» »

Google Chrome ne prepozna vtičnikov

Google Chrome ne prepozna vtičnikov

bobicek ::

Stvar je naslednja, da mi Google Crome že nekaj dni ne prepozna pluginov. Da opišem zadevo. Pri Amis Mobiji TV mi za vsak ko želim gledat kakšno oddajo preko kompjutra napiše, da ViewRight vtičnik ni namešeščen. Če ga na novo namestim, se mi zadeva normalno namesti. A pri ponovnem poskusu ogleda odaje se pojavi enako, da vtičnik ViewRight ni nameščen. To lahko počnem kolk dolg mi paše, pa spremembe ni. :S Tudi če sem restartal kompjuter ni kaj pomagalo. Pred tem mi je Amis Mobia delovala 2 leti. Na drugih brskalnikih normalno deluje. Niso mi pa drugi brskalniki tolk o.k. kot Chrome.

Kot drugo sem zadnjič želel videti kakšen špil je Heroes and Generals. Zadeva je naslednja, da sem igro inštaliral a ko hočem it v špil, mi vedno javi, da plugin ni inštaliran. :S No to pa ne deluje niti na katerem dugem brskalniku. Chroma imam seveda nastavljeno na primarni brskalnik.

Pri vtičnik ni nobenega od teh videt inštalirano. Imam pa Windows 8.1. in laptop. Z nobeno chrome pomočjo pa mi ni uspelo še rešiti težave.

mm&r ::

Možno, da je kaj povezano s tem da je Google v Chrome verziji 42 onemogočil vse NPAPI plugine.
NPAPI deprication
Do septembra jih bo še mogoče omogočit, potem pa bojo umaknili podporo.

bobicek ::

Hvala. Amis Mobia zdaj dela ko sem vklopil zadevo na tej strani:
chrome://flags/#enable-npapi

Heroes and Generals še vedno ne dela, a deluje na FF, a moram FF seveda nastaviti kot privzeti brskalnik.

Drugače pa to kar si napisal, pomeni, da Chrome ne bo več najbolj univerzalen brskalnik. :S Meni Chrome najboljši tudi še zato, ker ima največje delovno okno. Drugi brskalniki imajo več in večje opravilne vrstice... Čeprav so zdaj tudi Chroma že mal zasral. Nova navigacija pri zaznamkih je katastrofalno narjena. :S

simcek009 ::

imam verjetno isti problem kot ti, sicer bi rad vključu predvajalnik na pc-ju, windows 7, imam pa chrome brskalnik
vedno ko se logiram na amisovi spletni strani grem notri, dam za program- predvajaj in vedno mi downloada tisti viewright player na novo, piše pa da morem resetirat brskalnik, kje se to naredil ? in kjeri npapi dodatek vklopim ?
drugače sem si tisti vtičnik že zdavnaj inštaliral in ko preverim je v računalniku.

še fotke za v pomoč

 mobia1

mobia1



 mobia2

mobia2

xda develope ::

brskalnik resetiraš tako da ga zapreš in potem zopet odpreš toda glej zgoraj post od uporabnika mm&r

AC_DC ::

Od v45 dalje chrome več ne podpira npapi pluginov.

gansta ::

A je kakšna alternativa za AmisTV na Chrome (ViewRight vtičnik) ??

BCSman ::

Očitno ne bo nič z AmisTV na chromu.

gansta ::

Zakaj ne ?

BCSman ::

Stalno kaže da ViewRight vtičnik ni nameščen. V oknu sem označil naj se vedno dovoli vtičnike in ne pomaga. V FF dela, ampak hočem usposobit tudi v Chromu.

gansta ::

Kaj novega, kakšen način da dela AmisTV (mobiaTV) na Chrome ?

konspirator ::

--

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Silverlight in Siol TviN

Oddelek: Pomoč in nasveti
158281 (3384) M@k@veli
»

FURS in Telemach priporočata uporabo starih luknjičastih brskalnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
9236016 (30166) mojca
»

Amis MobiaTV na Macbooku

Oddelek: Pomoč in nasveti
91132 (903) mat3
»

Amis in pogodbena kazen

Oddelek: Omrežja in internet
489315 (7610) Enron x86
»

Amis tv na PC ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7036847 (20303) dunda

Več podobnih tem