» »

OnePlus Two

OnePlus Two

Evolve ::

če ma kdo invajt bi lepo prosil za enega ;)

sheldon ::

GUFY ::

Moj oneplus two na mojo veliko žalost prihaja iz skladišča na kitajskem, se pravi da me čaka še carina+ddv :|

sheldon ::

Kako veš iz kje bo odposlan OP2, če sploh veš?

Sem prebral sicer, da imajo sedaj že na voljo OP2 v skladišču v Anglji in jih odpošiljajo od tam.

GUFY ::

sheldon je izjavil:

Kako veš iz kje bo odposlan OP2, če sploh veš?

Sem prebral sicer, da imajo sedaj že na voljo OP2 v skladišču v Anglji in jih odpošiljajo od tam.



Žal ne veš, izveš šele ko dobiš številko za sledenje.

starboi ::

GUFY je izjavil:

Moj oneplus two na mojo veliko žalost prihaja iz skladišča na kitajskem, se pravi da me čaka še carina+ddv :|


Ni res , carino in dvd "krije" OPO. Poslan bo v Anglijo in od tam na vaš naslov. VOdeno bo, kot da je prispel iz Anglije. Lp

tupee ::

starboi je izjavil:

GUFY je izjavil:

Moj oneplus two na mojo veliko žalost prihaja iz skladišča na kitajskem, se pravi da me čaka še carina+ddv :|


Ni res , carino in dvd "krije" OPO. Poslan bo v Anglijo in od tam na vaš naslov. VOdeno bo, kot da je prispel iz Anglije. Lp


Ene trgovine pošiljajo preko Nizozemske, a mi carina še zmeraj zaračuna, isto kot da bi dobil direktno iz Kitajske.

šernk ::

Ene trgovine pošiljajo preko Nizozemske, a mi carina še zmeraj zaračuna, isto kot da bi dobil direktno iz Kitajske.


to je ker pošiljajo direktno iz kitajske preko nizozemske zaradi "hitrejšega" pošiljanja. pač imajo tam zbirni center vendar ne opravijo uvoza v EU zate. medtem ko naj bi ga OnePlus opravil zate. že tako je predrag glede na US ceno, potem da bi pa še davek moral plačat saj prideš na 500eur...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

GUFY ::

starboi je izjavil:

GUFY je izjavil:

Moj oneplus two na mojo veliko žalost prihaja iz skladišča na kitajskem, se pravi da me čaka še carina+ddv :|


Ni res , carino in dvd "krije" OPO. Poslan bo v Anglijo in od tam na vaš naslov. VOdeno bo, kot da je prispel iz Anglije. Lp



V primeru, da je to res tako kot praviš ja pa OK :)

GUFY ::

Evo pa ga je DHL kurir dostavil do mene, brez kakšnihkoli dodoatnih stroškov.
Tako da me je OnePlus Two prišel 419 EUR :),
Vse skupaj od naročila do prevzema pa je trajalo 10 dni.

Red_Mamba ::

GUFY je izjavil:

Evo pa ga je DHL kurir dostavil do mene, brez kakšnihkoli dodoatnih stroškov.
Tako da me je OnePlus Two prišel 419 EUR :),
Vse skupaj od naročila do prevzema pa je trajalo 10 dni.


zdej pa hit potestirat pa delit vtise :)
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

GUFY ::

S telefonom sem zelo zadovoljen, izdelava je vrhunska, že sama embalaža je lična. Telefon je kar precej izboljšan, vsaj vizualno proti svojemu predhodniku. Skratka zaenkrat sem z njim ZELO zadovoljen. Glede uporabnosti pa ga še testiram, saj ga imam šele 24 ur.

Sem pa opazil, da se pri kakšnih bolj procesorsko zahtevnih operacijah, kar precej segreje, še sreča da prihaja zima da si bom lahko na njem grel roke ;)

sheldon ::

http://onepl.us/GLVJ-ZASC-HCBX-1CAD

Invajt za vse, ki želijo 2ko.

Sam sem se odločil proti nakupu kajti OPO mi je več kot dovolj.

First come, first serve rule apply ;)

markic222 ::

Izgled in izdelava je pa zakon. Dokazno gradivo je spodaj na linku :D

https://www.flickr.com/photos/93872145@...

sheldon ::

markic222 je izjavil:

Izgled in izdelava je pa zakon. Dokazno gradivo je spodaj na linku :D

https://www.flickr.com/photos/93872145@...


