» »

The Technomancer

The Technomancer

«
1
2

oo7 ::



Enkrat 2016 za PC, Ps4 in xbox one



Bound by Flame developer Spiders has announced a new RPG in development titled The Technomancer.


The post-apocalyptic cyberpunk title is set on Mars during the War of Water. There, a Technomancer faces a myriad of questions as “his future grows threatened by the secrets of his past.”

Technomancer boasts action-oriented combat with four different skill trees which focus on three fighting styles. Sometimes, players will need to take advantage of the game’s “dynamic conversation dialogue” instead of just beating or electrifying enemies into bits.


The story will also change depending on choices made, relationships nurtured, and equipment such as weapons and armor can be crafted for the player and recruited companions.

Here’s a bullet list of game features:

A unique and thrilling science-fiction RPG experience set on the Red Planet.
Bond with numerous unique and interesting companions and reveal secrets about their past.
Manage their inventory and level up your companions.
Up to five different endings for many quests changing the conclusions and rewards – even the people you’ll meet and journey with.
A dynamic crafting system that changes the visual appearance of weapon and armor.
Play as a Technomancer – a combat proficient warrior with use of cybernetically enhanced magical abilities.







http://www.vg247.com/2015/04/10/the-tec...


Cyberpunk RPG Technomancer will make its debut at E3
http://www.vg247.com/2015/05/27/the-tec...
  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

plaz21 ::

Deluje mi zanimivo in privlačno, ampak bolj ko ne bom raje počakal na gameplay, da vidim če se mi bo dopadel. Vsaj zaenkrat se mi. :)

oo7 ::

The Technomancer Pre-Alpha Gameplay Video

yayo ::

Ravno včeraj sem bral na nekem portalu, tematsko kao "Witcher in space" :P

oo7 ::

The Technomancer Trailer

Izi ::

The Technomancer Gameplay Demo - IGN Live: Gamescom 2015



Gameplay + razlaga

Svet ni odprt ampak je bolj v stilu Mass Effect.
Tudi glavni lik je vnaprej pripravljen iz zgodbe, bo pa vseeno precej bolj RPG kot Mass Effect. Veliko bomo lahko craftali in skill drevo je kar precej obsežno in se deli na 4 drevesa.
Kar se tiče pa zgodbe bomo imeli pa različne frakcije in različne poti in tako spominja na Risen ali Gothic, samo da se vse skupaj dogaja na Marsu. Magijo, ki je običajna za to zvrst pa bomo mešali s tehnologijo.

oo7 ::

The Technomancer - First Contact Trailer


.

oo7 ::

THE TECHNOMANCER: LIFE AND DEATH ON MARS



.

Izi ::

Je že skoraj eno leto naokoli od kar so najavili igro. Ali so že kakšni bolj konkretni datumi, kdaj se bomo lahko odpravili v borbo na Mars?

oo7 ::

Zaenkrat povsod piše samo, da bo igra izšla leta 2016. Ker še ni točnega datuma potem bo najbrž enkrat v jesen ali konec leta?

oo7 ::

The Technomancer releases on June 21 for PC, PlayStation 4 and Xbox One.

The Technomancer | Gameplay trailer

Izi ::

The Technomancer - Companions

Po Marsu ne bomo nujno vandrali sami, imeli bomo kompanjone od katerih bo prav vsak imel svojo zgodbo. Na voljo jih bo veliko, ampak s seboj bomo lahko imeli samo 2.
Vsak bo tudi po svoje sodil naša dejanja in če bomo delali preveč navzkriž z njegovimi občutki nas bo zapustil. Večje bo zaupanje, učinkovitejši bo spremljevalec. Seveda bodo možne tudi romantične veze.
Spremljevalce bomo morali tudi kompletno opremljati in oblačiti. Vse kar lahko oblečemo mi lahko obleče tudi spremljevalec.

m0f0x ::

To je še en tak špil, ki "smrdi" po failu, čeprav si tega ne želim.

oo7 ::

m0f0x je izjavil:

To je še en tak špil, ki "smrdi" po failu, čeprav si tega ne želim.



Upam, da se tokrat motiš :)

m0f0x ::

Jaz tudi :)

Izi ::

Jaz kar precej upov polagam v to igro. Cyberpunk žanr je meni en najljubših.
Zanič skoraj ne more biti, ker se drži preizkušenega Mass Effect recepta, s tem, da bo tukaj kot kaže bolj poudarjen RPG kot v Mass Effectu.
Edino kar me skrbi je zgodba. Tukaj kot kaže se precej zgledujejo po Star Wars zgodbi, tako da hudo zanič verjetno ne more biti. Mars je vedno odlična kulisa, iskanje starodavnih artefaktov pa je tudi vedno zanimivo :D

m0f0x ::

Mene pa najbolj skrbi tehnična izvedba in "flow figtanja".

