» »

OnePlus One

OnePlus One

Temo vidijo: vsi
««
34 / 34
»
»»

Ciklamen ::

Zakaj bi kdo prodajal za 350, če ga na Oneplus store-u dobiš za 300€?!

Kako je pa z garancijo in temi zadevami? Ima kdo kakšne izkušnje? Glede na to da v Sloveniji garancije ne moreš uveljavljat
- End of the Post ->

šernk ::

no rekord:

http://www.bolha.com/telefonija-gsm-apa...

http://www.bolha.com/telefonija-gsm-apa...

zato pa sprašujem, če je morda to edini telefon na svetu ki z vsakim letom postane boljši in dražji :P
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

BlueBerry ::

Še kdo nuca invite za 2-ko?

Zgodovina sprememb…

Domen13579 ::

Js bi rabu invite če ga še maš :D

makzyy ::

Ima mogoče kdo kakšen invite odveč za 1+2?


Hvala :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

Zaphod_B75 ::

Android 6.0 Marshmallow(M) for OnePlus One

https://forums.oneplus.net/threads/andr...

Kdaj bo ta update?

Evo double post, ker nisem takoj opazu da 1 tema za ta telefon že obstaja. Lahk komot modi popravte....

avtek ::

avtek je izjavil:

Se komu dogaja, da ko je povezan na WIFI (recimo doma) in zaklene telefon, čez nekaj časa pa WIFI ugasne, in ko recimo čez urco, dve, tri, odklene telefon se WIFI ponovno vzpostavi in dobiš vsa obvestila od družbenih omrežij, maila itd...?

Mam pa nameščena Cyanogen 12.1


Sicer citiram sam sebe, ampak v kolikor ima kdo takšno težavo, jo lahko reši na sledeč način: LINK

Orias ::

Ali mi lahko kdo pojasni, kdaj bom dobil invite, ker sem na lestvici 64.912 in do danes še nič z invajtom. Sodelavec pa 315.217 pa dobi pred 14 dnevi invite. Čeprav sem ponosen lastnik prvega modela, ki sem ga tudi dobil preko povabila, ampak nisem čakal tako dolgo, kot sedaj.

avtek ::

A je možno, da nightly update CM 12.1 povozim sedajšnjega in da se mi hkrati ohranijo nastavitve in programi?
Kako bi to namestil?

Hvala

ethelred ::

Preko recovery-a (Twrp ipd.):
- naredi backup
- inštaliraj update
- clear cache in dalvik in nič drugega.

"Opinions are like assholes... everyone's got one
and they all stink" (Brandi Kangiser)

avtek ::

Sem poizkusil, ampak mi pri namestitvi vrže error: "error executing updater binary in zip".
Nato sem malo raziskoval in prišel do rešitve, da je potrebno posodobiti firmware. Sicer je TU še ena rešitev, ampak je fantje ne priporočajo najbolj.

Mogoče kdo ve kako se firmware posodobi, ker tega enostavno ne najdem oz. kako bi to stvar rešil? Sedaj imam že nekaj časa prav tako nameščen Cyanogen 12.1 (android 5.1.1) in s tistim je šlo brez problema.
Bi bilo mogoče potrebno narediti factory reset ali karkoli?

Hvala!

šernk ::

kar sem pogledal je firmware = kernel.

dobiš pravi kernel za tvoj ROM in kernel inštaliraš preko recoverya podobno kot se inštalira ROMe. navodila so na XDA.

factory reset ne bo pomagal, če rabiš nov kernel. also ko zamenjaš kernel nikoli več ne tikaj factory reseta, ker ti bo zjebalo vse in softbrickalo mobitel. takrat namesto factory reseta raje greš flashat na novo cel sistem.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

avtek ::

Najprej sem namestil kernel (kot kaže firmware), ki je primeren za CM 12.1, nato pa še OS - CyanogenMod.

Hvala za pomoč!

