» »

radeon 9100+2 namizji???

radeon 9100+2 namizji???

Phil ::

Danes sem si kupil radeona 9100 in me zanima sledeče.
Je mogoče nastaviti da mi desktop 1 prikazuje na monitorju, desktop x pa na TV-ju, a to zaradi enega RAMDAC vezja ni možno. Rad bi si nastavil tako da bi po TV-ju lahko gledat film hkrati pa uporabljal računalnik.
Če je, kako? A je isto pri 9000-ki(pro) možno?

WiseBear ::

Seveda je možno. Z Cd-ja ki si ga zraven dobil oz. z neta si naloži hydravision. Nastavi si bližnjice(HotKeys) za 1. in 2. zaslon(funkcija Snappap to monitor). Pol daš Load Hydraviison. V nastavitvah driverjev si vklopi TV in pa obkljukaj Razširi namizje na ta monitor(v tvojem primeru TV). Potem pa zaženeš film in pritisneš izbrano kombinacijo tipk ki si jo prej nastavil in to je to;)

LP

TylerDurden ::

A nima 9100 dveh ramdacov in če ne, katera kartica jih ima?
Let\'s make some soap ...

Vanquish ::

Ma nix lazjega.

Gres v Display pol pa Settings in Advanced.

Dalje pa gres pod Overlay in Clone Mode options. Tam pol vkljuci Theater mode in to je to.

Ko bos naslednjic predvajal film, bos mel na primarnem ekranu mali film, medtem ko pa bos mel na sekundarnem ekranu/tv cez cel ekran. Seveda lahko upravljas tudi z drugimi programi na primernem, nikakor pa ne smes predvajalnika pomajnsat, lahko ga samo prekrijes.
Kar pa se tice podnapisov na ekrano pri tem modu, pa mores met vkljucen v bsplayeru draw subtitles to overlay, al kak se ze imenuje ta opcija.

Ce imas se kaksna vprasanja sam vprasaj.


lp

San ::

Jest imam enega: ali je možno na tak način igrat kakšen špil v dvoje, tako da gleda vsak v svoj ekran?

Phil ::

S dvema namizjema mi se vseeno ni uspelo, bom se malo poskusil, dela pa v Theater mode BP. Hvala za pomoč.

Clone ::

Še bolj simpl je pa, če greš pod properties, pa display pol pa naštimaš TV na secondary mode, PC pa na primary, samo misli mda boš na TV vidu samo film, ce ga bos slucajno gledov!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera grafična za TV?

Oddelek: Kaj kupiti
201687 (1419) mamut
»

[DivXviD] Predvajanje filmov iz PC na TV

Oddelek: Zvok in slika
265275 (3995) H_man
»

Atijeva grafična in problem z sliko na tv

Oddelek: Pomoč in nasveti
5889 (791) igorjan
»

RADEON 9000pro problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
111229 (1032) SasoS
»

Hercules R8500 TV Out

Oddelek: Pomoč in nasveti
7955 (843) dela

Več podobnih tem