» »

babysitter software ?

babysitter software ?

#000000 ::

Kako bi izvedel da bi imel v sobi en PC nanj priklopljemo web kamero ali samo mikrofon, ter bi na svojem adroid telefonu lahko slišal (še raje videl) kaj se z otrokom dogaja ali spi ipd.

Skype sem probal, ampak kot sem opazil se po cca 45 minutah zveza prekine, mogoče še kej drugega ?

LP

shadeX ::

Jaz vem za obratno verzijo, če ti bo slučajno kaj pomagala. (Android telefon maš v sobi in gledaš na PC-ju). Inštaliraj si aplikacijo AirDroid. Sm dostkrat uporabil in je prišlo zelo prav. :D

#000000 ::

Ja to sem že naredil sem najdu en app na google play, ampak je hudič, ker PC ja ne morem tovorit seboj po bajti on okol nje, če kej delam naprimer.

Jest bi rad obratno, če bi se dal :)

demon#666 ::

Mogoče motion? Imam doma na RPiju naštimano, lahko si nastaviš, da na domačem omrežju gledaš prek IP naslova. Lahko direk prek brskalnika ali na WIN imaš IP Camera Viewer, na Androidu pa tinyCam monitor.
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

#000000 ::

OK, bom probal, sem pa se vmes spomnil ene dokaj idelane začesna zadeve, imam naročnino z neomejenimi klici, sem lepo postavil v drug kot sobe rezevni GSM telefon, ter poklical iz svojega ter nastavil prostoročno, tako da dela BP. Edino malo me sevenje skrbi, ampak je skor 5 metrov stran ta GSM od postelje, tako da nebi smelo bit problemov tisto urco dve vsake par dni, ko se bo uporabljal.

Mipe ::

Ni hudir, da ne bi mogel spisat enega preprostega appa, ki bi na telefonu naložil sliko, shranjeno na nekem spletnem naslovu... tam pa jo recimo enkrat na pol minute updata računalnik preko kamere. Enako lahko shrani 30-sekundne zvočne clipe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

#000000 ::

Ja mogoče zate ni, zame pa, ker nimam pojma o androidu, če znaš in se ti da, zakaj pa ne, sej končno verjetno ne rabim samo jaz. thx

Mipe ::

Eh, se bo kaj našlo na app storu... Ko bom imel otroka, ga bom spisal za svoje potrebe. Če ga bom rabil... za te stvari imamo praviloma babice in dedke :P

Nekaj sekund iskanja mi navrže tole: https://play.google.com/store/apps/deta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

111111111111 ::

#000000 je izjavil:



Skype sem probal, ampak kot sem opazil se po cca 45 minutah zveza prekine, mogoče še kej drugega ?

LP


Jaz uporabljam skype in dela odlično. ne prekinja povezave.

#000000 ::

Mipe Hvala tole bome probal, definitivno.

Chuapoiz, prekine mi vsakih 45 minut, je pa res da s kamero nisem probal, ampak imam izkušnje s klici na razne konce sveta in vedno mi flikne vem po 45 minut cca. Zato niti nisem probal te varijante s kamero.

Metulj-1 ::

krneki0001 ::

Obstaja aplikacija za android, da imaš telefon postavljen, da ima kamero obrnjeno proti otroku in zaznava gibanje, ter mikrofon in zaznava zvoke. Ob zaznavi gibanja ali zvoka (jokanja) te telefon potem pokliče na tvojo številko.

Ne vem kako se ji reče, ker smo to že prerastli in smo aplikacijo pobrisal s telefona.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

McClane ::

Za nadzor je zelo v redu Blue Iris 3.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

francek1 ::

Jaz uporabljam mydlink Baby Camera, ki deluje s tole kamero. Za ostale ne vem...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2470838594 (690) bosmla
»

Google Maps na microSD kartici

Oddelek: Programska oprema
294184 (2540) Oldi
»

Remote desktop PC -> ANDROID

Oddelek: Programska oprema
91739 (1302) #000000
»

ip baby monitor

Oddelek: Zvok in slika
102156 (1778) matobeli
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011553 (6822) BladE_

Več podobnih tem