» »

Need for Speed (2015)

Need for Speed (2015)

Seljak ::

Točno tako.

Dr_M ::

če se avto malce bolj realno obnaša


Nastej vsaj eno igro.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Seljak ::

Kaj? Igro v kateri se avto realno obnaša? Tukaj jih je kar nekaj,ki sem jih jaz igral: rFactor2,iRacing,Assetto Corsa,pa tudi Dirt Rally je na dobri poti. Ko sem peljal v realnosti Alfa Romeo quadrifoglio verde in na to v Assetto Corsa z Ocolus rift DK2 ti povem,da je avto popolnoma enako vodljiv v igri,kot je v realnosti,pa sem to alfo vozil na limitu. Morda je manjša razlika samo v glasu motorja,ki se predvaja v kabini,saj je bil v RL avtu malce bolj zadušen,v igri pa se motor sliši malce preveč glasno,ampak tudi tu se da narediti kompromis pri nastavljanju glasnosti v meniju. Tudi,ko sem peljal Subaru impreza STI je dokaj natančno simulirana v Dirt Rally-ju,čeprav Impreze nisem upal peljati na limitu,ker je zares brutalen,pa še čipiran je bil na 600KM. Si ti že sploh kdaj peljal avto oz dirkalnik? Si sploh že igral simulacijo dirkanja? Če si potem veš o čem pišem. In,ne nikoli nisem pričakoval,da bo NFS simulacija,to sem že napisal,ampak lahko bi se vsaj malo bolj potrudili.

m0LN4r ::

Dr_M je izjavil:

če se avto malce bolj realno obnaša


Nastej vsaj eno igro.

Od tega NFSja lahko začnemo že s flat out.

Kolko bo pa nategunska cena za ta špil ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hojnikb ::

dejmo no, NFS ni simulacija za realistično vožno, ampak arkada za 12 letne otroke.
#dealwithit
#brezpodpisa

oo7 ::

m0LN4r je izjavil:

Dr_M je izjavil:

če se avto malce bolj realno obnaša


Nastej vsaj eno igro.

Od tega NFSja lahko začnemo že s flat out.

Kolko bo pa nategunska cena za ta špil ?


V trgovini za PC 54 eur za Ps4 in xbox one 63 eur

Origin pa 59.99 eur

Pithlit ::

hojnikb je izjavil:

dejmo no, NFS ni simulacija za realistično vožno, ampak arkada za 12 letne otroke.
#dealwithit

Boš še koga užalil no...
Life is as complicated as we make it...

m0LN4r ::

Evo novi NFS stil vožnje, samo brez HD tekstur pa 70% reflectiona:


Drugač vozi se isto, dva prsta pa eno oko.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Seljak ::

hojnikb je izjavil:

dejmo no, NFS ni simulacija za realistično vožno, ampak arkada za 12 letne otroke.
#dealwithit


Pazi kaj pišeš,ker lahko koga spraviš v jok :'( :D

Dr_M ::

Si sploh že igral simulacijo dirkanja?


Sem igral ze nekaj kvazi simulacij, nisem pa nikoli vozil avta, ki bi pri 50km/h zacel divje plesat po cesti, ce rahlo trznes z volanom. Pravtako se nisem letel iz ovinka, ce sem se peljal 50km/h. Kar za te kvazi simulacije ne morem rect.
Se najblizje simulaciji pride Viper Racing izpred 15 in nekaj let.

NFS po drugi strani se ne trudi bit "simulacija", ampak zabavna igra, tko da morate imet res bedno zivljenje, da toliko casa namenite "nategunski" igri.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

m0LN4r ::

Jaz primerjam ta novi NFS z drugimi arkadami in je za en drek.


Sem igral ze nekaj kvazi simulacij, nisem pa nikoli vozil avta, ki bi pri 50km/h zacel divje plesat po cesti, ce rahlo trznes z volanom.

Hmmm, kje pa, kakšnim avtom ? Tak na hitro se ne spomnim.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Seljak ::

Dr_M je izjavil:

Si sploh že igral simulacijo dirkanja?


Sem igral ze nekaj kvazi simulacij, nisem pa nikoli vozil avta, ki bi pri 50km/h zacel divje plesat po cesti, ce rahlo trznes z volanom. Pravtako se nisem letel iz ovinka, ce sem se peljal 50km/h. Kar za te kvazi simulacije ne morem rect.
Se najblizje simulaciji pride Viper Racing izpred 15 in nekaj let.

NFS po drugi strani se ne trudi bit "simulacija", ampak zabavna igra, tko da morate imet res bedno zivljenje, da toliko casa namenite "nategunski" igri.


