» »

Dark Souls 3

Dark Souls 3

««
4 / 10
»»

Alien123 ::

To pa se ti je kar dalo :D lahko bi uporabil soul arrow, bi blo prej konec.. edino kar me razjezi v tem spilu je da nasprotniki lahko napade izvajajo skozi zide, meni pa se stalno odbije..

oo7 ::

Magije nisem uporabljal še popolnoma nič. Lahkko bi šel na balkon in ga streljal z puščicami ampak mi jih je takrat ravno zmanjkalo.

scipascapa ::

Kok pa ima healtha hudič in kaj dobiš za nagrado?

oo7 ::

Mi je uspelo ubiti drugega šefa v 4 poiskusu :D

Zanima me kaj naredite z šefovsko dušo jo vložitev v točke ali je tudi v trojki, da jo lahko zamenjaš za orožje?

scipascapa je izjavil:

Kok pa ima healtha hudič in kaj dobiš za nagrado?



Če misliš mimika nima tako veliko healtha ampak problem je, ker je hiter in če ti zmanjak stamine je to to >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

ne zmaja sem mislil hehe.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

ne zmaja sem mislil hehe.


Ja zdaj na začetku, ko je lok bolj šibek in lesene puščice ga moraš strelati zelo dolgo. Npr v DS2 so bile strupene puščice zakon :)

primozzzz ::

Kako igrate s tipkovnica + miška ali z gamepadom... Jaz igram z gamepadom.. Meni še prvega bossa ne uspe premagat =)
NI PODPISA

Alien123 ::

Scipascapa, nic ne dobis ker odleti zmaj drugam..

Zdaj sem pr bossu v katakombah, to še bo jeba ker igram z broadsword-om, brez magije :P

primozzzz je izjavil:

Kako igrate s tipkovnica + miška ali z gamepadom... Jaz igram z gamepadom.. Meni še prvega bossa ne uspe premagat =)


Z gamepadom, je dosti lazje.. Saj ga bos :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alien123 ()

oo7 ::

Men je z gamepadom lažje.

Zaenkrat mi je uspelo premagati dva šefa. Oba sem premagal brez ščita, ker itak ščit ne zadrži udarca tako, da čim več skakanja in orožje v obe roki, da je hujši udarec. Za navadne nasprotnike pa redno uporabljam ščit.

Trenutno sem v undead setlment.

Alien123 je izjavil:


Zdaj sem pr bossu v katakombah, to še bo jeba ker igram z broadsword-om, brez magije :P



Kater level si trenutno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Alien123 ::

Čakaj da prideš do one dreve, pr totem sem do zdaj najbolj popizdaval..

Trenutno sem 57i, zdaj sem dal malo šefa v katakombah na stran in se malo špilam okoli in lootam da si malo orozje upgreadam :P

McClane ::

primozzzz je izjavil:

Kako igrate s tipkovnica + miška ali z gamepadom... Jaz igram z gamepadom.. Meni še prvega bossa ne uspe premagat =)


Drži ga na razdalji, dokler se ne naučiš njegovih napadov, v drugi fazi pa uporabi ognjene bombe.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Bryn ::

Alien123 je izjavil:

Čakaj da prideš do one dreve, pr totem sem do zdaj najbolj popizdaval..

Trenutno sem 57i, zdaj sem dal malo šefa v katakombah na stran in se malo špilam okoli in lootam da si malo orozje upgreadam :P

¸

Meni pa je bil drugi šef precej težji kot pa drevešček. Sicer pa je itak tako, da ko pogruntaš foro šefa (oz. kateregakoli nasprotnika) postane precej lažje.

OT: mi kdo na hitro pove kako kak spoiler dodam in ga zakrijem?

oo7 ::

Na koliko imate kaj atribut Luck?

mjolnir ::

Niti ene točke nisem dal vanj.

Zle sem abyss watcherje sesul, v ene tretje. Dejansko se mi zdi ds3 najlažji od vseh treh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()

oo7 ::

Jaz sem zaenkrat dal samo eno točko v Luck.


LUCK: Luck raises yout resitence to curse and ups bleeding and poison capabilitie. It also heavily influences item discovery. The chanche of monsters droping items increse with the more points you commit to this attribute.

oo7 ::

Dark Souls 3 patch 1.04

Performance adjustment for Greatsword.
Battle performance adjustment for Dancer's Enchanted Sword and Winged Knight Twinaxes.
Performance adjustments for Soul's Greatsword and Farron Flashsword.
Fix for issue where multiple items become impossible to use at Road of Sacrifices, Farron Keep, Cathedral of the Deep after clearing the game.

oo7 ::

Uspelo mi je ubiti drevo v drugem posikusu :D zdaj pa tam naprej, kjer so lobanije lahko moliš ampak mi manjka en predmet. Ali sem ta predmet kje spregledal ali ga dobim kasneje?



Nov trailer.

Dark Souls III - Kingdom Fall Trailer

scipascapa ::

lobanije? igraš na ps4?

oo7 ::

Ne igram na PC

Tam kjer premagaš drevo je bonfire in zdraven ob steni je polno lobanij.

Alien123 ::

Jaz sem pa zdaj pri yhormu.. se zdaj ni blo nobenga izziva.. kot vidim je trojka veliko lazja od dvojke

scipascapa ::





Jaz pa ravno izgubil 25k duš....jao jao.

oo7 ::

Alien123 je izjavil:

Jaz sem pa zdaj pri yhormu.. se zdaj ni blo nobenga izziva.. kot vidim je trojka veliko lazja od dvojke


Jaz sem še bolj na začetku ampak se tudi meni zdi lažja kot dvojka. V dvojki sem jaz na začetku umiral vsaj 2x na 5 minut:P

Drugače pa mi je igra fenomenalna izredno lepe in zanimive lokacije :)

scipascapa je izjavil:


Jaz pa ravno izgubil 25k duš....jao jao.


