» »

Moneybookers -> Pokerstars izplačila

Moneybookers -> Pokerstars izplačila

Suly ::

Zanima me ali ima kdo izkušnje z izplačili iz Pokerstars blagajne na Moneybookers ?

Ker igram bolj ali manj za male vsote, me zanima ali imajo pri Moneybookers fiksen % koliko si vzamejo vstran, ali je % odvisn od višine izplačila oz. ali je kje kakšna tabela ?
Npr. želim si izplačati 50 eur iz svoje PokerStars blagajne, koliko si vzamejo pri Moneybookers (%) oz. koliko dobim nakazano na svoj bančni račun pri NKBM in pa če je varno (posredovat je treba številko bančnega računa / kartice in referenco) ?


Hvala za pomoč !

drvo ::

Zdravo, nakazilo in izplačilo na ozirom iz moneybookers računa na pokerstars je brez provizije. Ima pa moneybookers provizijo pri izplačilu na tvoj bančni račun mislim da je nekje 1%. Je pa relativno varno koliko je pač varno spletno poslovanje. Jaz zaenkrat še nisem imel nobenih negativnih izkušenj z moneybookersom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Suly ::

Hvala za odgovor.

Lahko pa izplačujem, tudi če pred tem nisem karkoli vplačal na Moneybookers ? Ker vem da imajo nekatere strani, da moraš najprej nekaj vplačat, da ti potem izplačajo (provizija je pa tak povsod).

Skratka iz pokerstarsa na Moneybookers (vzamejo 1% provizije), od tam pa direkt na moj bančni račun, brez posredovanja kakršnih koli drugih kod/številk/gesel ?

Wox ::

Lahko pa izplačujem, tudi če pred tem nisem karkoli vplačal na Moneybookers ? Ker vem da imajo nekatere strani, da moraš najprej nekaj vplačat, da ti potem izplačajo (provizija je pa tak povsod).

Verjetno da. Le bančni račun ali kreditna kartica mora biti preverjen/a.

Skratka iz pokerstarsa na Moneybookers (vzamejo 1% provizije), od tam pa direkt na moj bančni račun, brez posredovanja kakršnih koli drugih kod/številk/gesel ?

Moneybookers pri transferju denarja k njim ne zaračunava provizije. Ti pa zaračunava ob transferju od njih na tvoj bančni račun. Bodi pozoren še na to, da provizijo lahko zaračunava tudi tisti, ki pošilja denar na Moneybookers, torej v tvojem primeru PokerStars. Za PokerStars sicer ne vem, ima pa Pinnacle enkrat na mesec withdrawal brez provizije, za vsak naslednji v tekočem mesecu pa zaračunavajo provizijo.

drvo ::

Pokerstars nima provizije, kot pa ti je wox povedal pa moneybookers transakcij k njim ne zaračunava, zaračuna pa si provizijo pri transferju sredstev na tvoj transakcijski račun.

Suly ::

Kolikor vem že od prej Pokerstars ne zaračunava provizije pri izplačilih na MB, tako da izključno samo Moneybookers pri izplačilu.

Bolj me zdaj zanima kako iz moneybookers nakazat denar na moj bančni račun. Vpisal sem SWIFT banke in je avtomatsko lepo izpisalo mojo banko, nato sem vpisal še svojo številko računa. Nevem pa kako zdaj to direktno iz MB poslat na račun, ker bi to vse počelo preko nekega maila?!

drvo ::

ko si jim dal ti vse podatke ki jih zahteva za tvoj bančni račun greš pot withdrawal in imaš možnost izbire prenosa na tvoj potrjen bančni račun.

Kot sem zdaj pogledal je provizija za nakazilo na račun fiksna in sicer 1.8 evra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Suly ::

Ok, upam da deluje, moram zdaj počakat (do 72 ur), da mi pošljejo izplačan denar iz pokerstarsa na MB.

Glede na izkušnje drvo, kak dolgo pa potem traja da ti nakažejo iz MB na tvoj bančni račun ?

drvo ::

kakšne 3+ -1 ali 2 dneva odvisno če je vmes vikend. Tako da boš verjetno dobil denar, če si danes opravil transakcijo, nekje drug teden zaradi vikenda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Suly ::

Ok hvala zaenkrat. Moram najprej počakat da pride denar iz PS na MB. Potem pa če nebo šlo nakazat iz MB na moj bančni račun, pa se javim :)

Wox ::

Po moje oz. vsaj pri meni je bilo tako, če me spomin ne vara, ti MB pošlje pismo s kodo (ja, čisto navadno pismo) na tvoj naslov, ki jo moraš tam nekje vpisat in tako preverijo, da si res ti lastnik tega bančnega računa. Šele po tem so mi nakazali denar. Mislim, da je trajalo kar nekaj tednov. Sicer pa (ko je račun potrjen) tako kot je drvo napisal.

Suly ::

Wox, pa je treba dodatno plačat kakšno vodenje računa, poštnine, odkupnine skratka karkoli ?

Al je edini strošek provizija pri izplačilu in je to to ?

itak37 ::

Pri konverziji valut ti MB zaracuna 1.7% provizije, mislim pa da ti PS nakaze na MB v tvoji MB default valuti.

Suly ::

itaq37, pri PS sem imel na izbiro ali USD ali EUR, tako da sem že tam izbral EUR in potemtakem te provizije nesme biti.

Kako pa je z ostalimi stroški (zgornji post)?

drvo ::

Drugih stroškov kot provizija od transakcije na račun ni.

Suly ::

Sicer še vedno čakam na nakazilo PS na MB, vendar če sem prav razbral iz te strani:
http://www.moneybookers.com/app/help.pl...

je provizija vedno 1,80 eur neglede na višino zneska al kako majo zdaj s tem, ker če je tako pol se mi ne splača pošiljat 30-50 eur, ampak raje počakam na večjo vsoto in potem pošljem na bančni račun ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokerstars - izplačilo

Oddelek: Loža
158906 (2986) baxon
»

Moneybooker/Srill (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910174 (7043) Auba
»

Moneybookers nakazila

Oddelek: Pomoč in nasveti
225033 (4575) igorigy
»

PayPal (končno) podpira nakazila v Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
7316647 (8968) techfreak :)
»

Moneybookers mi stanje in plačila kaže v GBP-ju

Oddelek: Loža
101460 (1196) BorutO

Več podobnih tem