Ja,če si igral kvazi simulacijo z gamepadom ali pa z kvazi volanom potem je bilo vse skupaj kvazi. Glede nato,da si dejal,da je bila najbližje simulaciji Viper racing mi vse pove o tvojih izkušnjah.

oo7 ::

Prve ocene

EGM - 7
GodisaGeek - 6.5
Eurogamer Italy [Italian] - 7
USGamer - 4.5/5
Gamespot - 8
Hobby Consolas [Spanish] - 77/100
IGN - 6.3
AttackoftheFanboy - 3/5
Post Arcade - 7

dottor ::

Če bi bla zadeva na Steamu bi mogoče še uzel, ker bi upal na popuste, Origin pa je bolj p*zda glede popustov, prevsem za nove igre. In že v štartu ima navite cene... Počakat na solidno travniško verzijo in jo sprovat. Na Gamescomu me je bolj kot ne pustila hladnega... :|
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

Si kaj drugače pričakoval od EA :)?

dottor ::

Roko na srce niti ne, ampak tisto malo NFS fana ki je ostalo v meni nekje na dnu duše je po tihem upalo da bomo dobili nekaj več, kot je to bil Underground 2, Carbon in ta prvi Most Wanted. Ampak da majhen del mene je potihnil v pozabo. :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

ahac ::

Če bi bla zadeva na Steamu bi mogoče še uzel, ker bi upal na popuste, Origin pa je bolj p*zda glede popustov, prevsem za nove igre. In že v štartu ima navite cene...

Kakšne cene ima pa Steam za nove igre? Fallout 4: 60€, Anno 2205: 60€, Football Manager: 55€, CoD: 60€ (digital deluxe: 100€)
Če počakaš nekaj časa bo sigurno tudi NFS v akciji na Originu. Npr. ravno zdaj je Dragon Age Inquisition 20€, Witcher 3 je pa 30% off, kar je enak popust kot ga je imel Steam v svoji Halloween akciji.
Al pa kupiš takrat nekje drugje kjer bo akcija...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Jerry000 ::

dottor je izjavil:

Roko na srce niti ne, ampak tisto malo NFS fana ki je ostalo v meni nekje na dnu duše je po tihem upalo da bomo dobili nekaj več, kot je to bil Underground 2, Carbon in ta prvi Most Wanted. Ampak da majhen del mene je potihnil v pozabo. :P

Ti časi so mimo nažalost. Tudi jaz sem bil fan NFS ker sem ga preigral še in še do most wanted. Od takrat naprej ni nobena več vredna. EA je "prenehal z izdelavo", NFS je umru

dottor ::

Najprej bom sproval travniško verzijo in če bo dovolj ušečna pogledam an g2a alpa kinguin :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Tr0n ::

Za PCja je sele Q1/Q2 2016.

Sicer lahko pa komot preskocite tale NFS. It sucks.

spirit ::

Pismo res sem se veselil tega da ne bo odklepanja in tega da pač kolikor imaš toliko lahko kupiš, ampak po prebranem in videnem bo trajalo da bo NFS spet dobra igra :(

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:


Ti časi so mimo nažalost. Tudi jaz sem bil fan NFS ker sem ga preigral še in še do most wanted. Od takrat naprej ni nobena več vredna. EA je "prenehal z izdelavo", NFS je umru


Zato pa sam občasno odigram Most Wanted 2005 in je povsem cool občutek. Most Wanted je bil vrh serije in tega ne bodo presegli nikoli več.

Jerry000 ::

Ja, res je :). Zgleda da bom tut js mogu inštalirat to, pa še nostalgična grafika je :)

dottor ::

Jaz imam Most Wanted in Carbon za PS2 in ga občasno še kej odigram :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:

Ja, res je :). Zgleda da bom tut js mogu inštalirat to, pa še nostalgična grafika je :)



Grafika 2005 , sploh svetlobni efekti so bili takrta že tako dobri, da ne ubijajo več igralnosti. Iz tistega časa 2006 datirajo tudi prvi Gears of war, God of War, Resident evil 4 je prišel ven 2004 ... Sicer je res današnja gafikra veliko bolj realistična ampak igre po večini nimajo tiste privlačnosti, zgodbe, karakterjev, ki je krasila tedanje igre... Zgoraj omenjene 3 bodo igralne na vekomaj.

opeter ::

Underground serija, Most Wanted ipd. mi niso všeč, ker je šlo predvsem proti smeri "pimp my car" in "street racing" z driftom.

Izvirni NFS-i tega niso imeli in so bili zaradi tega vsaj zame bolj zanimivi.
Meni zadnji solidni NFS je bil Porshe Unleashed in recimo še Hot Pursuit 2.

Osebno pa so mi pri srcu prvi trije NFS-ji:
- Need for Speed (v izadji Road & Track) za DOS
- NFS II (prvi z Glide podporo)
- Need for Speed III (Hot Pursuit 1).

