostoru mogoče niso tak problem. Razumemo nekateri, da če kapljica uide na kožo ne bo nobenga pobralo, ampak da nekoga vidim da se nalašč s tem poliva, ker je on taprav desc, pa čeprav ima na voljo neškodljive alternative si pa ne morem drugega mislit, kot da je an mal ornk čez les. Razredčilo ti kar hudo izsuši kožo, v slabšem primeru le ta tudi razpoka in kaj si potem profitiral?

Resno, kaj je z nekaterimi narobe???
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Er333 ::

Unknown_001 je izjavil:

Er333 je izjavil:


Tisti, ki se pa razredčila bojijo pa očitno še nikoli niso res fizično delali. Ma v pol ure barvanja z razredčeno barvo za železo se tako navohaš razredčila, da bi po mnenju geekov umrl še preden bi prvič čopič namočil.


Da sem delodajalc, tebe nikol ne bi zaposlil, ker očitno nisi sporoben poskrbet za osnovno preventivno varnost. In ni nobenmu interes met delavca ki bo kasneje po bolniških hodil. Hlapi v PREZRAČEVANEM prostoru mogoče niso tak problem. Razumemo nekateri, da če kapljica uide na kožo ne bo nobenga pobralo, ampak da nekoga vidim da se nalašč s tem poliva, ker je on taprav desc, pa čeprav ima na voljo neškodljive alternative si pa ne morem drugega mislit, kot da je an mal ornk čez les. Razredčilo ti kar hudo izsuši kožo, v slabšem primeru le ta tudi razpoka in kaj si potem profitiral?

Resno, kaj je z nekaterimi narobe???

Ne vem, kaj je z nekaterimi narobe. Mogoče to, da ne ločite med 8 urnim barvanjem na šihtu in nekim "hobi" delom doma. Kdo govori o ne prezračevanih prostorih in polivanju za nalašč razen tebe?

Unknown_001 ::

Er333 je izjavil:

in polivanju za nalašč razen tebe?


Ti sploh veš, kaj pišeš? Sam sebe negiraš. En kup jih tule priporoča da naj po koži kar z razredčilom polije, vključno s tabo. Ne se francoza delat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

M-XXXX ::

Ti sploh veš, kaj pišeš? Sam sebe negiraš. En kup jih tule priporoča da naj po koži kar z razredčilom polije, vključno s tabo.

Tako. In to je rešitev na vprašanje OP-ja. Kaj si pa ti prispeval k temi s svojim postom?

Unknown_001 ::

Er333 je izjavil:

Mogoče to, da ne ločite med 8 urnim barvanjem na šihtu in nekim "hobi" delom doma.


Edina razlika med hobi delom in šihtom, je določen rok, plačilo delovne ure, zahteve naročnika, in nivo kakovosti opravljenega dela ki mora ustrezat zahtevam

Glede varnosti pri delu in ostalega ni razlike, razen tega mogoče da si pri hobi opremi bolj omejen. Ne bo mene noben prepričal, da je delo v hobi delavnici varnejše kot na šihtu. Prej obratno. Ampak vsaj osnovno zaščitno opremo bi pa takozvani mojster lahko imel, se ti ne zdi? Al so rokavice pa maska res tak grozen strošek?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Er333 ::

Unknown_001 je izjavil:

Er333 je izjavil:

in polivanju za nalašč razen tebe?


Ti sploh veš, kaj pišeš? Sam sebe negiraš. En kup jih tule priporoča da naj po koži kar z razredčilom polije, vključno s tabo. Ne se francoza delat.

A ti ne poznaš razlike med polivanjem po telesu in tem, da s cunjo pokriješ luknjo na pločevinki, jo za trenutek obrneš okoli da se cunja navlaži in se obrišeš??
Mater so eni trdi v glavo, vse je treba jemat dobesedno in po najhujšem možnem scenariju. Saj pravim, kdor je kdaj delal ve, kako se to počne, geeki pa filozofirajte naprej.

