» »

kolesarske trgovine

kolesarske trgovine

gregor ::

Dober večer

Kje kupujete kolesarsko opremo?
Katere EU spletne trgovine imajo dobro ponudbo, nizke cene in ne previsoko poštnino?

Hvala

Lp

Goody ::

Bike discount , Rose bikes

dasf ::

Poštinine so večinoma primerljive. Poglej še wiggle, bike24.de, evanscycles.

Goody ::

aja glede poštnin: pri Rose bikes dobiš pri prijavi na novice kodo za -10EUR kar ti ravno pokrije prvo poštnino...Cene so pa nekje primerljive ned zgoraj naštetimi (kak kos je dražji tu, kakšen pa drugje...). Najbolj pregledno stran ima IMO pa bike discount,

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

cebelar123 ::

http://www.chainreactioncycles.com/si/en

Največja spletna trgovina. Poštnina nad 100evrov je zastojn.

Goody ::

cebelar123 je izjavil:

http://www.chainreactioncycles.com/si/en

Največja spletna trgovina. Poštnina nad 100evrov je zastojn.





so pa po mojih izkušnjah daaaleč najdražji...zato jih sploh nisem omenil. Že recimo pri eni verigi spraviš notri poštnino: veriga za moje kolo od KMC na CRC stane 28EUR na bike discount pa 17EUR. Vse kar sem primerjal je na CRC konkretno dražje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

Goody ::

enaka veriga na CRC 28€ na BD pa 17€, ploščice 15,5€ na CRC na BD pa 6€ ....

gregor ::

Hvala, bom preveril te trgovine.
Kaj pa pri nas. So naše trgovine prcej dražje kot zgoraj omenjene?

Lp

JamesQ ::

Živjo

Priporočam spletno trgovino Velodrom. Imajo veliko ponudbo, lastnik je res na nivoju pa tudi servis ni slab.

LDŽ

cebelar123 ::

Naše trgovine so v principu dražje razen, če naletiš na kaki popust. Ampak recimo ene 3 leta nazaj in več, pa še delom danes je glavni problem, da enostavno nimajo na zalogi robe in posledično samo obljubljajo kako bodo to in ono dobili v roku tedna. Ali pa" ja naslednji mesec pride", to sem ravno doživel ta vikend recimo. Sploh je to problem če se ti kaj zlomi na kolesu in nujo potrebuješ del. Pa CRC včasih ni bil tako drag, mogoče ker je euro bil bolj močen.

dukedl ::

JamesQ je izjavil:

Živjo

Priporočam spletno trgovino Velodrom. Imajo veliko ponudbo, lastnik je res na nivoju pa tudi servis ni slab.

LDŽ


http://www.velodrom.si/2/kolesarstvo/ko...
Kolesarski kompjuterji :D :D
lp dukedl

JamesQ ::

Živjo

Nihče ni popoln. Pomoje ni nič narobe, če ima kolesarske kompjuterje medtem, ko pripravljen svetovat kot se šika. (=

LDŽ

Urtew1 ::

V VELO Center v Črnučah gotovo ne več:

Zjutraj sem prinesel kolo na popravilo, ker ketna ni več poganjala naprej. Serviser je rekel, da bo popravilo 20 EUR, da pa je zadnje kolo tudi slabo in da če ga bo treba menjati, so lahko stroški do 70 EUR. Rekel je, da se o tem še slišiva.

Sam sem po premisleku, ko sem že odšel, sicer smatral, da to ni potrebno, a sem računal na to, da bo poklical in mu bom rekel naj to ne menja. Poklical ni, sam pa sem potem popoldne poklical in rekli so mi kar, da je kolo že popravljeno, stroški pa 83 EUR. Ko sem prišel tja, mi je zaračunal 87 EUR.

Nikoli več ne nesem tja popraviti kolesa, niti kaj kupiti. Iz nekaj prejšnjih obiskov sklepam, da tudi prijaznost ni ravno njihova vrlina. Skratka, priporočam izogibanje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Urtew1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero kolo (strani: 1 2 3 494 95 96 97 )

Oddelek: Šport
4840719130 (835) stratosD
»

Naročanje iz UK trgovin

Oddelek: Loža
211483 (1145) Zimonem
»

Naročanje kolesa iz Anglije

Oddelek: Šport
255685 (4913) Goran's Blog
»

Nakup novega kolesa

Oddelek: Šport
263556 (2974) AlesLJ25

Več podobnih tem