» »

Dark Souls 3

Dark Souls 3

««
3 / 10
»»

človek zver ::

scipascapa je izjavil:

človek_zver: kaj pa guestline od vseh npcjev si naredil?


Ne od vseh pa ne....bom pol na angleški verziji...trenutno delam SL1 run >:D

Aphanisis ::

Ne berem opisov pa ne gledam videov, da si ne spoilam.

Nekaj me pa res full muči in zanima ... A je na ps4 velik lag fest in framedrop pain- remembering Bligttown? :(

oo7 ::

Dark Souls 3 Complete PC Performance Breakdown

človek zver ::

Aphanisis je izjavil:

Ne berem opisov pa ne gledam videov, da si ne spoilam.

Nekaj me pa res full muči in zanima ... A je na ps4 velik lag fest in framedrop pain- remembering Bligttown? :(


Nč bat dela super! Če bi blo kej bi povedov ker mene tud to mot.

scipascapa ::

SL1 run?

človek zver ::

scipascapa je izjavil:

SL1 run?


soul lvl 1 ....to pomen da ne levelaš nič....na začetku si zbereš karakterja in potem celo igro ostaneš začetni lvl...upgrejdaš pa samo orožje pa ščit...pa menjaš različne armorje. Pač čist zajeban :))

scipascapa ::

ti si nor ;)

oo7 ::

Dark Souls 3: essential tips for beginners
http://www.vg247.com/2016/04/11/dark-so...


Jutri se začne umiranje >:D

opeter ::

Na čem igrate, PC ali konzola?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gregex ::

PS4. Še malo pa bo pokalo. :)

oo7 ::

PC jutri :)

Alien123 ::

Na pc.. tega spila nemres igrat na 30 fps

https://m.youtube.com/watch?v=NE9nONBpd...

opeter ::

Aha, hvala za odgovore. Kakšno železo pa je potrebno za igranje (PC)? Pa kako ga igrate tisti, ki ga igrate na PC-ju, z miško+tipkovnico ali igralni plošček (gamepad)?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

oo7 ::

opeter je izjavil:

Aha, hvala za odgovore. Kakšno železo pa je potrebno za igranje (PC)? Pa kako ga igrate tisti, ki ga igrate na PC-ju, z miško+tipkovnico ali igralni plošček (gamepad)?


Jaz sem celoten drugi del preigral z tipkovnico in miško in je bilo zelo zelo težko tretji del pa bom igral kar z gamepadom.

Zahteve:

OS: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit Windows 10 64bit
Processor: AMD® A8 3870 3,6 Ghz or Intel® Core ™ i3 2100 3.1Ghz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce GTX 465 / ATI Radeon TM HD 6870
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX 11 sound device


OS: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit Windows 10 64bit
Processor: AMD® FX 8150 3.6 GHz or Intel® Core™ i7 2600 3.4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 750, ATI Radeon™ HD 7850
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX 11 sound device

Pesimist ::

jaz si lih dans pc nadgradnjo naroco za 750€ brez graficne. Fuck konzole in njihov 20fps. :D

opeter je izjavil:

Aha, hvala za odgovore. Kakšno železo pa je potrebno za igranje (PC)? Pa kako ga igrate tisti, ki ga igrate na PC-ju, z miško+tipkovnico ali igralni plošček (gamepad)?


gamepad all the way.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Alien123 ::

Dans vecer se ne bo spalo

Lonsarg ::

Ker ima dark souls lock je praktično irelavantno ali imaš gamepad ali miško(če ga ne bi imel bi bilo pa z miško lažje). Edino en "bug" je za guard lock in jump attack kombote, da ne delujejo vredu z miškinim dvojnim klikom. Rešitev je da si izbereš en lahko dosegljiv gumb za strong attack desnega orožja, jaz sem si izbral kar cifro 3, da lahko brez napora naredim kombo "W-3".

