» »

Apple prodal milijon ur v enem dnevu

Apple prodal milijon ur v enem dnevu

MacRumors.com - Ko je Apple predstavil ne ravno poceni pametno uro, so številni zmajevali z glavo, kdo neki bi želel imeti elektronsko uro, ki potrebuje dnevno polnjene energije in se ne more kosati z eleganco vrhunskih mehanskih ročnih ur. Kot kaže, je interesentov veliko, saj je Apple prodal že milijonov svojih pametnih ur, pa je sploh še ni mogoče prijeti v roke.

Predprodaja v ZDA se je pričela v petek in v 24 urah so zabeležili 957.000 prednaročil. Približno dve tretjini kupcev sta se odločili za cenejšo inačico Appple Watch Sport, in sicer s sivim ohišjem (space grey). V povprečju je vsak kupec naročil 1,3 ure in za eno plačal 503 dolarje (povprečje za Watch Sport je 382 dolarjev, za Watch pa 707 dolarjev).

Milijon prodanih ur je sicer zavidanja vreden dosežek, ob katerem bi si vsako drugo podjetje obliznilo prste (v 24 urah so samo z urami zaslužili pol milijarde dolarjev), a za Apple to ni absolutni rekord. V prvem vikendu po najavi iPhona 6 so jih prodali kar deset milijonov. Prvi iPhone pa je v 30 urah po izidu zabeležil 270.000 kupcev, a to so bili neki drugi časi (ko se je kupovalo še v trgovinah, ne prek spleta). Mimogrede, Apple Watch bo mogoče fizično dobili šele 24. aprila, a le za najbolj zgodnje. Kdor naroči danes, jo bo prejel šele junija ali julija.

219 komentarjev

«
1
2 3
...
5

M-XXXX ::

Tukaj se pa jasno vidi kakšne ovce so lahko ljudje. Taka številka za tak polizdelek. Pa da ne bom rekel, da so ostali modeli kaj bizarno boljši, ampak fak miljon prednaročil za tak neuporaben šrot? Ahahha

Invictus ::

A lahko uvedemo oznako Apple-Hater za folk, da se jih blokira pri Apple novicah?

Ker tako nimajo nikoli kaj pametnega za povedat ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

M-XXXX ::

Invictus je izjavil:

A lahko uvedemo oznako Apple-Hater za folk, da se jih blokira pri Apple novicah?

Ker tako nimajo nikoli kaj pametnega za povedat ...

Ne dejansko nimam nič bolj proti Apple uram kot proti vsem ostalim uram (tukaj govorimo o pametnih urah).

Baterija zanič
Sposobnosti enake ali slabše kot telefon
Multimedija izredno slabša
Preformance slabši

En razlog, zakaj bi tako uro kupil. Lepša kot navadna ura ni, uporabnosti nima praktično nobene, ceno pa relativno visoko.


To je čisto jasno pač izdelek, katerega prodajajo ker ga lahko. Čisto nič več, čisto nič manj. Le tukaj se jasno vidi, da ostali nimajo takih kupcev, ki bi pokupili čisto vso sranje, ki se izda na trg.

Zame je edina zanimiva ura Moto 360. Zakaj? Izključno in izključno zaradi okroglega zaslona, ker je vsaj to zanimivo in malo drugače, vse ostalo pade pod točke zgoraj.

PS: Še eno sem pozabil. Pheble al kaj je, vsaj baterija kateri se lahko reče baterija.

http://www.businessinsider.com/why-do-y...
Kar dobro razloženo :) Še sam Apple ne ve zakaj bi jo rabil :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Yaqwsx ::

uro sem nehal nosit, ker sem lahko preveril cas na mobilnem telefonu. a zdaj pa naj jo nabavim nazaj, da bom preveril to kaj dogaja na mobilnem telefonu? absurd 1 klase.

erunno ::

Aplova panetna ura je med najslabšimi pametnimi urami na trgu.

Normalno bi rekel da ima slabo avtonomijo, če bi hotel povedat da baterija zdrži malo časa brez polnenja. Ampak pri tej uri poleg tega velja, da brez povezave s telefonom deluje samo prikazovalnik časa. Se bistveno bolj splača ali pametni telefon ali pa vsaj iPod - pa oboje je ceneje.

Markoff ::

Invictus je izjavil:

A lahko uvedemo oznako Apple-Hater za folk, da se jih blokira pri Apple novicah?