In kaksen je vtis? Svetlost ekrana, kamera?

markic222 ::

Svetlost ekrana je kul, je pa v primerjavi z iPhone 6+, Samsung s6, Lg G4 in ostalimi letošnjimi ekran dosti manj vibranten. Barve v direktni primerjavi pridejo malo sprane (če ne primerjaš neposredno, tega ne opaziš). Sicer je včeraj prišel update s katerim si lahko nastaviš toplino slike, ampak po mojih izkušnjah ne pomaga kaj dosti.

Same slike še nisem "analiziral" na PC-ju, na telefonu pa zgledajo kul. Z včerajšno posodobitvijo smo dobili tudi ročno kontrolo pri zajemanju slike, kar je tudi vidno na zgoraj objavljenih slikah. Bom pa v naslednjih dneh napisal še kakšen vtis.

Glavni minusi:
-USB type C kabel. Totalna bedarija in največji minus telefona. Ja kul je da lahk usb obrneš kokr hočeš, ampak tukaj gre za usb 2.0 torej ni nič prednosti glede hitrosti. Da ne govorim da imam doma 10-20 micro usb kablov, ki mi sedaj nič ne nucajo in sem mogel nabaviti nove. Da ne omenim če ti zmanjka baterije ko si pri komu na obisku in potem ne moreš polnit ker takega kabla še noben nima. Čisti gimmick.
-ni nfc-ja
-počasno polnjenje (najpočasnejše polnjenje med letošnjimi in lanskimi flagshipi)
-ni brezžičnega polnjenja
-pri zahtevnih opravilih se konkretno začuti toplota po stranskem delu aparata (ni pa moteče, vendar vseeno omembe vredno)

Plusi:

-Odličen custom development (zaenkrat še noben nima fingerprint podpore).
-Super delovanje napram drugimi flagshipi. Od letošnjih sem imel S6, Note 4 (lanski), G4, oppo r5s.... in ima od vseh najbolj tekoče delovanje, predvsem multitasking in ram managment.
-Odličen čitalec prstnih odtisov, odziven in zanesljiv
-ok baterija (po želji uploadam screen shote)
-Top šit dizajn
-skoraj stock Android (osebna preferenca)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: markic222 ()

šernk ::

-USB type C kabel.


to je minus trenutno, ampak počasi bo postal to standard nekdo pač mora začeti :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

broken/link ::

ampak tukaj gre za usb 2.0 torej ni nič prednosti glede hitrosti

in potem daš usbC zgolj zaradi obrnljivosti al kaj? budalaščina. če že dajo usbC, naj ga dajo v vsej svoji veličini, drugače je bolje met microUSB, ki je trenutno standard in bo tudi ostal v življenjski dobi 1+2ke.

šernk ::

in potem daš usbC zgolj zaradi obrnljivosti al kaj? budalaščina. če že dajo usbC, naj ga dajo v vsej svoji veličini, drugače je bolje met microUSB


trenutno uporabljaš pa micro USB type B...

pač type C je nastal z namenom da se odpravi pomembnost kako je obrnjen. ko je prvi microUSB postal standardi je tudi bil problem če ti je zmanjkalo baterije, ker ga ni imel še vsak.

zame je pač type C prednost. ko nabavim mobitel (čez 10-15dni bom rabil vabilo :D) imam namen na 1+2 ostat 4-5let če bo toliko časa deloval in takrat bo type C USB že razširjen že tako bom mobitel menjal izkjučno, ker bom rabil podporo za 2 sim kartici. Pač 3 nove kable morm s kitajske naročit.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

markic222 ::

Ja pol mogoče pri tvoji uporabi type C res ni minus. Pri meni definitvno je, ker type c ne bo še kmalu standard in takrat ko bo, bo treba spet kable zamenjat če bom hotel imeti type c z usb 3.1. Meni se to res ne zdi smiselno. Drugače pa uživam pri uporabi, le take malenkosti me motijo.

Paramedic ::

Če bo še kakšen invite prost, prosim na ZS, takoj kupim, ko ga zagledam :)
Priporočate zraven kake dodatke, etui bo potrebno verjetno zraven naročit, ker za ta tel. ga ne prodajajo v vsakem vogalu verjetno?
End transmission.