N4m31355 ::

caka me update na 5.1 (cm12), mam TWRM in ko kliknem update, mi gre v tvrm, potem pa nic? tudi updejta ne najdem? any suggestions?

starboi ::

N4m31355 je izjavil:

caka me update na 5.1 (cm12), mam TWRM in ko kliknem update, mi gre v tvrm, potem pa nic? tudi updejta ne najdem? any suggestions?


Downloadajte zip fajl zadnjega updejta, naredite (full) wipe v TWRP in install + supersu in to je to .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

N4m31355 ::

starboi je izjavil:

N4m31355 je izjavil:

caka me update na 5.1 (cm12), mam TWRM in ko kliknem update, mi gre v tvrm, potem pa nic? tudi updejta ne najdem? any suggestions?


Downloadajte zip fajl zadnjega updejta, naredite (full) wipe v TWRP in install + supersu in to je to .



Podatki in settingsi ostanejo?

Nov problem.. Boxer mi ne odpira emailov? odpre mapo, ko pa kliknem na mail, pa se vrne na mapo..

KlemenL ::

Dobil sem invite za one plus x. Ali se je že kaj spremenilo in pošiljajo v slovenijo ali moram navesti cheaper& more račun ?:)

eniLS ::

Da, že kar nekaj časa pošiljajo v SLO. Naroči preko strani https://oneplus.net/si

Red_Mamba ::

rabi kdo invite za 1+2?
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

KlemenL ::

enilS hvala ti. Koliko je pa poštnine?:) Zanima me vse skupaj z vsemi stroški kar so.

Runnagain ::

Pred kratim sem zamenjal operaterja in prešel na Telekom. Navdušen, da bom "ujel" tudi LTE, sem zaenkrat ostal praznih rok.
OPO očitno ne podpira najbolj razširjene frekvence, na katerim dela LTE Telekomu (verjetno je večinoma 800). OPO od slovenskih frekvenc podpira samo 1800, katerih pa pri telekomu ni v izobilju, če sploh.

Zato sprašujem, ali komu z OPO-tom uspe loviti tudi LTE?

A je kje mogoče kakšen zemljevid, kje se nahajajo oddajniki, ki imajo 1800?

Zgodovina sprememb…

Runnagain ::

V kranju sam na žalost LTE-ja še nisem "ujel". Kdo drug z OPO-tam?

Runnagain ::

Ajaja, vklop LTE na svoji številki sem moral še posebej aktivirat...no pa da vidimo...

Haha, 20M/6M ko keks!

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

One plus X če kdo rabi EU3B-71D7-F2ED-E1CD še cca dan

t3hn0 ::

 Say bye bye to Oneplus Two invites..

Say bye bye to Oneplus Two invites..

^.^

facepalm ::

Nameravam kupiti rabljen 1+1 64gb. Koliko bi bila nekje realna cena za neposkodovanega in brezhibnega?
Na kaj bi moral biti pozoren ob ogledu?

Vnaprej hvala za odgovore:)

greenmen ::

200€
Všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirati.

šernk ::

greenmen je izjavil:

200€


leto in pol star mobitel za 200eur? je zlat? več kot 150eur za oneplus one ne bi dal. z dodatnimi folijami za ekran in ovitkom morda 160-170eur.

jaz sem nameraval leto in pol starega sonya, ki je nov stal 290eur z 2 letno vezavo prodati za 120eur (23 mesecev garancije, ker je bil ravno zamenjan za popolnoma novega na servisu). na koncu je ostal v familiji.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

MonkeyHead ::

šernk je izjavil:

greenmen je izjavil:

200€


leto in pol star mobitel za 200eur? je zlat? več kot 150eur za oneplus one ne bi dal. z dodatnimi folijami za ekran in ovitkom morda 160-170eur.

jaz sem nameraval leto in pol starega sonya, ki je nov stal 290eur z 2 letno vezavo prodati za 120eur (23 mesecev garancije, ker je bil ravno zamenjan za popolnoma novega na servisu). na koncu je ostal v familiji.


GL če najdeš za 150e 1+1 ....