Ker tako nimajo nikoli kaj pametnega za povedat ...

Ti je M-XXXX lepo napisal, zakaj je tak naval na te ure zgražanja vreden z vidika racionalnega nakupa. Apple Watch samo potrjuje že zdavnaj dokazano - da so Applovi izdelki v prvi vrsti statusni simbol, ne simbol dejanske kakovosti, uporabnosti ali revolucionarnosti. Da je Apple simbol ponorelega potrošništva. Nimam nič proti Japki, tako kot nimam nič proti Hyundaiju, pač ne kupujem njunih izdelkov, samo da enega ne kupujem, ker že imam avto, drugega pa, ker sem racionalni potrošnik, ne "hejter".
Je jabolčnim fenom res tako težko priznat, kaj Epl je in kaj ni?
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

zee ::

Sem Apple-fan, vendar se mi zdi nakup tako Apple Watch (kot novega Macbooka) povsem zgresen, saj je Watch se vedno povsem odvisna od telefona, obenem pa ne resuje problema osnovnega bontona in uporabe telefona v druzbi.

Priznati pa moram, da mi OS X in iOS kot uporabniku se najmanj "najedata" (vsi OSi mi bolj ali manj najedajo).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

francek1 ::

Aha. In zdaj bodo eplovci najbolj točni ljudje.

erunno je izjavil:

Aplova panetna ura je med najslabšimi pametnimi urami na trgu.

Normalno bi rekel da ima slabo avtonomijo, če bi hotel povedat da baterija zdrži malo časa brez polnenja. Ampak pri tej uri poleg tega velja, da brez povezave s telefonom deluje samo prikazovalnik časa. Se bistveno bolj splača ali pametni telefon ali pa vsaj iPod - pa oboje je ceneje.

Pa saj je s telefoni isto. Rešuje jih samo programska oprema. Ampak to so zdaj spregledali že uporabniki ajfonov.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zee ()

CoolBits ::

Le zakaj se apple ne posvetuje z vseznalci tukaj na ST... bi vsaj res bil v minusu, ne pa da prodaja polizdelke z velikimi dobički :))

AndrejS ::

Bravo Apple - tako se dela. Tukaj se itak samo pljuva čez apple in to taki ljudje delajo , ki še applovega izdelka videli niso v živo in ga preizkusili.
Sam ure ne bom kupil - je pa zato ne rabim popljuvat !

bbf ::

"Sam ure ne bom kupil - je pa zato ne rabim popljuvat !"
s tem stavkom padeš v kategorijo apple haterjev in si jo avtomatsko popluval. Hebi ga, ovca bleje zato ker mora, če ne ni ovca.

mitja73 ::

Apple je pokazal da zna naredit izdelek ki ga lahko prodajo v resnih količinah, za razliko od vseh ostalih ki so se poiskušali s pametnimi urami.

JackOdpirac ::

Apple watch je še zmeraj pol izdelek. Na srečo ima konkurenca še zmeraj samo četrt izdelke

WarpedGone ::

Prikolice kislega grozdja...
Nakup 2leti starega iPada za bakšiš se je izkazal kot dober nskup računalniške opreme. Na pametno nokijo popizdevam, nad asusosvm netbookom popizdevam...

Vseh lastnosti racunalnika ni mozno opisati s številkami. Predvsem tistih taglavnih ne , kako se stvar obnese v prakai, takrat ko ne onaniraš nad gbji,ghzji itd ampak reč uporabljaš in z njo dosegaš nek żeljen cilj. Apple je zal ena redkii firm, ki na svojoe izdelke gleda preko golih cifer. Tega se je tut folk navadu in enostavno zaupa da bo tut naslednji izdelek se enostavno bnesel v praksi. Da ne bo kupa butastih for in tezenja ob najslabsih momentih.

Mxxx, se š e spomneš kaj si mi razlagal o galaxiju, kako se čez čas upočasni? O takih haklcih govorim.
Kar sm mel od appla mogoce po strogih cifeah ni bilo v sami spici, ni bilo pa krivo za zivcen zlom vsak drug dan. Kot je recimo glupa nokia e5, kateri je navadna bt povezava z avtoradijem nedoumljiv zalogaj. Nebi bil tolk slabe volje ce nebi predhodna hglupca nokia c1 delala povsem ok.