Izi ::

m0f0x je izjavil:

Mene pa najbolj skrbi tehnična izvedba in "flow figtanja".

Kolikor sem seznanjen s to igro je menda bolj pametno uporabljati pogovore, stealth, hackanje in podobne finese za napredovanje skozi queste in "Fight" uporabiti samo kot skrajno možnost, če vse ostalo odpove. To bo vsekakor moja taktika, tako da me za pretepaški del ne skrbi pretirano.
Če se bom že boril bo to vsekakor z Magijo, kolikor je je v tej igri ali pa z orožji. Melee fight me praktično ne zanima :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

m0f0x ::

V kolikor bo stealth in hack, potem bi jaz tudi to pot ubral. Če pa bo kaki long range-stealth combo možen, še toliko boljše.

Izi ::

RPG del je tukaj kar precej kompleksen. Talenti, atributi, skilli, ...

Učili se bomo "Talents", kamor spadajo Science, Crafting, ... (okoli 18 talentov)
Potem si bomo dodeljevali "Atributes", kot so Strength, ... (4 atributi po 5 stopenj)

Potem pa je tukaj še "Skill tree", ki je razdeljen na 4 dele:
Warrior (Fast Attack, ...)
Guardian (Mace Blow, ...)
Rogue (Slash, ...)
Technomancer (Electric Arcs, ...)
(vsak izmed štirih delov ima po 18 skillov)

Borili se bomo na 3 različne načine:
Staff (dolga palica za obe roki) - napadalni način (mobility and damage)
Blade/Mace and Gun (v eni roko meč v drugi roki pištola) - mešani način (agility and dodging)
Blade/Mace and Shield (v eni roko meč v drugi roki ščit) - zaščitni način (defence, blocking and parrying)

Te 3 borbene načine se bo dalo spreminjati tudi med bojem.

m0f0x ::

Najprej Witcher Expansion, potem pa bomo videli, če bo to vredno preigrat ali ne.

oo7 ::

Igra izide 28 junija 2016


The Technomancer - E3 Trailer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

m0f0x ::

Trailer deluje soliden, čakajmo na izid in reviewe.

Izi ::

The Technomancer has been delayed to June 28th

Izid so prestavili za en teden.
Predviden izid je bil za danes, pa so ga sedaj prestavili na 28. junij.
Tudi embargo za opise je prestavljen na 28., tako da ta teden še ne bo nič z previewi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Upam, da bo kje kakšen opis pred 28 julijem, ker trenutno je na Steamu Technomancer -15% po izidu bo najbrž že polna cena.

Izi ::

Sem opazil, da so izid prestavili že 10 dni nazaj, tako da je gornji članek malo pozen.
Glede embarga pa je res malo čudno.
Deus Ex: Mankind Divided ima še dva meseca do izida, pa so prejšnji teden vse večje igričarske revije objavile podrobne previewe. Za The Technomancer, ki je samo še 7 dni od izida pa razen E3 trailerja ni najti kaj novejšega od tistega kar sem že en mesec nazaj pisal zgoraj.

Jaz še vedno mislim, da je The Technomancer pravzaprav The Witcher v vesolju. Komur je Witcher 3 všeč mu bo The Technomancer skoraj gotovo všeč, razen če ne niso kaj pretirano zavozili pri zgodbi.

oo7 ::

Tukaj je en preview : http://wccftech.com/the-technomancer-ha...

Njihova prejšnja igra je bila Bound by Flame ki je dobila bolj slabe ocene.

Opis njihove prejšnje igre Bound by Flame v reviji Joker : http://www.joker.si/igre.php?rubrika=4&...

In njihove prejšnje igre: Spiders (company) @ Wikipedia


Ja jaz upam, da jim bo Technomancer uspel :)

Izi ::

oo7 je izjavil:

In njihove prejšnje igre: Spiders (company) @ Wikipedia

Hm, 8 iger v 8. letih. Ni čudno, da niso ravno uspešnice :P
Francozi, ki ves čas furajo isti žanr akcijski RPG in ves čas se zgledujejo po dveh legendah, Mass Effect in The Witcher.
Nobena od dosedanjih sedmih ni bila čisto zanič, ampak kaj posebnega pa tudi ne.

