» »

Zaposlitev v Krki

Zaposlitev v Krki

Grizzly ::

Zanimam se za zaposlitev v novomeški Krki (IT oddelek). Če ima kdo kakršnekoli izkušnje ali informacije iz prve roke, bi mi bilo v pomoč. Zanima me...

1. Kakšne naloge lahko pričakujem na delovnem mestu? Če lahko kdo malo opiše, da ocenim ali sploh imam dovolj izkušenj.
2. Kakšno stopnjo izobrazbe trenutno potrebujejo za IT kader?
3. Menda je postopek izbora kandidata dolgotrajen in se zelo težko noter pride. Če je kdo že preizkusil ta proces, bi prosil, da opiše, kako to poteka. Psihološki testi so menda težki. Kako točno potekajo?
4. Mogoče še kakšen nasvet, preden oddam svojo vlogo?
  • zaklenilo: zee ()

Ganon ::

Naj ti povem, da na Krkin naslov mimo razpisov vsako leto prispe na tisoče prošenj. Če vključiš še razpise, je tega še toliko več. Ti že zdaj povem, kaj boš dobil. Kuverto, v kateri bo pisalo, da se ti zahvaljujejo in da te bodo dodali v bazo. Je pa postopek dolgotrajen, to je res.

HighBane ::

Napiši svoje hobije in kakšne druge dejavnosti v prostem času

dukedl ::

lp dukedl

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dukedl ()

fantasycamp ::

Grizzly je izjavil:

Zanimam se za zaposlitev v novomeški Krki (IT oddelek). Če ima kdo kakršnekoli izkušnje ali informacije iz prve roke, bi mi bilo v pomoč. Zanima me...

1. Kakšne naloge lahko pričakujem na delovnem mestu? Če lahko kdo malo opiše, da ocenim ali sploh imam dovolj izkušenj.
2. Kakšno stopnjo izobrazbe trenutno potrebujejo za IT kader?
3. Menda je postopek izbora kandidata dolgotrajen in se zelo težko noter pride. Če je kdo že preizkusil ta proces, bi prosil, da opiše, kako to poteka. Psihološki testi so menda težki. Kako točno potekajo?
4. Mogoče še kakšen nasvet, preden oddam svojo vlogo?


namesto da se greš loterijo raje probaj!

https://ec.europa.eu/eures/main.jsp?cat...

zee ::

Zaklepam, ker tema ze obstaja.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniška očala

Oddelek: Loža
285762 (4618) Volta
»

Globalna okužba se širi, proizvodnja ustavljena tudi v Revozu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Varnost
15452360 (40381) SeMiNeSanja
»

Urnik

Oddelek: Šola
82110 (2055) Gandalfar

Mladi rom brez izpita na travniku z avtom povozil 2 mladi deklici!

Oddelek: Loža
152078 (1743) Primoz
»

Težave z Vantec Nexus NXP-201

Oddelek: Pomoč in nasveti
91073 (984) alfarulz

Več podobnih tem