Ascendor ::

Kako je pa z garancijo recimo pri OTO/OTT, ga moraš, če se ti slučajno kaj pokvari, poslati na Kitajsko?

Yossarian ::

Pravkar naročil. Druge izbire nisem imel kot expres dostavo, zato je prišel skupno 440 EUR namesto 420 EUR.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

šernk ::

Priporočate zraven kake dodatke, etui bo potrebno verjetno zraven naročit, ker za ta tel. ga ne prodajajo v vsakem vogalu verjetno?


ebay mislim da jih je že poln :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Bryn ::

Zdravo se priporočam za kak invajt, priloženega pa potalam naprej ko dobim.

tr1xx ::

Imam invite. Prvi, ki napiše ZS ga dobi.

sheldon ::

Danes dobil še en 24h invajt. Kdor želi ZS.

Paramedic ::

tr1xx-ov invite je želel, da ga prvo tr1xx sam uporabi :/
"You entered an invalid invite

This invite can only be claimed by its original recipient, sorry!"
End transmission.

blackbird42 ::

Tisti ki želite deliti invite si prosim še enkrat tole preberite:
https://slo-tech.com/forum/t645231/p489...

Pa v mail-u z invite-om lepo piše:
The invite can be only claimed from this email address.

Mrakw ::

Pozdrav

Se morda najde kakšna oseba ki bi lahko dal invite?

lp

fireX88 ::

Mrakw je izjavil:

Pozdrav

Se morda najde kakšna oseba ki bi lahko dal invite?

lp



https://slo-tech.com/forum/t607007/p491...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

GUFY ::

Po nekajdnevni uporabi OPT telefona imam kar malo mešene občutke, saj sem o njega kot izgleda pričakoval preveč.
Baterija na mojo veliko žalost bistveno manj traja in komaj mi uspe telefon zdržati z enim polnjenjem čez dan, z razliko z OPO, kjer mi je konec dneva vedno ostalo vsaj še 25% baterije, se pa baterija na OPT tudi zelo počasi polni.
Druga stvar pa je gretje telofona, že pri uporabi navigacije se kar precej segreje, ko pa sem za test odigral ša Rela Racing igrico je bila pa toplota talefona že kar moteča.

Nakaj se govori, da bo baterija dalj zdržala s prihodom nove posobitve upajmo da bo res tako.

markic222 ::

Ne vem no, jst nism opazil da bi se telefon segreval do meje, kjer bi bilo moteče... Stranice ratajo tople, ampak isto je tudi S6 samsung postal vroč če se je kakšen zahteven task izvajal dlje časa. Baterija je tudi pri meni "ok" ni pa noben presežek. Tudi z heavy usage se pride čez dan. Dolgo polnjenje pa tudi mene moti. Drugače pa je nexus 6 na expansysu 370€, če vzameš na podjetje 300€, samo kot alternativno ponujam :)

sheldon ::

Invajt očitno ne prime z mojo kodo, je namenjen žal samo meni :/

šernk ::

sheldon je izjavil:

Invajt očitno ne prime z mojo kodo, je namenjen žal samo meni :/


je v tej temi opisano kako lahko daš invite nekomu drugemu. 2 posta nazaj je nekdo dal link, moraš pa ti sodelovati da lahko predaš invite.

ko bom imel možnost plačat telefon se oglasim za invite, upam da ga bo še kdo imel na voljo :))

in ne pomankanje financ ni problem ;)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

GUFY ::

markic222 je izjavil:

Ne vem no, jst nism opazil da bi se telefon segreval do meje, kjer bi bilo moteče... Stranice ratajo tople, ampak isto je tudi S6 samsung postal vroč če se je kakšen zahteven task izvajal dlje časa. Baterija je tudi pri meni "ok" ni pa noben presežek. Tudi z heavy usage se pride čez dan. Dolgo polnjenje pa tudi mene moti. Drugače pa je nexus 6 na expansysu 370€, če vzameš na podjetje 300€, samo kot alternativno ponujam :)



Bom počakal na nova Nexus telefona pa da vidim, če je tam kakšna dobra alternativa :)

mancacu1992 ::

hej, ima kdo invite? piši na zasebno. Lp

Zgodovina sprememb…

Yossarian ::