Za vse stvari obstajajo razlogi, tudi za milijonska prednaročila. Tudi zaradi teh razlogov je apple največja firma na zemlji.
Zbogom in hvala za vse ribe

Magic1 ::

W1, ti sam pazi da boš nehal update-at tvojega taba, ko pride nasljednja generacija ven, ker se bo tudi drastično upočasnil. Je treba folk nekako prisilit, da kupi novega.
Magic

Invictus ::

JackOdpirac je izjavil:

Apple watch je še zmeraj pol izdelek. Na srečo ima konkurenca še zmeraj samo četrt izdelke

Saj to je vse kar rabi podjetje za uspešen izdelek. Biti boljši od konkurence :D.

Pa če je folku na S-T to všeč ali ne ;).

Ko bo nekdo tukaj naredil boljši izdelek, potem naj se kar javi. Mogoče ga celo kupim ... Že zaradi moralne in denarne podpore ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

francek1 ::

AndrejS je izjavil:

Bravo Apple - tako se dela. Tukaj se itak samo pljuva čez apple in to taki ljudje delajo , ki še applovega izdelka videli niso v živo in ga preizkusili.
Sam ure ne bom kupil - je pa zato ne rabim popljuvat !

Te možnosti pa ne dopuščaš, da smo eplova jajca že imeli, jih spoznali in se jih naveličali?

mitja73 je izjavil:

Apple je pokazal da zna naredit izdelek ki ga lahko prodajo v resnih količinah, za razliko od vseh ostalih ki so se poiskušali s pametnimi urami.

Eno je marketing, drugo pa tehnika. In Apple je pri marketingu vrhunski. Še drek bi prodali za zlato, samo jabuček bi gor nalepli.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

radmannsdorf ::

samo en milijon v 24 urah? včasih jim je šlo bolje.

CoolBits ::

Napram konkurenci, ki lani v celem letu ni toliko prodala je kar ok :D

diNero ::

Kaj pomenijo ta prednaročila? Bodo po pošti pošiljali? Kaj ne bo vrst pred apple trgovinam in POPTV-ja, ter izjav čakajočih, kakšna življenska izkušnja je to čakanje v vrsti? 8-)

v vednost, to je čisto moje hejtersko mnenje in ne izraža mnenja ovc. hvala.

francek1 ::

diNero je izjavil:

Kaj pomenijo ta prednaročila? Bodo po pošti pošiljali? Kaj ne bo vrst pred apple trgovinam in POPTV-ja, ter izjav čakajočih, kakšna življenska izkušnja je to čakanje v vrsti? 8-)

v vednost, to je čisto moje hejtersko mnenje in ne izraža mnenja ovc. hvala.

Ahhhh, ne, to je po novem uradnem mnenju Appla kontraproduktivno. Seveda teh scen Apple nikoli ni podpiral ali celo režiral.(Ha, ha, ha, bruh, res moraš biti ovca, da to verjameš....)
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

WarpedGone ::

W1, ti sam pazi da boš nehal update-at tvojega taba, ko pride nasljednja generacija ven, ker se bo tudi drastično upočasnil. Je treba folk nekako prisilit, da kupi novega.

Hmnja:
Operating system
- Original: iOS 4.2.1
- Current: iOS 8.3, released April 8, 2015

Zadeva je že na 4. major updatu in še vedno ni nobene drastične upočasnitve. Damn apple!
Zbogom in hvala za vse ribe

roli ::

Jaz ne vem kako se vsi tako spravljajo na ta Apple watch. Kot, da je konkurenca res toliko boljša.

Če ti ni všeč ideja pametne ure potem ok. Če se gre pa za specifično sovraštvo nad Applovo uro... Potem bo pa treba nekoliko razmisliti zakaj je tako.

Jaz imam sicer Moto 360 s katerim sem zadovoljen. Ampak Google boli k za Android Wear. Vsaj tak občutek mi daje. Mogoče jih bo malo konkurence končno brcnilo v rit.
http://www.r00li.com

driver_x ::

francek1 je izjavil:

Eno je marketing, drugo pa tehnika. In Apple je pri marketingu vrhunski. Še drek bi prodali za zlato, samo jabuček bi gor nalepli.


Vse je stvar dobrega imena. In kako si dobro ime ustvariš? Verjetno tako, da stalno proizvajaš tretjerazredno robo. Ime si ustvariš precej težje, kot si ga zapraviš s slabimi izdelki.

