» »

teamviewer

teamviewer

gregc1 ::

Zanima me če je program TEAMVIEWER varen za uporabo. Ali je težko shekat? Namreč na isti dan ko sem uporabil Teamviewer je na kreditni kartici 580€ minusa. Kao da je bilo izvedeno nakazilo na pokerstars oz. nego iz velike britanije naj bi izvedel te transakcije? Kaj sedaj narediti? Banko sem že obvestil......

Karton4 ::

Jaz ga uporabljam vsakodnevno, pa ni bilo nobenih težav.
Vrjetno je kaj drugega. Osebno pa uporabljam svoja gesla, ne pa tista generirana.

crniangeo ::

şpet odvisno s katere strani si ga dol pobral :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

gregc1 ::

download je biu narejen iz spletne strani softonic. Naj še dodam da je na začetku delalo lepo potem pa čedalje bol počasi. Je zaštekalo tudi tako da je miška zamrznila za nekih 15-30s. Na koncu je prekinilo. Ko je prekinilo nisva ponovno vzpostavila povezave. Geslo sva pa uporabila tista generirana.
Kako bi pa lahko preveril vdor v računalnik? mogoče obstaja kakšen program?

c3p0 ::

Kdo se pa ti je povezal na PC in zakaj?

gregc1 ::

kako to mislis? jest in moj brat sva se povezala da bi mu pac neki ištalirou na njegovem računalniku. Skrbi me ko je začela povezava delovati bolj počasi potem štekati tako da je zamrznilo use skupaj. zamirznilo je večkrat, na koncu je prekinilo.

c3p0 ::

Sem mislil, da ti je kak neznanec kaj rihtal preko TV.

Če TV zanalašč ne nastaviš, da teče kot servis s fiksnim enostavnim geslom, ni kaj dosti šans, da ti kdo vdre noter.

Dr_M ::

Teamviewer je ok, samo tista spam popup okna so pa res nadlezna. Sicer ima funkcijo, da jih avtomatsko minimizira, seveda pa ta fukncija ne dela.
Obstaja kaksna manj nadlezna alternativa?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

blackbfm ::

Sam teamviewer s tvojim problemom nima nobene logicne povezave.. Zdaj al si si nalozu svinjarijo iz softonica ali pa si jo imel ze od prej.. V glavnem programe vleci raje vedno iz uradnega vira..

gregc1 ::

A pol misliš da je to zgolj slučaj da se je transakcija zgodila na isti dan, Ko sva uporabljala teamviewr? In da delovanje povezave nima nič s tem?

Machete ::

Ja. Temviewer v akcija zahteva kar veliko resursov, tako da zaštek povezave in slike ni nič posebnega, če mašine in linija niso top.

gregc1 ::

a je možno da sem imel jaz kašno sranje naloženo in potem da je preko teamviwerja prišel do drugega računalnika? Imam pa inštaliran avast antivirus free verzijo in ne zazna nič sumljivega.

Lonsarg ::

Teamviewer uporabljajo tudi firme, tak da ja, je varen;) Kreditne kartice se pa sicer lahko krade še na mnoge načine poleg vdora v računalnik. Recimo najpopularnejša je preko spretnih strani.

gregc1 ::

ok. potem lahko izključim to možnost da bi zaradi tega programa pridobili podatke o kreditni kartici in podatke o samem računalniku za vdor v računalnik?

Lonsarg ::

Z 99.99% verjetnostjo lahko to izključimo ja.

m0LN4r ::

Datum izvedbe plačila na TRR, minus 2-3 dni. Kaj si takrat delal z bančno kartico, računalnikom?
Viso MasterCard kaj uporabljaš preko spleta?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Bizkit45 ::

prosim te na koncu povej od kje minus 580€ na kreditni kartici.

Robi :P ::

Zakaj pr hudiču bi prenašal iz softrocica ki je poln junka če lahko dobiš čisto verzijo iz uradne strani teamviverja poleg tega imajo tam gor tudi najnovejšo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

gregc1 ::

m0LN4r- kartica je bila v uporabi po raznih trgovinal dm, eleclerc in podobno. Je pa res da je cca 14dni pred tem punca rezervirala na strani booking in pa Air Serbia - misliš da je tudi tukaj lahko kašna povezava? Da bi hudobnež toliko časa čakal in potem napadel, ko sva uporabljala temviewer?

Bizkit45 - če prav razumem je nekdo Velike Britanije naredil tri transakcije po cca 190€ na pokerstars. na prej ne vem danes sem zadeva prijavila policiji in pravjo da bodo preverili.