Pravkar dobil OnePlus 2. Naletel sem na en problem: zatem, ko sem namestil omrežje, je začenjal preverjati povezavo in ni več šel naprej. V tem primeru je treba preskočit to dejanje, nato se prikaže neko opozorilo in it kar naprej. Vse deluje tako, kot treba.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Jerry000 ::

Pa je one+2 dober telefon? Se ga splača vzeti namesto nexus 5X? Je kaj problemu?

fireX88 ::

če razmišljaš o nexusu malo pobrskaj po netu, nekaj novega napovedujejo vendar ne vem kaj.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Jerry000 ::

Sem že...in je razočaral :)

starboi ::

Jerry000 je izjavil:

Pa je one+2 dober telefon? Se ga splača vzeti namesto nexus 5X? Je kaj problemu?


Ste si pogledali kakšen review na YT-u ?

GUFY ::

Jerry000 je izjavil:

Sem že...in je razočaral :)


Tudi mene je razočaral, glede na ceno in specifikacije je OPT precej boljši telefon, škoda samo da nima hitrega polnjenja.

Me pa zanima kdaj bodo imeli naši operaterji novega Nexus-a na zalogi in kakšne bodo kaj cene pri vezavah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GUFY ()

Jerry000 ::

starboi je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Pa je one+2 dober telefon? Se ga splača vzeti namesto nexus 5X? Je kaj problemu?


Ste si pogledali kakšen review na YT-u ?

Ne, nisem še. To govorim na podlagi včerajšnje googleove predstavitve. Čakam še na user reviewe

starboi ::

Jerry000 je izjavil:

starboi je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Pa je one+2 dober telefon? Se ga splača vzeti namesto nexus 5X? Je kaj problemu?


Ste si pogledali kakšen review na YT-u ?

Ne, nisem še. To govorim na podlagi včerajšnje googleove predstavitve. Čakam še na user reviewe


Ker jih je za o+2 malo morje gori.. pa mene ni prepričal telefon, ostajam na o+1. Deluje odlično, odzivno, baterija odlična ter top kamera. Poglejte malo tudi v tej smeri.

Jerry000 ::

starboi je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

starboi je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Pa je one+2 dober telefon? Se ga splača vzeti namesto nexus 5X? Je kaj problemu?


Ste si pogledali kakšen review na YT-u ?

Ne, nisem še. To govorim na podlagi včerajšnje googleove predstavitve. Čakam še na user reviewe


Ker jih je za o+2 malo morje gori.. pa mene ni prepričal telefon, ostajam na o+1. Deluje odlično, odzivno, baterija odlična ter top kamera. Poglejte malo tudi v tej smeri.

Na o+1 pa še nisem pomislil. Bom pogledal, hvala

makzyy ::

Ima mogoče kdo kakšen invite odveč za 1+2?

Hvala :)

Paramedic ::

Pri cyanogenmodu, ki ga zdaj uporabljam, mi je postala zelo pomembna funkcija Privacy Guard, v kombinaciji z noroot firewallom lahko nastavim do česa ima katera aplikacija dostop. In to bi mi bilo pri oneplusu tudi zelo všeč. Če bi pa lahko kak Galaxy S6 dobil rabljen in mu namestil ta privacy guard...bi bilo pa že kar kul. Ampak verjetno bi moral S6 rootat.
End transmission.

Yossarian ::

Zakaj točno je že tisti gumbek na levi? Na desni sta za glasnost ter vklop/izklop, kaj pa tisti na levi?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Opkow ::

Notifications, Your Way

The OnePlus 2's Alert Slider integrates seamlessly with Android's notification settings. Switch between 3 profiles: All Notifications, Priority Interruptions, and No Interruptions - without having to unlock your phone or even take it out of your pocket. Perfect for meetings, movie theaters, or just a bit of peace and quiet.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oneplus X (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
63898148 (35133) cryptozaver
»

OnePlus 5 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
22342053 (27375) Tezaab
»

One Plus one

Oddelek: Mobilne tehnologije
343604 (2300) Zaphod_B75
»

Težave s prednaročili OnePlus One pomenijo ponovitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6423842 (20209) Uporabnik

Več podobnih tem