» »

Remote desktop PC -> ANDROID

Remote desktop PC -> ANDROID

franci0 ::

Zdravo,

30 minut že iščem program, ki bi mi omogočal da se lahko iz Windows PC-ja remote desktopam na Android tablico/telefon.
POZOR: Programov, ki omogoča remote desktop v kontra smeri ni milijon, ampak milijarda. Tako da prosim, da mi kdo
pove za kakšen program ki omogoča remote desktop PC -> Android.

Sicer iščem free for commercial use, ampak že če najdem karkoli kar dela, bi bilo super.

Dejansko dvomim, da kaj takšnega sploh obstaja. Kaj je to tako težko tehnično izvedljivo ali kaj?

hojnikb ::

#brezpodpisa

Gregor5816 ::

starboi ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

hojnikb ::

starboi je izjavil:

Ta je odličen :

https://play.google.com/store/apps/deta...

Kaj ko bi prebral prvi post ?
#brezpodpisa

#000000 ::

Mislm da noben ne omogoča dostopa do čisto vseh funkcij vsaj kar sem jaz probal, mogoče airdroid še največ in ni treba nič nalagat na PC

GupeM ::

Tudi sam sem že iskal kaj podobnega, pa očitno ne obstaja. Droid VNC server je bil nazadnje updatean junija 2012 in je vprašanje če sploh dela na Kitkatu in Lollipopu. Poleg tega rabiš še rootan telefon.

Najbližje kar sem prišel je bil AirDroid, vendar to ni "remote desktop", ampak ti samo dovoljuje nekatere stvari početi prek računalnika (prenašanje fajlov, urejanje kontaktov, pošiljanje in branje sporočil, notificationi se ti prikazujejo na računalniku, slika s kamere se ti prikazuje na računalniku,... Ne moreš pa recimo pognati neke aplikacije in je uporabljati preko računalnika.

Edit: Sem sedaj pogledal opis na play storeu, pa piše da omogoča tudi popolno kontrolo nad android telefonom, vendar je potreben root. Ker nimam rootanega telefona pa na žalost ne morem preveriti. Je pa zadeva s popolnim nadzorom nad telefonom še v beta fazi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

dunda ::

Sicer še nisem poskusil za Androida, uporabljam pa med računalniki - ISLLight.
https://www.kacnje.eu

BorutK-73 ::

delete.

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

Je kaj novega na tem področju ?

Rabim se konektat na remote android telefon in nastavit par stvari.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2467836720 (1566) KTr1sk
»

Google Maps na microSD kartici

Oddelek: Programska oprema
294171 (2527) Oldi
»

babysitter software ?

Oddelek: Programska oprema
131769 (1413) francek1
»

Prenos slik iz telefona na računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
209744 (9360) sincity
»

Iščem program za Android, ki bi mi omogočal dostop do mojega Pc-ja ki je doma

Oddelek: Programska oprema
163006 (2553) barakus

Več podobnih tem