Unknown_001 ::

M-XXXX je izjavil:

Ti sploh veš, kaj pišeš? Sam sebe negiraš. En kup jih tule priporoča da naj po koži kar z razredčilom polije, vključno s tabo.

Tako. In to je rešitev na vprašanje OP-ja. Kaj si pa ti prispeval k temi s svojim postom?


Saj znaš brat, mar ne?

Če se ti že ne da par odgovorov nazaj prebrat:
Recmo da sem mu predlagal varnejšo alternativo in mu dal mislit preden bo kakšno nepotrebno neumnost naredil.

Er333 je izjavil:

Saj pravim, kdor je kdaj delal ve, kako se to počne, geeki pa filozofirajte naprej.


Pričaj ti sam zase. Žalit drugih ni treba. Wow, tudi ti delaš in kaj zdej, naj se ti klanjam? In še vedno nisi skapiral zakaj se gre tu, ker nočeš skapirat in si se zatrmulil da imaš samo ti prav...

Saj sploh ne vem zakaj se tu pregovarjam, zgleda da imam danes spet preveč časa.

Bog s tabo!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Er333 ::

A ko greš avto natankat tudi skafander oblečeš zaradi hlapljivega bencina?
Eno je teorija, drugo je pa praksa. Res da so varnostne nalepke na izdelkih z razlogom, ampak malo zdrave pameti zraven pa vseeno ne škodi.

Unknown_001 ::

Er333 je izjavil:

A ko greš avto natankat tudi skafander oblečeš zaradi hlapljivega bencina?
Eno je teorija, drugo je pa praksa. Res da so varnostne nalepke na izdelkih z razlogom, ampak malo zdrave pameti zraven pa vseeno ne škodi.


1. Ne

2. Toplo vodo odkrivaš.

3. Tisto s hlapi sem res mimo udaril ampak zdrava pamet je tudi to, da znaš precenit ali se splača agresivne zadeve uporabljat zgolj za kožo spucat ali je bolj pametno kako koži bolj prijazno zadevo uporabit. Pa ne maram se kregat, sam hočem da razčistmo zadevo. Isto bi vprašanje zate lahko obrnil, a ti greš z varekino flek od blata na obleki čistit? A vidiš zdaj kako povezavo?

Lp!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

Only on slo-tech...Tist košček lepila je čist drek z čim dol spuče sam da gre dol-olje, bencin, nafta, razredčilo, aceton, žganje...Saj se ne kopaš v zadevi pol ure pač pa namočiš krpo in obrišeš ter še potem opereš z milom in vodo..

Raptor zgleda še ni pri puncah videl ker bi ga kap z čim se čisti lak z nohta oz daje na nohte(bolj redno kot rabi op spucat lepilo)..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

SeMiNeSanja ::

Ta čas, ko se tu kregate, bi sledovi lepila že sami od sebe šli proč :D

Pithlit ::

mihec87 je izjavil:

Raptor zgleda še ni pri puncah videl ker bi ga kap z čim se čisti lak z nohta oz daje na nohte(bolj redno kot rabi op spucat lepilo)..

To bolj zate velja.
Life is as complicated as we make it...

mihec87 ::

Pithlit je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Raptor zgleda še ni pri puncah videl ker bi ga kap z čim se čisti lak z nohta oz daje na nohte(bolj redno kot rabi op spucat lepilo)..

To bolj zate velja.


Nimajo te zadeve takega vonja zaradi lepega vremena...

Še ne tako dolgo je odstranjevalec laka vseboval aceton+dodatke oz dišave-sicer sedaj ni več aceton..

Sem že tudi imel v rokah "pinkalo" za lepit bleščice pa je bil znan vonj-izkazalo se je da je glavna sestavina cianokrilat..

Ja včasih ni slabo pogledat zadaj kaj zadeve vsebujejo..
Lak za nohte @ Wikipedia

Tako da samo zdravje ni..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

videc ::

"Šmiržajfa" bo res še najboljše. Sonax, ali kaj takega kot je bilo omenjeno zgoraj.

Jupito ::

Zakaj še nimamo pametne pločevinke za nevarne snovi, ki bi preprečila neodgovorno ravnanje nas, zmotljivih in nepotrebnih kupov mesa?! Ovbe, ovbe, reši nas, google!