Alien123 ::

A se sam meni zdi da je depth of field lepsi na low, kot pa neki blur na max?

oo7 ::

Evo zdaj grem prvič probat :)

oo7 ::

Grafika je zelo lepa zaenkrat dela vse tako kot mora nisem imel še nobenih težav.
Z kontrolerjem se igra super samo malo se bo treba še navaditi tipk.
Za lik sem pa izbral knight :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

mjolnir ::

Za lik sem pa izbral knight :)

Enako, dejansko zgleda začetni armor set kr solidno :)

Evolve ::

U je*emti 50 giga zahteva?

oo7 ::

Evolve je izjavil:

U je*emti 50 giga zahteva?



Sem pogledal na Steam in piše, da je zavzelo slabih 19 GB

opeter ::

Saj 20-30 GB je nekako standard pri današnjih AAA naslovih. Sicer pa se ta številka počasi premika proti 40-50 GB ...

Aja, hvala vsem za odgovore. Torej dejansko ne bi smelo biti razlike, če igraš z gamepadom oz. M+T kombinacijo. Je pa po opisih sodeč gamepad bolj priročen.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Alien123 ::

Malo še pa bom joypad v steno fukno.. pri Curse-Rotted Greatwood popizdavlem na hard, malo pavze

mjolnir ::

Grab him by the balls, pa pazi se roke >:D

Alien123 ::

Mi je po predahu uspelo ga v prvo na flawless victory premagat, zdaj pa novim dogodivscinam nasproti :D

oo7 ::

Alien123 je izjavil:

Mi je po predahu uspelo ga v prvo na flawless victory premagat, zdaj pa novim dogodivscinam nasproti :D


Kater level si?

Alien123 ::

25

oo7 ::

Jaz nikakor ne more skočit;(( piše naj pritisnem l med dashanjem kako???

Alien123 ::

Drži sprint, na xbox joypadu je to B, pol pa stisni levi stick..

oo7 ::

Alien123 je izjavil:

Drži sprint, na xbox joypadu je to B, pol pa stisni levi stick..


Aha hvala bom probal zdaj :)

Še eno vprašanje.

Rdeča črta je življenje zelena stamina kaj pa plava? Čeprav razumem je plava črta za uroke ali kaj drugega? za to je plava estus flaška?

Alien123 ::

Plava crta so magic points. Zato pa je plava estus flaska da si napolnis. Drugace spilam bolj na hardcore in ne uporabljam magije, ker bi blo lazje.

Ne pozabi si estus flaska upgradeat, da bos jih mel vec.

mjolnir ::

Pa pri unmu blacksmithu si lahko (če slučajno ne uporabljaš magije), zamenjaš plavo estus (mana) za še eno navadno.

oo7 ::

Mi je uspelo skočit hvala za pomoč :)

Tudi plavo estus sem zamenjal za rumeno trenutno rumene pridejo veliko bolj prav :)


V kaj vi vlagate točke v strenght za težka orožja ali v dexterity za hitra orožja ali v vsakega malo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Alien123 ::

Jaz vlagam v strenght, vigor pa endurance.. najbolj v endurance, ni hujsega ko se z bossom lamles pa mu stamine sfali

oo7 ::

Kaj moraš že pobrati, da povečaš moč estus flaške?

Lonsarg ::

Jaz sem pa naredil dokaj early rush na adptability(0.75 agility per point of adaptability), zadeva je ZAKON. V DS 1 je teža(equip load) vplivala taka na hitrost kot tudi na čas nesmrtnosti med rolanjem in delaj po rolanju. V DS2 je hitrost še vedno določena iz equip load, medtem ko je čas nemsrtnosti med rolanjem in delay po rolanju odvisen od agility. Sploh ne rabiš pretiravat z equip load, sam paziš da je pod 40% oziroma če res ne moreš drugače vsaj pod 50% in nabiješ agility in imaš res hud agility build, kjer te rolca reši pred skoraj vsem:)

DS3 kolokr vidm ima isto agility in adaptability tako da je najbrž podobna zgodba?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

mjolnir ::

Kaj moraš že pobrati, da povečaš moč estus flaške?