Moram pa priznat, da je grafično vsekakor najboljši četrti del oz. mutacija v obliki Porscheja.
HP2 pa je že izven lige, vsaj kar se grafike tiče, saj je čisto drug pogon.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

dottor ::

Hot Pursuit 2 je tudi meni bil eden boljših :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

m0LN4r ::

Fallout 4: 60€, Anno 2205: 60€,

Če so take cene za F4 in Anno, bi rekel da si tale NFS zasluži 15€ več ne, ker je rippoff
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

bambam20 ::

Sem si pogledal celoten NFS 2015 na YT... nič posebnega.. Pač še eden v vrsti NFS-jev..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

bojanpo ::

Vsi pogresamo stare NFS-je, se sam sem narbolj uzival pri Porsche in Underground ediciji. 2015 verzija pa - nekako deluje da so skusali najboljse pobrati iz prejsnjih delov, ceprav ulice delujejo prazne, policaji kokr da jih ni, ce pa ze slucajno naletis nanje - se jim izognes v manj kot minuti.. Sicer sem level 34, ampak dejmo videt. Moram poskusiti z nekom online malce - PSN ID: Serious_BP, feel free to add.

Cveto ::

Mene sta pa v Rivals in še nekaterih najbolj motili ravno policaji, saj je bilo več fokusa na njih, kot pa na sami vožnji.

m0LN4r ::

No sem probal tale NFS pr sosedu. Groza, točn tko kot sm predvideval. Mariokart + MTV Pimp my ride + Vožnja na tirih z neuničljivim avtom 200, čez mesto zaletavaš se lahko kak se češ, policaji so za okras, ni da ni. Debilen špil do amena.

ŠE FLAT out in Trackmania sta veliko boljša: NFS MARIO



No sicer, zdaj sem se spomnil, da dirkanje čez mesto v GTA je tut bolj zabavno. Je vsak dinamična okolica, pa lahk dejansko koga povoziš, uničiš.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::



Na PC bo res ornk grafika in zvok tale karting.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

yoco ::

Eno vprašanje za vas, ki igrate racing igre s kontrolerjem. Kako si naštimate občutljivost? Včeraj sem izvedel, da je najbolj naštimat na max. Je to res?

kitl76 ::

Poskusi pa boš videl kako ti najbolj ustreza. Jaz imam ponavadi na polovico.

tovsti55 ::

Je že kdo probal na PC? :) Meni se zdi kar OK.

bambam20 ::

yoco je izjavil:

Eno vprašanje za vas, ki igrate racing igre s kontrolerjem. Kako si naštimate občutljivost? Včeraj sem izvedel, da je najbolj naštimat na max. Je to res?




Sam imam xbox360 kontroler pa imam tovarniško nastavljeno vse in nisem imel nikoli problemov.

kitl76 ::

Sem zdele testiral pa lahko potrdim, da je grafika dosti boljša kot je na Xbox One. Špil je OK. Igram ga s kontrolerjem pa mi ni uspelo nastaviti, da bi kontroler vibriral any idea?

AapocalypseE ::

Itak, da bo na PCju boljša, če laufa na XO z 900p :))

Tudi na PS4 je boljša kot na XO.

Cveto ::

A se špil že prodaja? Koliko je pa cena? ALi gre za "alternativen" vir?

hojnikb ::

a ni izid 17ga ?
#brezpodpisa

Cveto ::

Ja, sej zato vprašam.

AapocalypseE ::

http://www.cdkeys.com/pc/games/need-for...

Tukaj bo 16.3

A je še kje ceneje?

Karton4 ::

Zgleda, da ta moment so vsi divgini cene, ker igra izide cež kakih par ur.

Karton4 ::

Če koga zanima se dodat, oz. uporabniški napisat (origin seveda)


Dodaj se! :D

tovsti55 ::

Ima še kdo podobne težave?

AapocalypseE ::

Igram na PS4 in ni problemov.

kitl76 ::

Jaz na PC-ju nimam teh problemov grafična GTX 960.

Sssaga ::

toj pa to, k folk išče sam posodobitev grafičnga pogona, ostalo pa copy%paste.
Večina AAA naslovov gre po tej poti. Hvala lepa!

tovsti55 ::

kitl76 je izjavil:

Jaz na PC-ju nimam teh problemov grafična GTX 960.


mam isto grafo, pa mi na vsake tok cajta to nardi :/. upam na kake posodobitve . :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for speed - Hot Pursuit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11817005 (4924) B34ST
»

Need for Speed Payback (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
699207 (5804) oo7
»

Need for speed

Oddelek: Igre
385969 (5141) bambam20
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211632 (9206) Sandi1987
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9312932 (9157) thebaloh

Več podobnih tem