Koliko od vas je uro sploh že videlo od blizu, da jo lahko sodite? Če bi se mi dalo, bi šel še enkrat brati slo-teh teme ob izidu prvega iPhona ali prvega iPada, kjer ste bili vsi pamtni, kako nepotrebne stvari so to, s kako bednimi specifikacijami in kako tega nihče ne rabi.

Invictus ::

WarpedGone je izjavil:

W1, ti sam pazi da boš nehal update-at tvojega taba, ko pride nasljednja generacija ven, ker se bo tudi drastično upočasnil. Je treba folk nekako prisilit, da kupi novega.

Hmnja:
Operating system
- Original: iOS 4.2.1
- Current: iOS 8.3, released April 8, 2015

Zadeva je že na 4. major updatu in še vedno ni nobene drastične upočasnitve. Damn apple!

To samo ti misliš ;). Ziher je Apple vdelal v nove verzije iOSa subtilna sporočila, ki ti sporočajo da je tvoj telefon enako hiter ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

driver_x ::

Invictus je izjavil:

To samo ti misliš ;). Ziher je Apple vdelal v nove verzije iOSa subtilna sporočila, ki ti sporočajo da je tvoj telefon enako hiter ;).


Seveda, kje si pa že videl, da bi nekaj s takimi specifikacijami delovalo hitro!

Invictus ::

driver_x je izjavil:


Vse je stvar dobrega imena. In kako si dobro ime ustvariš? Verjetno tako, da stalno proizvajaš tretjerazredno robo. Ime si ustvariš precej težje, kot si ga zapraviš s slabimi izdelki.

Koliko od vas je uro sploh že videlo od blizu, da jo lahko sodite? Če bi se mi dalo, bi šel še enkrat brati slo-teh teme ob izidu prvega iPhona ali prvega iPada, kjer ste bili vsi pamtni, kako nepotrebne stvari so to, s kako bednimi specifikacijami in kako tega nihče ne rabi.

Ti to ne razumeš. Tukaj vsi, ki niso za Apple, delajo super-duper produkte, ki jih prodajajo v milijardah na Andromedi ... Zato pač ne vidiš njihovih finančnih rezultatov ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

nsignific ::

Uau, samo UAU.

Koliko apple ritolizništva.
Sploh ne dojemate, da je cel KONCEPT pametne ure kratkomalo slaboumen, vi pa zadevo branite zaradi znamke.

Včasih je slo-tech skupnost še imela kaj kredibilnosti.

nekikr ::

Zakaj slaboumen, ker ti tega ne rabiš? Jaz bi jo imel namesto telefona, ko grem na tek, recimo.

Včasih je slo-tech skupnost še imela kaj kredibilnosti.

Ja. Potem so se pa našli taki kot ti in rekli: jaz imam prav, vi vsi ste pa kreteni.

WarpedGone ::

Neki je teorija, neki pa odziv trga. In trg ima v svetu biznisa vedno prav.
Folk kupuje to kar hoče met. Proof is in the pudding.

Sploh ne dojemate, da je cel KONCEPT pametne ure kratkomalo slaboumen, v

Mogoče je slaboumen koncept ki ga fura google, ljudje verjamejo da bo applov koncept manj slaboumen.
Kot je bil manj slaboumen pri predvajalnikih glasbe, pri pametnih telefonih, pri tablicah, ... Zakaj se isti vzorec nebi ponovil še pri uri?

Ni garancije seveda ampak verjetnost pa je.
V rokah sm držal že par androidov in vse kar je blo vsakič je blo "a resno?"
Zbogom in hvala za vse ribe

francek1 ::

driver_x je izjavil:

francek1 je izjavil:

Eno je marketing, drugo pa tehnika. In Apple je pri marketingu vrhunski. Še drek bi prodali za zlato, samo jabuček bi gor nalepli.


Vse je stvar dobrega imena. In kako si dobro ime ustvariš? Verjetno tako, da stalno proizvajaš tretjerazredno robo. Ime si ustvariš precej težje, kot si ga zapraviš s slabimi izdelki.

Koliko od vas je uro sploh že videlo od blizu, da jo lahko sodite? Če bi se mi dalo, bi šel še enkrat brati slo-teh teme ob izidu prvega iPhona ali prvega iPada, kjer ste bili vsi pamtni, kako nepotrebne stvari so to, s kako bednimi specifikacijami in kako tega nihče ne rabi.

Če bi to bral bi vedel, da sem takrat še bil lastnik iPhona. Tedaj so bili njihovi produkti res tako revolucionarni in pred drugimi, da je to imelo smisel(če pozabim, da ni vedel, kaj so to SMS-i). Ampak žal so zaspali na lovorikah. Ko se mi 3S ni hotel meniti preko BT-ja, sem Applu dokončno rekel adijo.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

trnvpeti ::

18 _ur_ baterije
lahko je ne vem kaj, tehnolosko cudo, super izdelek,...
zaenkrat neuporabno, pogojno uporabno za testerje

driver_x ::

francek1 je izjavil:

Ko se mi 3S ni hotel meniti preko BT-ja, sem Applu dokončno rekel adijo.


Potem se pa najbrž kar pogosto poslavljaš od firm?

francek1 ::

driver_x je izjavil:

francek1 je izjavil:

Ko se mi 3S ni hotel meniti preko BT-ja, sem Applu dokončno rekel adijo.


Potem se pa najbrž kar pogosto poslavljaš od firm?

Od prvega Galaxy S nisem imel več težav s tem.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

diNero ::

Dobro, ni važno. Bolj pomembno je, če je kje že kakšna vrsta za to uro? Lahko tudi izven Slovenije? ;)

mitja73 ::

diNero je izjavil:

Dobro, ni važno. Bolj pomembno je, če je kje že kakšna vrsta za to uro? Lahko tudi izven Slovenije? ;)


Vrsta za internetno prodajo?

masterpsi ::



Haters gonna hate, samo kreganje v komentarjih, pa nej gre o politiki, prodaji podjetij, apple produktih. Pa pustite ljudi da kupujejo, pa bodite veseli za njih. Meni se zdi bolj žalostno da vzameš kredit za avto ali da Kim Kardashian dobi 25mio/leto za "reality show". http://www.rtvslo.si/zabava/zanimivosti... Ali pa nekdo kupi telefon za 500EUR in ga uporablja za klice, slike in smse. Če bi bil apple fan bi me to sovraženje izdelkov celo podpihovalo v nakup.
Summary: bodite veseli za ljudi ki si to lahko privoščijo in se nasmehnite ker vaša ura s aliexpressa za 40EUR ima iste/boljše funkcionalnosti.

WarpedGone ::

e nasmehnite ker vaša ura s aliexpressa za 40EUR

Hohštapler, moja ura za 7,99 iz lidla zna vse to, pa še škoda se mi je ne zdi.
Zbogom in hvala za vse ribe

no comment ::

Mislim, da ni potrebe za takšno obupavanje. Glede na vir podatkov še vedno obstaja možnost, da Apple ni prodal niti 10k teh igračk.

Ne razumem te negativnosti. Think positive! Napovedano je lepo vreme in Apple ima še vedno vse možnosti, da še letos končno propade.

m0LN4r ::

nekikr je izjavil:

Zakaj slaboumen, ker ti tega ne rabiš? Jaz bi jo imel namesto telefona, ko grem na tek, recimo.

Včasih je slo-tech skupnost še imela kaj kredibilnosti.

Ja. Potem so se pa našli taki kot ti in rekli: jaz imam prav, vi vsi ste pa kreteni.


Kaj pa lahko s to uro med tekom delaš, če nimaš telefona? To kaj z Casio štoparco izpred 30 let, pa baterija zdržala vsaj eno desetletje?

TOP-shop že dolgo obstaja, to kar dela apple ni nič novega, samo lepše.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

WarpedGone ::

TOP-shop že dolgo obstaja, to kar dela apple ni nič novega, samo lepše.

Ja, lepota je zelo pomemben faktor applovih izdelkov.
Ampak je precej očitno zelo težko narest neki kar je lepo, sicer konkurenca s tega vidika nebi tako zelo zaostajala.