Nisem pa vedel, da je The Technomancer nadaljevanje njihove predprejšnje igre Mars: War Logs iz leta 2013, za katero nisem slišal nikoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

dolenc ::

Bound by flame ni bla slaba, sam zadnji boss fight je bil malo neuravnotežen

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

In njihove prejšnje igre: Spiders (company) @ Wikipedia

Hm, 8 iger v 8. letih. Ni čudno, da niso ravno uspešnice :P
Francozi, ki ves čas furajo isti žanr akcijski RPG in ves čas se zgledujejo po dveh legendah, Mass Effect in The Witcher.
Nobena od dosedanjih sedmih ni bila čisto zanič, ampak kaj posebnega pa tudi ne.

Nisem pa vedel, da je The Technomancer nadaljevanje njihove predprejšnje igre Mars: War Logs iz leta 2013, za katero nisem slišal nikoli.



Tudi jaz še nisem slišal za to igro je pa na Steamu ocenjena več ali manj pozitivno.

Zgledujejo se po Mass Effect in The Witcher samo vprašanje kaj jim bo uspelo skupaj sestavit upajmo, da jim bo uspelo kar se, da dobro.

dolenc je izjavil:

Bound by flame ni bla slaba, sam zadnji boss fight je bil malo neuravnotežen


Potem pa bo treba enkrat probat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

The Technomancer - Survive on Mars (Gameplay)


.

Izi ::

oo7 je izjavil:

The Technomancer - Survive on Mars (Gameplay)

Odličen trailer.
Mogoče je malo zaskrbljujoče, zakaj ga niso prikazali že na E3. Tisti iz E3 je bil precej slabši in komaj dobro minuto dolg. Bi rekel, da jim še vedno zmanjkuje časa in hitijo na vso moč.

Izi ::

Še ena odlična novica. The Technomancer ne bo vseboval Denuvo zaščite :D

oo7 ::

Izi ::

Igra je izšla, ob izidu so dali ven še Launch Trailer.


Ko končam Witcherjev Blood and Wine se iz Toussainta takoj preselim na Mars :D

Alien123 ::

Upam da čimprej cracknejo, ce res ni denuva.

ahac ::

Opisi:
http://www.opencritic.com/game/2609/the...

Opencritic average:
57

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Bolj slabo vse skupaj

We Got This Covered 4/5
GamingTrend 75/100
Lazygamer 7/10
DualShockers 6,5/10
GBAtemp 6/10
TechRaptor 5,5/10
God is a Geek 5/10
PC Invasion 5/10
TheSixthAxis 5/10
Push Square 5/10
IGN 4,9/10
Dark zero 4/10
Attack of the Fanboy 3/5

oo7 ::

The Technomancer Review "Buy, Wait for Sale, Rent, Never Touch?"

scipascapa ::

bound by flame gredo zafrknit, zdaj pa še tole....naj nehajo z igrami.

človek zver ::

Pure garbage :))

Izi ::

To je indie igra. Ocene so popolnoma pričakovane.
Težkokategornmikom kot so Witcher, Fallout in Mass Effect tole seveda ne seže do kolen, vseeno je vredno preigranja medtem ko čakamo na prihajajoče legende kot sta naslednja Deus Ex in Mass Effect.

Sicer sem se pa prej malo prenaglil, igra izide šele čez 6 ur. Trenutno se jo da še vedno naročiti s prednaročniškim popustom.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

bound by flame gredo zafrknit, zdaj pa še tole....naj nehajo z igrami.


Zgornji video review pravi, da igra ni popolna ampak ni slaba.

ahac ::

To je indie igra. Ocene so popolnoma pričakovane.

To ni indie, niti "indie" ne more bit izgovor za slabe ocene. Med najbolje ocenjenimi špili leta je kar nekaj proper indie iger.

edit: Cena na Steamu je trenutno 38,24EUR (44,99EUR-15%) kar je ceneje od večine podobnih iger.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

buttplugs ::

A vseeno predrago. Shadow of Mordor trenutno prodaja 3-4x toliko izvodov.

scipascapa ::

40€ za igro, ki jo ne moreš prodati? ne hvala, ostajam na ps4 retail, da lahko prodam ali kupim rabljeno.

Evolve ::

hahahah

oo7 ::

Jaz sem jo kupil zdaj jo pa sprobam za uro in pol če mi ne bo všeč bom pa dal refund na Steamu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

buttplugs ::

Protip: Ne bo ti. Oziroma tebi pogojno bi.

m0f0x ::

Škoda, da se nisem motil. Kaj praviš M-power? Si obdržal igro?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GreedFall (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10513103 (778) oo7
»

Shadow Warrior 2

Oddelek: Igre
373710 (581) opeter
»

Dragon Age: Inquisition (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
477105735 (31661) yoco
»

Bound by Flame

Oddelek: Igre
91313 (635) opeter
»

Homefront: The Revolution (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5912021 (7773) oo7

Več podobnih tem