» »

Urnik

Urnik

Quantum ::

Pred nekaj časa nazaj sem si malo ogledal urnik mojega študijskega programa. Ni mi jasno kaj pomeni npr: ' temelji prava-redni,seminar,fdv '. Zanima me kaj pomeni seminar. Kakšna je razlika med predavanji, vajami in 'seminarji'.

logit ::

Nisi napisal na katerem faksu si sploh. Verjetno pa ne na FDVju in ker tvoj faks nima rednega profesorja za ta "dodatni" predmet, verjetno tudi ni veliko povpraševanja, ga lahko vzameš ampak boš moral iti na predavanja za bežigrad. Druge razlike tu ni.

Quantum ::

Sem na Fdv-ju.

Gandalfar ::

pac predmet, ki ga opravis s seminarsko nalogo :)

Quantum ::

Saj to mi je jasno ampak v urniku piše predavanja, vaje in seminar, za vaje in predavanja mi je jasno kaj pa pomeni seminar pa nimam pojma, kaj so to kakšna predavanja ali kaj takega.

fosil ::

Na žalost to ni nujno, da narediš s seminarsko, lahko je zraven še izpit.
Ponavadi se na tem seminarju dela za seminarsko nalogo, lahko gre za skupinsko seminarsko in sem tam dela v skupinah ali kaj takega.
V osnovi gre nekako tako, predavanja ima profesor v kakšni večji dvorani, pogosto cel letnik naenkrat. Ponavadi se tukaj predava teorija, pogosto se da to brez problema prešpricat in nič ne zamudiš :)
Vaje so v manjših skupinah, ponavadi se delajo kakšne naloge, nekoliko bolj praktična zadeva, včasih se tudi preverja prisotnost. Na vaje se običajno kar splača hodit.
Seminar je podobno kot vaje, samo da se dela na seminarski nalogi.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

gendale ::

pejt raje vprašat na forum od svojega faksa

Quantum ::

fosil: najlepša hvala za to mislim da je to to:D

Gandalfar ::

ne se obremenjevat. Na faksu ti bodo prvi teden vse razlozili :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Študij na FRI (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6013242 (6533) BivšiUser2
»

Pametnejši (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14320777 (16857) GrimReaper
»

Kdo hodi na fakulteto za strojnistvo v Ljubljani

Oddelek: Šola
163565 (3321) suntrace1
»

Kaksna je razlika med referatom in seminarsko?

Oddelek: Šola
114090 (3803) snow
»

Študij na FOV

Oddelek: Šola
214996 (4633) frenk

Več podobnih tem