Robi :P - maš prav. namreč na mojemu računalniku je nekaj prenesenega iz softrocica,takrat sem nekaj nujo potreboval pa neki uradna stran ni delala oz. ni hotelo prenesti, vendar sem še preveril in ugotovil da je brat na njegov računalnik prenesel iz uradne strani najnovejšo verzijo. Misliš da sem imel jaz kakšno sranje gor in potem se je prenesli na njegov računalnik


Transakcije so bile izvedene isti dan ko sva uporabljala teamviewer. Z uporabo tega programa sva zaključila nekje okoli 23h (ne spomnim se dobro mogoče sva zaključila nekaj po 22h). Transakcije so bile izvedene pa nekje 22:50h.

gregc1 ::

Popravek... zaključila sva 21:40h oz. takrat je prekinilo potem pa nisva več vzpostavljala povezave.

yacked ::

Namesto teamviewerja lahko uporabljate puttyja pa se preko SSHja povežeš pa je.

solatko ::

TW se downloada s te strani in drugi free programi tudi, saj nima nobenega dodatnega programja.

https://ninite.com/

Softonica se izogibajte, kot hudič križa. Še na clnetu je manj svinjarije.
Delo krepa človeka

#000000 ::

ne narobe, tw in vse se downloada z uradne strani, čeprav ta nintite ne dodaja nič, ampak lahko pa nekdo podtakne nek okužen file na enega od teh serverjev ali malo priredi ninite da vleče od drugje.

solatko ::

#000000 - Če ponuja opcijo za download s svoje strani, večina teh uradnih strani, te pošlje na neko download stran, ki pa ne skrbi za varnost ali celo sama, kot Softonic opremi PC s kupom svinjarije.
TW sicer ponuja DL, niso pa vse strani uporabnih free programov take, saj jih ima večina prešvoh strežnike za to.
Delo krepa človeka

Pesimist ::

številka kreditne karte se tudi ne hrani na pcju. Torej kako?

NLight ::

gregc1 je izjavil:

download je biu narejen iz spletne strani softonic. Naj še dodam da je na začetku delalo lepo potem pa čedalje bol počasi. Je zaštekalo tudi tako da je miška zamrznila za nekih 15-30s. Na koncu je prekinilo. Ko je prekinilo nisva ponovno vzpostavila povezave. Geslo sva pa uporabila tista generirana.
Kako bi pa lahko preveril vdor v računalnik? mogoče obstaja kakšen program?


Kdo gre downloadat programe iz softonica če ima original software na original spletni strani? https://www.teamviewer.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NLight ()

66speeder66 ::

Teamviewer je čisto kul, lahko pa kdo poskusi tudi islonline od xlaba, ki je slo podjetje. Osebno mi je teamviewer še najboljši, v odzivnosti in kvaliteti.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Najprej si razjasnite, da transakcija iz kartice nima nobene veze niti z TV, nit s tvojim ali bratovim računalnikom.
Ko enkrat dobiš številko, ime, veljavnost in CSV, lahko z njo plačuješ tudi iz Spodnjega Dupleka ali levo od Nigerije.
S kateregakoli kompa.
In podatkov niso mogli dobiti, ko sta se vidva igrala z drugimi stvarmi, ampak prej ali drugje.
Da je plačeval ravno takrat, je naključje.

Mogoče, kot zanimivost. Pri nas, ob plačevanju, je popolnoma normalno, da daš kartico trgovcu in ta opleta z njo ali celo kam zgine z njo.
Ko sem bil pred kakim mesecem na severu (Avstrija, Češka, Poljska), moraš obvezno sam rokovati z njo in jo tako ne daš iz rok. V gostilnah imajo prenosne POS-e, ki ti jih prinesejo na mizo, vtakneš kartico noter, odtipkaš PIN in jo spet sam pobereš. Višja kultura, pač.

Sami ::

Ko sem bil pred kakim mesecem na severu (Avstrija, Češka, Poljska), moraš obvezno sam rokovati z njo in jo tako ne daš iz rok. V gostilnah imajo prenosne POS-e, ki ti jih prinesejo na mizo, vtakneš kartico noter, odtipkaš PIN in jo spet sam pobereš. Višja kultura, pač.


Am....tako je tudi v večini ljubljanskih restavracij, nekaterih kafičih, OMV in Petrol servisih, skratka nič novega.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Pesimist ::

res je. zato jaz osebno mastercarda ne uporabljam za druga kot online kupovanje in še tam poženem ubuntu live cd ce pcju ne zaupam.

Da pa je teleban sel nakazati direktno na pokerstars bo pa zelo enostavno izslediti. Razen če je šlo za fake račun in dnar obrovnavan kot play money. Te ga je pač zaružo za učenje high stakes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

blackbfm ::

V gostilnah imajo prenosne POS-e, ki ti jih prinesejo na mizo, vtakneš kartico noter, odtipkaš PIN in jo spet sam pobereš.


Saj skimmerji so tut prenosni :-)

gregc1 ::

Pozdravljeni! Samo sporočam da je pokerstars vrnil denar. Tako da ni nobeden v minusu. Hvala lepa za vaš čas!

Spajky ::

blackbfm je izjavil:

Saj skimmerji so tut prenosni :-)
The Real Hustle-Waitress Card Cloning 5.20
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TeamViewer vdori

Oddelek: Informacijska varnost
268039 (2486) mat xxl
»

Paypal - vdor v račun - pomoč!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
4210030 (6400) Ales
»

kako zaznati vdor v računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6010729 (8458) stb
»

Obrali so me za 1000€ prek spleta !! pomoč/izkušnje!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7519179 (14659) Daedalus
»

Moneybookers -> Pokerstars izplačila

Oddelek: Pomoč in nasveti
154024 (3835) Suly

Več podobnih tem