» »

Gender stuff #1

Gender stuff #1

Temo vidijo: vsi
««
31 / 43
»»

ohnowhy ::

dice7 je izjavil:

No, ce stejes prisilo, grožnje, nasilje, zlorabo ljubezni in pozornosti pod kategorijo 'pameten' potem verjamem da res ne, drugace se mi pa ne sanja kam si s tem ciljal

Nič hudega, si samo moški :-)

nevone ::

Nekatere najbolj očitne fašistične poteze, ki vas, izgleda, ne motijo kaj pretirano, ampak jih celo podpirate.


Jaz lahko razumem tiste, ki so proti diskriminaciji oziroma takšnim potezam, da se zgražajo ob podpori le-teh. Ampak z moje strani ne gre za podporo, ampak za to, da se izjasnimo, ali smo za to da se diskriminacija preganja ali nismo. