» »

jumper

jumper

dejc2 ::

Zivjo imam maticno plosco
IntelŽ AL440LX Motherboard in procesor II 266 MHz in kaj moram tukaj storiti, kako moram spreminjati jumperje. Kaj moram kaj pritisniti ali kaj. Nj mi kakšen pomaga.

:|

Tomi ::

Najprej si poglej user-manual za matično, da boš vedel, kaj sploh iščeš ( katere jumperje )..

Jumprerji ali mostički niso nič drugega kot vezni elementi, s katerimi tok prekineš ali po poženeš po določenem vezju.. Ponavadi imajo dva ali tri kontakte ( štrleče ) in pa konektor..

Sicer pa raje za prvič dobi nekoga, ki se kolikortoliko spozna na mostiščenje, da ne boš zaradi neumnosti česa skuril8-O
Hm, sedaj sem šele videl, kaj te verjetno zanima.. Kateri so tisti jumperji.. Poglej sem, verjetno je kaj v arhivu..
Ali pa počakaj do zvečer, ko bo gotovo kdo "iz glave" vedel povedati...
metrodusa.blogspot.com

yoystick ::

mogoče dobim popoldne nek zate!:)

VASkO ::

za plosce ne rabis knjigice, vse kar rabis je napisano na plosci sami, kateri set jumperjev kaj spreminja, kaksni so polozaji in vse to najdes napisano na plosci.

Matek ::

Moraš si nabavit jumper caps-e. To so take male plastične stvarce, ki jih natakneš na jumpre, da sklenejo kontakt.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ciuvauva ::

Jest sm mu to plato. Je brez jumperjev. (razn enga za bios flash, ki ne šteje). Navijaš lahko samo s SoftFSB-jem ali podobnim programčkom (SoftFSB jo ima že v naboru plat). Men je delala na 83MHz FSB čist dobr(seveda ti mora disk to prenest).
torej nič spreminjanja napetosti na procesorju ipd.;((

dejc2 ::

Dj mi napiš kje dobim tist program8-O

MadMax ::

Poglej pod download, ce ti ni pretezko...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spreminjanje VOLTAŽe & FSBja

Oddelek: Navijanje
5851 (762) himera
»

SOFT FSB

Oddelek: Navijanje
131125 (920) franci
»

Navijanje celeron 400

Oddelek: Navijanje
131233 (1048) ABX
»

FSB

Oddelek: Navijanje
161391 (1138) asPeteR
»

Celeron 266 @ ???

Oddelek: Navijanje
151069 (946) webcreator

Več podobnih tem