25k duš? 8-O

Jaz takoj, ko imam zadosti duš si grem dvignit level.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Moja škatla :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Alien123 ::

So zelo lepe lokacije, sam se tudi lepo vidi kak je igra zelo slabo optimizirana.. frejmi dropajo na hard ko prides v Irithyll..

oo7 ::

Za družabno igro Dark Souls so na Kickstarterju zbrali 50 000 dolarjev v treh minutah to je bila tudi željena vsota. Do konca je še 26 dni trenutno so pri 470 000 $ 8-)

DARK SOULS BOARD GAME FUNDED IN THREE MINUTES

http://www.ign.com/articles/2016/04/20/...



Kickstarter: https://www.kickstarter.com/projects/st...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Končno mi je uspelo premagati watcherje :P težka je bila :)

Pri katerem NPC-ju lahko zamenjaš šefovsko dušo za orožje?

scipascapa ::

firelink shrine. un mali pajac zgoraj na stolu :)

Alien123 ::

Jaz pa sem pri dancer-ju.. popizdo bom, se s totim broadswordom jebem ko kojn.. ampak enkrat mi bo ratalo :D

scipascapa ::

dancer je kdo že?

Alien123 ::

Dancer of the Boreal Valley

scipascapa ::

ja ona je težka, sem danes hotel pomagati v trojici folku, pa adijo pamet. magic fume great sword pa zmaga.

Alien123 ::

Imam greataxe +6 ki da 300dmg, sam hocem jo z broadswordom da ji mater.. :D magije pa ne uporablam

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

firelink shrine. un mali pajac zgoraj na stolu :)



Kolikor vem so zaenkrat v mojem firelink shrinu tista teta, ki dviga levele tista stara teta, ki mi prodaja puščice, kovač in eden vitez, ki samo sedi in jamra.

Potem pa moram še enkrat bolj podrobno pogledati če sem še koga spregledal, ker enkrat je bila še ena vitezinja potem je pa ni bilo več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Roadkill ::

Bolj natančno poglej. :)
Ü

oo7 ::

Sem ga našel tam spodaj levo od kovača :)

Vam je že uspelo raziskat celotno jezero tam kjer je vse strupeno?

Alien123 ::

dancer-ko sem že obrnil, skakal ko ninja okoli nje, švicno parkrat..

Zdaj sem pa pri dragonslayerju.. celi maraton prelaufal, da sem nasel dvigalo za dol it

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alien123 ()

oo7 ::

Katerl level si trenutno?

Alien123 ::

Pri 110 sem zdaj

oo7 ::

Alien123 je izjavil:

Pri 110 sem zdaj


Dober si jaz sem komaj pri 50.

Alien123 ::

Mogo sem si strenght malo nabit gor zaraji broadsworda.. zdaj pa mi to nic ne pomaga ker ful malo jemle drugim :P

mjolnir ::

Kakšen scaling pa ima?

scipascapa ::

oo7 je izjavil:

Sem ga našel tam spodaj levo od kovača :)

Vam je že uspelo raziskat celotno jezero tam kjer je vse strupeno?


road of sacrifies/ farron keep?

Roadkill ::

oo7 je izjavil:

Sem ga našel tam spodaj levo od kovača :)


Nisi našel pravega. Malo od bližje si pejt prestole ogledat.
Ü

oo7 ::

Ta je dobra:))

I must feed my babies so that they can grow big and strong.


scipascapa je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem ga našel tam spodaj levo od kovača :)

Vam je že uspelo raziskat celotno jezero tam kjer je vse strupeno?


road of sacrifies/ farron keep?


Mislim, da je farron keep tam kjer moraš ugasniti tri ognje, da se odprejo vrata. Tam imam kar še nekaj predmetov za pobrati sem pa ravno zdaj nšel poison ring bom videl če bo kaj pomagalo ker nekateri predmeti so daleč stran in po tisti vodi stric čisto počasi hodi in se takoj zastrupi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Roadkill je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem ga našel tam spodaj levo od kovača :)


Nisi našel pravega. Malo od bližje si pejt prestole ogledat.


Tudi tistega sem ravno včeraj našel :) Sem naredil Farron Greatsword ostale duše pa uporabil za level.

oo7 ::



Tole orožje sem dobil iz šefovske duše in je odlično. Ima prav poseben kombo. Edino ščit ne pride v poštev, ker v eni roki ima meč v drugi bodalo ;)

Roadkill ::

...
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

Alien123 ::

Champion gandyr al ke je za en feget.. spil je malo bugiran tukaj, pr tricetr udarcih ne ne zadene pa je vseeno hit.. lel

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Roadkill ()

oo7 ::

Joj joj kaj bi kmalu naredil eno veliko, da ne rečem kaj:O Sem šel dvignit level in pritisnil napačen gumb in udaril NPC in bi rekel, da ji je pobralo 95% življenja :O

Alien123 ::

Kje si ostal :D.. meni igra kdaj pa kdaj kar pritisk dvigne
««
4 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bloodborne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15621757 (1206) 2dark
»

Dark Souls II (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21373401 (4586) oo7
»

Nioh

Oddelek: Igre
353326 (986) oo7
»

Dark Souls PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8114823 (6805) scipascapa
»

Lords of Fallen

Oddelek: Igre
275487 (4357) scipascapa

Več podobnih tem