» »

kompatibilnost apple miške/tipkovnice z pcjem

kompatibilnost apple miške/tipkovnice z pcjem

g_matos ::

Zdravo.
V firmi sem si kupil nov pc. In me sedaj zanima če so applova miška in tipkovnica združljiva z pcjem. nisem nek poznavalec in ker vem da so applove naprave dost specifične raje vprašam kot pa da kupim brezglavo. Gre se mi predvsem zaradi izgleda. Če niso združljivi oz. Če kdo pozna po izgldu podobne miške in tipkovnice mi prosim prilimaj link.
Hvala
LP,Gašper

crniangeo ::

načeloma je, sam razne afne in podobno bos moral drugače iskati kot so narisane na tipkovnici od obgrizenga jabucka :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Zgodovina sprememb…

zee ::

Je kompatibilno in dela.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

klinker ::

Z Win8 dela out of the box, na 7ki, trenutno ne vem kaka je situacija, se pa je blo, ko sem ga uporabljal, potrebno malo poigrat.

mojca ::

Sprašuješ za miško ali za trackpad? Tipkovnica bi načeloma morala delati out-of-the-box kjerkoli (če te ne moti malenkost drugačna razporeditev tipke "alt"/apple, Z/Y (če imaš slov. razporeditev) in potencialno katere druge malenkosti). Tipkovnica je "kot vsaka druga".

Verjetno brez težav dela tudi miš, se pa gotovo dobijo tudi driverji (če so potrebni). Vsaj takrat, ko namestiš Windows na Applovo mašino, ti napol samodejno namesti še gonilnike. Apple je poskrbel, da na njihovih Mac-ih Windows dela b.p., torej bi moral biti hardver podprt, tudi če ga priklopiš na navaden PC.

Meni je applov trackpad sicer skoraj najljubši kos hardvera od cele mašine, a na Windowsih ne občutiš "dodane vrednosti", ker v operacijskem sistemu in programju ni podpore za bonbončke ("multi-finger-gestures", povečava/pomanjšava, scrollanje v vodoravni smeri, rotacija ipd.).

klinker ::

Na 7ki ni delalo oob, so bli driverji v bootcampu. 8ka pa fura vse bp, sa pa bomboncki ki jih omenjas na trackpadu nedelujoci ja, ne vem pa kako je z magic mouse, tega nimam.
Se pa za trackpad da dobit sw za multifinger, itd...sem pa ze pozabu kako in kaj, ker winsew na tej masini vec ne furam.

[D]emon ::

Za trackpad vecino folka priporoca Trackpad++ ( http://trackpad.powerplan7.com/ )
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

twom ::

Jaz sem apple bluetooth keyboard usposobil z uporabo WinA1314 driverja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Steam - Controller (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20329399 (14230) Mare3
»

Kateri ultrabook? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6720224 (14895) noob96
»

Kater je ugoden 13 notebook/ultrabook, IPS, osvetljena tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
213433 (2921) klinker
»

Intelovi "Ultrabooki" leto dni kasneje: bolj slabo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
12330479 (26339) Zheegec
»

Applove novosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5620373 (18901) Key Quest

Več podobnih tem