šernk ::

GL če najdeš za 150e 1+1 ....


sem povedal koliko bi jaz dal zanj, če bi ga kupoval sedaj rabljenega. če ga hoče folk prodajat za 200eur po bolhi pa naj ga prodaja. osebno sem še vsako stvar, ki sem jo dal na bolho prodal v enem tednu, folk pa prodaja stvari po pol leta in več.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

facepalm ::

jap.. vsi (na bolhi) iscejo vsaj 200eur.
tudi meni se zdi to prevec za nek budget flagship. za tak denar se dobijo ze "premium" flagshipi (xperia z2, one m8..).

gansta ::

Kupim takoj če kdo prodaja (če je ohranjen in škatla poleg) za 160€ (info ZS).

šernk ::

facepalm je izjavil:

jap.. vsi (na bolhi) iscejo vsaj 200eur.
tudi meni se zdi to prevec za nek budget flagship. za tak denar se dobijo ze "premium" flagshipi (xperia z2, one m8..).


ki so še bolj predragi za tisto kar ponujajo :))

saj v svetu je oneplus res bolj cenjen od konkurenčne xperie. tako da če se za 200eur dobi Z2, pol je oneplus one tud tolk vreden :P

sam ko pogledaš kolk pade cena drugim flagshipom vs oneplus one je pa oneplus predrag.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

starboi ::

gansta je izjavil:

Kupim takoj če kdo prodaja (če je ohranjen in škatla poleg) za 160€ (info ZS).


Verjetno si še vedno mačkast,da streljaš take po forumu.Ne verjamem, da se bo našel heroj, ki bi ti prodal fenomenalen telefon za tako ceno. Boš moral kar dodati še minimalno 50aka za to raketo. Lp

gansta ::

Cena je odvisna od ponudbe in povpraševanja, še vedno pa je kupec tisti ki "da denar", prodajalec pa sprejme ali zavrne.

Drugače pa kot so že nekateri pisali, telefon bo star 2 leti oz izzida, kupcev v SLO ni oz. jih je malo (razen nekaj izjem kateri so pripravljeni kupiti "no name" znamko - žal ni razširjena in splošno znana). 95% ljudi še slišalo ni za "oneplus" firmo, hkrati je stara cca 2 leti, kaj šele za "cyanogen". Podpore v SLO ni itd itd...torej zelo majhen procent ljudi je prpipravljen kupiti tak telefon, tisti pa ki so pa vedo veliko podrobnosti o podobnih telefonih na trgu ali iščejo naslednika oneplus two.

Tako da cena je še kako realna.

facepalm ::

šernk je izjavil:

facepalm je izjavil:

jap.. vsi (na bolhi) iscejo vsaj 200eur.
tudi meni se zdi to prevec za nek budget flagship. za tak denar se dobijo ze "premium" flagshipi (xperia z2, one m8..).


ki so še bolj predragi za tisto kar ponujajo :))

saj v svetu je oneplus res bolj cenjen od konkurenčne xperie. tako da če se za 200eur dobi Z2, pol je oneplus one tud tolk vreden :P

sam ko pogledaš kolk pade cena drugim flagshipom vs oneplus one je pa oneplus predrag.



well, svet vs slo je velika razlika:) s tem, da si pred letom in pol dobil 1+1 za cca 320eur, xperio pa za cca 500eur.
ok, normalno da izgubi vrednost, vendar samo 120eur v letu in pol? poleg tega da se garancije nima in vprasljivo delovanje (nekateri so imeli ghost touch issue). ze to, da bi placal 200eur za telefon brez garancije je riziko.
ce pa primerjas z Z2 pa pri slednjemu dobis za tak denar veljavno slo garancijo, vec bundla, boljsi build quality, deloma boljsi HW (kamera, audio output..). performance pa je itak skoraj identicen.
tako da ne, 1+1 brez garancije ni vreden toliko kot Z2 z garancijo.
200eur je prevec..

to je spet moje subjektivno mnenje..

gansta ::

facepalm je izjavil:

