» »

Video nadzor

Video nadzor

Nocloud ::

Živjo,

Ali mogoče kdo pozna kakšno podjetje, ki se ukvarja z video nadzornimi sistemi v okolici Ljubljane?
Sem študent telekomunikacij-multimedijski sistemi in se imam v prihodnosti namen zaposliti v enem izmed podjetij na tem področju.

STASI ::

A s proizvodnjo sistemov?
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Nocloud ::

Bolj se zanimam za vgradnjo sistema v stavbe in podobne zadeve.

čuhalev ::

Po moje vgradnjo sistema lahko izvede poljubno podjetje, ki se ukvarja z elektroinštalacijami, katerega naroči podjetje, ki želi vpeljati nadzor, ali posredno varnostna služba za storitev varovanja tega podjetja.

STASI ::

Sintal, Zarja, Panelektronik, Varnostmaribor, ....
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

mat xxl ::

Mobicom, Trzin .....

Machete ::

To dejansko počenjo vsaj kolikor toliko up to date elektrikarska podjetja. Od najmanjših spjev do večjih kolektivov. Tisti, ki tega ne zna, bo kmalu izpadel s trga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

posavc ::

Kar se tiče glede zaposlitve in montaže video nadzora moraš izpolnjevati tudi zakonske pogoje. Torej moreš imeti ustrezen naziv in licence, da lahko sploh upravljaš z nadzornimi kamerami, v nasprotnem primeru, so kazni takšne, da glava boli.

Vedi, pa da vsako podjetje ne išče samo strokovnjake za video nazdzor. Tukaj je še alarmni, požarni sistem. Vsaj koliko sem jaz na tem področju nisem zasledil osebe, ki bi se striktno samo z video nadzorom ukvarjala, če pa se že je pa redka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: posavc ()

SaXsIm ::

In kakšne licence rabiš za upravljanje in montažo videonadzornih kamer? V katerem zakonu to piše?
SaXsIm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakonodaja videonadzora (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Informacijska varnost
10834265 (14443) St235
»

Kateri 8 portni PoE switch

Oddelek: Kaj kupiti
259709 (8720) Daniel
»

Varnost IP kamer za video nadzor

Oddelek: Omrežja in internet
223403 (2841) Ribič

Videonadzor na računalniku

Oddelek: Kaj kupiti
467378 (5816) Brane2

Več podobnih tem