» »

Uporabniški računi na Windowsih

Uporabniški računi na Windowsih

FCbarcelona ::

Lepo pozdravljeni!

Danes sem posodobil gonilnike in sicer preko programa "advanced system care" ( vsebuje nek podprogram za updatanje gonilnikov ). Po posodobitvi sem računalnik resetiral in ko se je vnovič prižgal sem opazil, da datoteke ( slike,glasba,ipd. ), ki sem jih imel na namizju manjkajo. Manjkajo pa tudi drugi programi nekateri pa so ostali ( google chrome, firefox,.. in nekaj igric? ). V opravilni vrstici, spodaj desno pa se mi je pokazal oblaček kjer piše, da je to začasni račun. Nikakor ne znam preklopiti na prejšnje stanje, račun pa mi izgleda enak kot prej ( glavni račun, skrbniški ).

Hvala za pomoč in lp!

Han ::

Če imaš obnovitveno točko, te morda reši Obnovitev sistema (System Restore)...

FCbarcelona ::

Ne morem nič, ker piše da sem trenutno prijavljen z začasnim računom. Samo prijavo do pravega računa moram najti, v nadzorni plošči med računi ni nikakršne opcije, da bi prišel nazaj na primarni račun, čeprav sem sedaj na tem računu ampak javi da je začasen, začaran krog.

aerie ::

Prilepi link do "advanced system care" zadeve.

FCbarcelona ::

 slika

slika



Preko tega driver booster, vendar vidim da ko nekaj updejtam najprej naredi backup vendar nevem kje restorati

Zgodovina sprememb…

GTX970 ::

start meni, run , control userpasswords2 oz netplwiz.exe .
http://unlockforus.blogspot.com/2008/01...

Win registry:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList]
če tu piše recimo
"FCbarcelona"=dword:00000000

potem se ta account ne bo pokazal na začetku, ko se winsi zaženejo, ga moraš ročno vpisati (pomaga tudi, če dalj časa tiščiš ctrl+alt+del, doker se ne pokaže okno za vpis up iemna in gesla)

FCbarcelona ::

Hvala za odgovor, vendar je to malo preveč zame ampak imam vsaj izhodišče.

krneki007 ::

Gugelj da veliko odgovorov na "temporary profile" ,samo še verzijo windowsov zraven napiši

Tole bi moralo biti ok:
http://www.techsupportall.com/how-to-fi...

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
211675 (787) Riff
»

graphics driver

Oddelek: Pomoč in nasveti
181179 (964) pudlcek
»

Sumim na en virus k para živce

Oddelek: Pomoč in nasveti
101222 (964) hojnikb
»

ntldr is missing, kaj storiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
162149 (1700) solatko
»

Formatiranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
281496 (1099) solatko

Več podobnih tem