» »

napajalnik....

napajalnik....

gregc1 ::

Imam napajalnik 565w, ki občasno ne deluje. Se pravi dela pa ne dela. Če ima kdo veselje do popravila se lahko nekako zmenimo. Star je pa 4 leta. Je pa hkc ups5565. Jaz sem šel v trgovino pa kupil novega ker mi je ta preveč živcev požru :)

DarwiN ::

Ta junk je že oddelal svoje.. Vrži proč in nikomur ne povej, kam si vrgel.. Da ga ne bo slučajno kdo našel.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

gregc1 ::

hehe a mislis? sej pravim če ima gdo veselje. mogoče ja sam kašna dioda za zamenjat.--- ali pa kaj podobnega.

Napajalc ::

Žmigovc nared z njega :))

gregc1 ::

no no tok slabo pa spet ni. Ko dela dela. ko pa enkrat odklopiš elektriko, ga moraš prositi da začne ponovno delovati. Ko začne delovati deluje do naslednjega izpada elektrike (zmanka elektrike ali pa potegneš kabel ven iz napajalnika)

hojnikb ::

Vrži to v smeti, da nebo še kak požar slučajno
#brezpodpisa

Napajalc ::

Al pa smoke generator lahko nardiš ja, še prej pa ventilator posalvagej.

BorutK-73 ::

Upam da nisi kupil še slabšega.

gregc1 ::

upam da ne. je močnejši. bil je 70evrov. kupljen je bil pa v avstriji. pa mislim da se cene bistveno ne razlikujejo. računalnik zdej dela vendar je pa počasen. treba disk zamenjat, je star blizu 10 let :)

jest10 ::

Če ima še kdo kakšnega starega z vsaj 15A na 12V za podariti, se priporočam:P

BorutK-73 ::

jest10 je izjavil:

Če ima še kdo kakšnega starega z vsaj 15A na 12V za podariti, se priporočam:P

Delujoč?

jest10 ::

Ja, bi bilo fino, če deluje>:D

alkoo ::

Imam enak problem z že drugim napajalnikom letos. Po izklopu iz elektrike je potem potrebnih več ur da se "zbudi", potem spet dela brez problemov.

Kakšen je vzrok? Je lahko vzrok kakšno "nedovoljeno" nihanje v omrežju ali je to "standardni" način odpovedi napajalnika?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: alkoo ()

FX6300B ::

malo odpri pa pazi da te ne strese tudi če odklopiš so kondenzatorji lahko še nabiti malo poglej kondenzatorje če so ok

kateri napajalc pa je drugače če je kakšna cheap varijanta raje daj 50€ pa kupi xfx
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

alkoo ::

Hvala za idejo ampak se raje ne bom igral z elektriko. Samo zanima me pa zakaj je problem samo pri vklopu, potem pa (navidezno) dela vse v redu. Če je preveč komplicirana razlaga potem bolje da je ni :)

Oba sta bila LC Power (420 in 550), imam še enega rezervnega 600W ki bo v uporabi nekaj dni preden kupim nekaj boljšega.

Torej bi bil tale ok:
http://www.ceneje.si/Izdelek/4105978/ra...

Kaj pa corsair?
http://www.ceneje.si/Izdelek/3263753/ra...

Gre za star računalnik (X2 4200+, 2GB in 7x 3.5 disk) uporabljen za storage, ki pa ni vklopljen 24/7.

Hvala in lp

hojnikb ::

cx so jajčka proti xfx
#brezpodpisa

Napajalc ::

xfx je res dober, sem ga našibal na 550w, pa je lepo opravil sintetične teste.
011011100111010101100010


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ohišje za SATA disk z USB 2.0. PRIKLOPOM

Oddelek: Kaj kupiti
13648 (499) hmm23
»

Katero od teh treh kartic kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
242425 (1951) Dr_M
»

Grafična tablica Wacom Bamboo

Oddelek: Strojna oprema
121298 (1055) bluefish
»

Glasen napajalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10425718 (24707) Nagi Bator
»

računalnik šteka kljub nizki porabi cpu in ram

Oddelek: Pomoč in nasveti
6949 (813) ST-777

Več podobnih tem