» »

ventilator

ventilator

Jochaan ::

kako naj utišam ventilator na grafični.
Kr na enkrat je začel bolit, pol pa včasih neha pa spet začne zvok je ppa tak ko na kavnem mlinčku.

sash ::

preveri kontakte za napajanje, pa malo prah dol ščisti
--------------------
Think different...
TOROiD Group

mlakar ::

jochan: če maš saj mal ročnih spretnosti uzem ¨šraufn cigr¨ pa pejmo>:D
Odstran ventilator, nato odlepi tisto zaščitno nalepkico, pol pa še tist okrogu zatič z izijačem ostran in ventilatorček bo šel na dva dela:D
Potem vse temeljito prečisti in spihaj, nato pa vse vitalne dele namaži z mastjo (jst uporabljam navadno strojno mast) in zadeva utihne:D :D !


LP

Jochaan ::

hvala

mlakar ::

a ti ga je uspel utišat?

LP

C_maniak ::

Hm, jez mam tud en proble. Sm najdu tm nek v omari en star mejhn ventilatorček. Najprej sploh ni delu, sm dal pa nalepko dol, pa mal olja not kapnu in je delu. Ni bog ve kaj, ampak bi ga lhk porabu. Zdej problem je v tem, da dela samo, če je obrnjen narobe. Razumete? Če je obrnjen tk, da piha v pravo smer, se ustav, če ga pa okol obrnem je pa vse OK. sm probu nardit to, kar je mlakar reku, sam pr mojem ni nikjer nobenga okroglega zatiča, ku bi se ga dal z izvijačem odstrant, da bi vent na dva dela šou.

mlakar ::

c_maniak: Kaj ti pa potem drži veternico, nekaj jo more, da ne odfrči. Tist čepek je podoben majhni vzmetni podložki:\
Karkoli je že, ti pej sam z izvijačem pot ta čepek al kaj že je in zavrti izvijač!

LP

Jaka83 ::

Mlakar: Nekateri ventilatorji so tud zaprtga tipa, tko da jih ne moreš narazen dat. Jst vem, da sem imel enga 80mm, ki se ga ni dalo dat narazen.

C_maniak ::

In kaj mi je v tem primeru narediti? Nč?
No, sej ni zdej ne vem kake škode.
Mogoč ga lhk pa pr grafi na reme usmerim, ku bi bil pol pač okol obrnjen. Mhm, to bi se pa dal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vprasanje za nf7-s plato

Oddelek: Strojna oprema
201163 (890) dolenc
»

Odstranjevanje zalepljenega hladilnika iz NB

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161033 (752) Dr_M
»

so ventilatorji glasni???spoznajte mojega:)))

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
252004 (1174) Blue22
»

Močan ropot ventilatorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
162915 (2580) mlakar
»

Resen problem!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111042 (863) |Luka|

Več podobnih tem