Bone shard je za moč, estus shard je pa za število. Bone shard zažgeš na ognju.

človek zver ::

Lonsarg je izjavil:

Jaz sem pa naredil dokaj early rush na adptability(0.75 agility per point of adaptability), zadeva je ZAKON. V DS 1 je teža(equip load) vplivala taka na hitrost kot tudi na čas nesmrtnosti med rolanjem in delaj po rolanju. V DS2 je hitrost še vedno določena iz equip load, medtem ko je čas nemsrtnosti med rolanjem in delay po rolanju odvisen od agility. Sploh ne rabiš pretiravat z equip load, sam paziš da je pod 40% oziroma če res ne moreš drugače vsaj pod 50% in nabiješ agility in imaš res hud agility build, kjer te rolca reši pred skoraj vsem:)

DS3 kolokr vidm ima isto agility in adaptability tako da je najbrž podobna zgodba?


kar je več kot 70% je FAT roll

scipascapa ::

nujno pod 70% držat da.

Gregex ::

Bombastičen špil. Finiširam, sem tik pred koncem.

scipascapa ::

po 2 dneh? kaj to nabijate po 10 ur na dan?

opeter ::

scipascapa je izjavil:

po 2 dneh? kaj to nabijate po 10 ur na dan?


Mogoče pa ne dela vse naloge.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gregex ::

Če te igra zasvoji, je vse mogoče. Igram na slepo brez pomoči, a raziščem vse, kar se da in vse naloge, kar najdem. Ko končam prvi playthrough pa Dark Souls 3 wiki pove, kaj sem sfalil in to potem v naslednjih playtroughih najdem. Nemogoče je vse najdet v prvo na slepo, je treba it brat, vsa čast folku, ki najde vse iluzije in NPCje in ostale skrivnosti.

oo7 ::

Mene zanima kaj je fora s tistim zmajem tam kjer bruha ogenj na tistem obzidju? >:D

Alien123 ::

Najslabše pri rpgjih je da jih takoj naredis, trenutno sem komaj naredil 3jiga bossa po 15ih urah, malo se spilam pa si levele upgreadam.. noben wiki, youtube tutorial, nic od tega ne uporablam. Upam da se bo dosti ur igranja, ker se dolgo ne bo pametniga spila vuni

mjolnir ::

Mene zanima kaj je fora s tistim zmajem tam kjer bruha ogenj na tistem obzidju? >:D

Lok je tvoj prijatelj :)

oo7 ::

mjolnir je izjavil:

Mene zanima kaj je fora s tistim zmajem tam kjer bruha ogenj na tistem obzidju? >:D

Lok je tvoj prijatelj :)



Z lokom lokom lahko ubijem tistega zmaja? :O Bom probal hvala edino še zanima me ali se tisti zmaj vrne, ko uporabiš bonfire?

oo7 ::

Mi je uspelo pregnat zmaja samo sem porabil skoraj 100 puščic :)

Če pa kaj sovražim pa to sem sovražil že v Dark souls 2 so mimiki;( sem videl ob steni skrinjo in pred njo prebral napis, da je sovražnik sem takoj vedel, da je mimik. Potem sem pa izstrelil puščico in me takoj napade in skoraj ubije začnem bežat skoraj po celi mapi, do prvega bonefire on pa za mano in se nisem ustavljal, ker sem skozi slišal tisti nagravžni zvok, ki ga spuščajo no na koncu me je fental ravno pri bonefire, da bi pa jaz njega mi je pa zmanjkal samo 1 udarec>:D pa tudi dosti močnejši so kot v DS2 pa največji problem je, da si proti mimiku težko napolniš stamino, ker napada kot zmešan:))
««
3 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bloodborne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15621755 (1204) 2dark
»

Dark Souls II (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21373400 (4585) oo7
»

Nioh

Oddelek: Igre
353325 (985) oo7
»

Dark Souls PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8114821 (6803) scipascapa
»

Lords of Fallen

Oddelek: Igre
275486 (4356) scipascapa

Več podobnih tem