Komot je narest škatlo, težko je narest lepo škatlo. In nobena specifikacija ne ovrednoti lepote, medtem ko jo en sam pogled takoj 'začuti'.
Lahko jo tudi zavrne kot grdo ampak milijon prednaročil pove svoje.
Zbogom in hvala za vse ribe

NLight ::

Applove ure (oz. njihove izdelke) iz principa ne bom nikoli kupil, ker te silijo da zraven kupiš še iPhone... Ura sama je namreč neuporabna brez iPhona... Microsoft band podpira vse platforme, so se pa zaje*li, ker so izdelali zelo malo ur... Lahko bi jih prodali par sto tisoč, ker povpraševanje je bilo veliko...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NLight ()

pirlo ::

roli je izjavil:

Jaz imam sicer Moto 360 s katerim sem zadovoljen. Ampak Google boli k za Android Wear. Vsaj tak občutek mi daje. Mogoče jih bo malo konkurence končno brcnilo v rit.

To ni čist res glede na to, da ga delajo tudi za iOS. Je pa res, da ne izpilijo stvari do konca ... vedno ostanejo nekje na 3/4.

M-XXXX je izjavil:

Tukaj se pa jasno vidi kakšne ovce so lahko ljudje. Taka številka za tak polizdelek. Pa da ne bom rekel, da so ostali modeli kaj bizarno boljši, ampak fak miljon prednaročil za tak neuporaben šrot? Ahahha

Apple ima veliko prednost, da veliko developerjev pokupi te izdelke, ker se splača razvijat za to platformo. Me zanima kolikšen delež od tega milijona sedaj je developerjev. Moja ocena bi bila na 70%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirlo ()

joebanana ::

Nevem kako je s funkcionalnostjo, samo po izgledu mi je lepsi Moto360 kot apple watch.

Zgodovina sprememb…

nekikr ::

Kaj pa lahko s to uro med tekom delaš, če nimaš telefona?

Ne moreš, zato je pa ne bom kupil. A si slučajno hotel nekaj podtakniti? Očitno pa obstaja 10 milijonov ljudi, ki jim že trenutna funkcionalnost povsem zadošča in taki ti bodo lepo rekli, da si svoj "zgrešen" koncept nekam zatlači.
Kapitalisti bodo hoteli čim več zaslužiti in to jim uspeva. Ti po drugi strani bi pa v kapitalizmu lačen in prezebel razgljabljal o tem, kako drugi tega v bistvu zares sploh ne potrebujejo. Pravi Slovenec, ni kaj.

Zheegec ::

Hehe, sem že v prejšnji novici komentiral, da Apple niti približno ne rabi demo izdelkov v trgovinah, da jih ljudje sprobajo. Se proda brez tega.
Bravo Apple!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

driver_x ::

En zanimiv citat iz ene druge teme:

Dr_M je izjavil:

Lep primer, kako apple lahko prodaja vsako sranje, folk pa tako butast, da navali k majmun na banano.
Tablicni racunalniki niso bili nikoli kaj prevec uspesni, zdej pa...?!

WTF je narobe s folkom? :\ 8-O

Zheegec ::

Pač drugačen način marketinga. Ne nujno, da je izdelek najboljši, ampak da je kul in statusni simbol. Ziher je vsaj polovica od tistih, ki so Apple watch naročili prebrala prve teste (od časopisov, ki so načeloma zelo Apple naklonjeni, zato tudi dobijo prvi primerke na test) in so videli, da je niso pohvalili niti Applu naklonjeni testerji. Ampak to nima veze.

Tudi novi Ferrari je mogoče malo slabši od McLarna P1, pa če zadanem na lotu..... rdeč Ferrari here I come :):)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

M-XXXX ::

Apple ima veliko prednost, da veliko developerjev pokupi te izdelke, ker se splača razvijat za to platformo. Me zanima kolikšen delež od tega milijona sedaj je developerjev. Moja ocena bi bila na 70%.

Ah, od kje pa taka številka no. Boš rekel, da je 700 000 developerjev, ki bodo izdali aplikacije na market? Če je 10% tega, pa se mi zdi že zelo veliko.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applove novosti: iPhone SE, manjši iPad Pro, iOS 9.3, cenejša ura, CareKit (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
9037678 (32770) Furbo
»

Apple novosti: 12-palčni MacBook, Apple Watch in kopica drugih izboljšav (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
390118482 (96175) opeter
»

Prodaja Applove pametne ure upadla, a še vedno melje konkurenco (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6021990 (17484) m0LN4r
»

Applove novosti: Smart Watch, iPhone 6 in iPhone 6 Plus, Apple Pay in iOS 8 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22795493 (84591) amacar

Več podobnih tem