šernk je izjavil:

facepalm je izjavil:

jap.. vsi (na bolhi) iscejo vsaj 200eur.
tudi meni se zdi to prevec za nek budget flagship. za tak denar se dobijo ze "premium" flagshipi (xperia z2, one m8..).


ki so še bolj predragi za tisto kar ponujajo :))

saj v svetu je oneplus res bolj cenjen od konkurenčne xperie. tako da če se za 200eur dobi Z2, pol je oneplus one tud tolk vreden :P

sam ko pogledaš kolk pade cena drugim flagshipom vs oneplus one je pa oneplus predrag.



well, svet vs slo je velika razlika:) s tem, da si pred letom in pol dobil 1+1 za cca 320eur, xperio pa za cca 500eur.
ok, normalno da izgubi vrednost, vendar samo 120eur v letu in pol? poleg tega da se garancije nima in vprasljivo delovanje (nekateri so imeli ghost touch issue). ze to, da bi placal 200eur za telefon brez garancije je riziko.
ce pa primerjas z Z2 pa pri slednjemu dobis za tak denar veljavno slo garancijo, vec bundla, boljsi build quality, deloma boljsi HW (kamera, audio output..). performance pa je itak skoraj identicen.
tako da ne, 1+1 brez garancije ni vreden toliko kot Z2 z garancijo.
200eur je prevec..

to je spet moje subjektivno mnenje..


Se strinjam, plus tega še moraš upoštevat da lahko razširiš Z2 na 128 GB in da je vodoodporen in zaščiten na prah...boljša kamera..daljši čas delovanja in pa malenkost manjši zaslon.

YaN-cH ::

Je že kdo naložu CM 13 Nightly verzijo, kako se obnese?

vilonja ::

Kakšne imate izkušnje s tempered glassom za oneplus one?
Bi bil ta vredu, glede na to,da ima zelo veliko naročil in pa da je parkrat cenejši od nillkina?
http://www.ebay.com/itm/New-Genuine-Pre...

Ali je nillkin še vedno najboljša izbira?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vilonja ()

šernk ::

Z drugimi nimam izkušenj imam pa z nilkin. dobil sem iz kitajske enega polomljenega tako da sem ga lahko testiral (so mi poslali itak drugega brez problema). čez testnega sem šel z novim olfa nožem, novim švicarskim nožem, ključi in dejansko nič ni pustilo vidne praske. Zadeva pa seveda poči ob prvem udarcu zaradi same trdote. tako da če ti pade telefon na tla na napačno stran si v trenutku ob zaščitno steklo (večina jih itak pade na rob, tako da ni problema če imaš v gumi).
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

stalker ::

Imam zelo zanimiv problem: Ko se z mojim OPO povežem na Amisov Wifi, mi v trenutku zašteka ves internet (z 8/1 pade takoj na nekaj 100 kbit/s, pa še ping postane 5x večji). Na telefonu ne nalaga nič, samo wifi vklopim in je že pizdarija. Ve kdo, zakaj se to dogaja?

Yossarian ::

Vse do danes je telefon ob klicu normalno zazvonil, danes pa ne zvoni več, ko me nekdo kliče. Če vidim, da me kdo kliče in se javim, pa govorca v telefonu normalno slišim. Pregledal sem nastavitve, vse štima, zvoka za zvonenje pa ni. Hilfe, ker ostalo vse deluje BP.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

mat11 ::

Ali imaš stranski gumb na silence?
mat

Yossarian ::

mat11, sem imel. Rešitev pa je bila prvinska: izklop in ponoven vklop, zdaj pa dela. Bogve, kaj je bilo narobe.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.
««
34 / 34
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oneplus X (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
63898161 (35146) cryptozaver
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34667470 (36182) Yossarian
»

One Plus one

Oddelek: Mobilne tehnologije
343604 (2300) Zaphod_B75
»

OnePlus One bo na voljo brez povabil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5220294 (15149) kronik
»

Težave s prednaročili OnePlus One pomenijo ponovitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6423845 (20212) Uporabnik

Več podobnih tem