» »

Nexus 7 2013 ali LG G Pad 8.3

Nexus 7 2013 ali LG G Pad 8.3

Jerry000 ::

Zanima me kako je z displayom, ali ma G pad res slabši? Zanima me predvsem ker N7 ma baje crisp sliko, medtem ko G pad baje nima toliko. Ker nimam nobenega in nimam možnosti v živo videt me zanima od tistih kateri mate kero od teh tablic. Kero bi vi kupili in zakaj? Men je G pad privlačen samo zaradi velikosti...7" je super, samo se malo bolj nagibam k 8.3

Siddh ::

Imam nexus 7 2013, ekran je res odličen, tudi na soncu se še da kar lepo videt. Za mene je sicer 7 palčni ekran dovolj, ampak se nebi branil večjega. Je pa ugodna velikost za v kak malo večji žep na hlačah.


Jerry000 ::

Kateri telefon pa imaš? Jaz imam N4 in mi je malo..."bedno" N7 nabavit ker ni veliko večji. Je z N7 dobro brskanje po spletu? Razmišljam med Nexus 7, Nexus 10 ter LG G Pad 8.3

ale66 ::

Imam LG G Pad 8.3. Svetilnost imam nastavljeno na 60%. Na prostem tablice ne uporabljam. Hotel sem kupiti N7 pa mi je premajhen zaslon. Med preiskušanjem v trgovini sem se odločil za LG G Pad 8.3, marca 2014. LG-jeva preobleka me ne moti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ale66 ()

Jerry000 ::

ma kdo nexus 10 mogoče? Je to velika mrcina al je ok za prenašanje?

Egidij88 ::

Imam N10. Nobenih problemov, ekran je dober. Ga pa uporabljam samo doma, specse imaš pa itak na netu. Sem imel isto dilemo pred nakupom in sem happy, da nisem vzel N7. Na njemu večinoma gledam youtube, kakšen film v postelji, browsam po netu recimo ob nedeljah če imam mačka...

Jerry000 ::

Kako pa to da samo doma? Ni toliko prenosljiv? No vem da je N7 veliko bolj prenosljiv, sam zanima me kako je z prenoslivostjo 10" tabl

Mavrik ::

Jerry000 je izjavil:

ma kdo nexus 10 mogoče? Je to velika mrcina al je ok za prenašanje?


Nexus 10 je kar velik in težek ja, bistveno večji od česarkoli kar ti tu omenjaš - jaz sem ga zato zamenjal za Nexus 9, ki ga je bistveno lažje prenašati okoli (in 4:3 zaslon je neprimerno bolj praktičen za brskanje in večino branja kot N10). Drug problem N10 je da ga je zelo težko držat v pokončnem načinu, ker ni enakomerno težek.
The truth is rarely pure and never simple.

Jerry000 ::

Torej z N9 si zadovoljen? Mi je ušeč ker ni prevelik pa ni premajhen, ravno prav za prenašanje naokoli :). Kako se pa filmi obnesejo ko je 4:3?

Egidij88 ::

Jerry000 je izjavil:

Kako pa to da samo doma? Ni toliko prenosljiv? No vem da je N7 veliko bolj prenosljiv, sam zanima me kako je z prenoslivostjo 10" tabl


Ker ne rabim. Drugače bi že zmogel teh 600 gramov. :) N9 je pa 425g, uporaben tudi v portrait, 4:3, podoben ppi.

Mavrik ::

Jerry000 je izjavil:

Torej z N9 si zadovoljen? Mi je ušeč ker ni prevelik pa ni premajhen, ravno prav za prenašanje naokoli :). Kako se pa filmi obnesejo ko je 4:3?


Z N9 sem kar zadovoljen ja, performance bi bil lahko boljši, baterija pa je v resnici zelo dobra. Res pa je da še nisem mel časa namestiti 5.1.1 (tu verjetno moram poudariti da moj N9 nima HW problemov čez katere joče cel internet).

Za filme pa se obnese isto kot kak iPad - imaš pač črne robove. Kaj dosti več ti ne morem povedati ker na njem filmov ne gledam :/ Morda se splača opozorilo da N9 nima HDMI izhoda če ga uporabljaš za to.
The truth is rarely pure and never simple.

Jerry000 ::

Hvala za odgovor :). Za hdmi je tko tko...je kr dost plus če obstaja :). Če pa ni pa ni panike.
A mogoče kdo pozna še kakšno dobro zablico 8" ali 9" pa da ima 2gb in podoben design kot nexus 7 (torej brez fizičnega gumba spredaj)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG G pad 8.3 ali Nexus 7 (2013)?

Oddelek: Kaj kupiti
263024 (2754) amacar
»

Prispeli so Nexus 6, 9 in Player, Android 5.0 je Lollipop (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13746091 (37615) amacar
»

Tablica za pod 300 €

Oddelek: Kaj kupiti
91185 (1057) tiran2000

Več podobnih tem