Evo, zdaj je to prava slo-tech tema skoz in skoz!

BTW; odločiš se, da te ne bo motilo, potem pa enkrat samo dol pade. Ni ga čez mozak za poceni in flegma rešit ta problem.
I used to be with it, but then they changed what it was.
Now what I'm with isn't it and what's it seems weird
and scary to me. It'll happen to you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jupito ()

Pithlit ::

mihec87 je izjavil:

Še ne tako dolgo je odstranjevalec laka vseboval aceton+dodatke oz dišave-sicer sedaj ni več aceton..

Kolikor sem jaz iskala po naših trgovinah... sem 'odrtranjevalec na bazi acetona' najdla le v eurospin-u. Acetona že dolgo ni več. Kvalitetni laki za nohte pa tud ne vsebujejo nekih bavbavov. Čudno da se nisi v šmike vtaknil (svinec).

Da ne bo pomote... mene tiste par kapljic razredčila sploh ne moti (naš rezidenčni dinozaver pač hudo pretirava). Ni pa treba še v drugo stran pretiravat. Sicer pa, ja, sam kle je možno tako prepucavanje zarad nekih ostankov 'lima' na koži (ki itak sami od sebe izginejo v roku enega dne - če nisi ravno cel dan na kavču).
Life is as complicated as we make it...

Invictus ::

Naj se gre OP malo večkrat stuširat, pa ne bo treba takih tem odpirat ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mihec87 ::

Pithlit je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Še ne tako dolgo je odstranjevalec laka vseboval aceton+dodatke oz dišave-sicer sedaj ni več aceton..

Kolikor sem jaz iskala po naših trgovinah... sem 'odrtranjevalec na bazi acetona' najdla le v eurospin-u. Acetona že dolgo ni več. Kvalitetni laki za nohte pa tud ne vsebujejo nekih bavbavov. Čudno da se nisi v šmike vtaknil (svinec).

Da ne bo pomote... mene tiste par kapljic razredčila sploh ne moti (naš rezidenčni dinozaver pač hudo pretirava). Ni pa treba še v drugo stran pretiravat. Sicer pa, ja, sam kle je možno tako prepucavanje zarad nekih ostankov 'lima' na koži (ki itak sami od sebe izginejo v roku enega dne - če nisi ravno cel dan na kavču).

Ja na osnovi acetona jih že par let ni več(no uerospin še ma zgleda)..

Saj mene tudi ne...Včasih ko so še bile barve na nitro osnovi se je tiste 3x na leto po štrihanju(zuni na dvorišču) obrisalo oz spucalo z razredčilom pa z milnico še na koncu pa nobenmu ni nič odpadlo(seveda ni se pa noben v tem kopal in delal vsakodnevno)..Tist ko je delal redno itd je pa tako imel opremo..

Hotu sem povedat da tistih par kapelj ne bo ubilo-spomnu sn se pač na lake za nohte(itq vsepovsod se neki najde)..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

noraguta ::

Eh učas tud niso mel varnostne opreme, pa do vas spočeli. No sej mal se pozna.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

vostok_1 ::

TL:DR, ampak če je še aktualna zadeva.

Aceton/nitro razredčilo. Deluje 100%. Za kožo ne skrbet. Ti garantiram iz prve roke in +10 let izkušenj.
Nanesi sredstvo na papirnato brisačo in drgni. Ko odstraniš si speši še z vodo in milom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poliranja avtomobila

Oddelek: Na cesti
397527 (3519) Hatchback678
»

Kako se znebit teh madežev na avtu??

Oddelek: Na cesti
398572 (6702) mat xxl
»

purpena - kako odstranit

Oddelek: Loža
2215020 (14143) kumer
»

Odstranitev samolepilne folije na oknih za zaščito pred pogledi

Oddelek: Loža
317285 (6365) SeMiNeSanja
»

S čim čistite notranjo stran veterobranskega stekla?

Oddelek: Loža
3210271 (2005) YaN-cH

Več podobnih tem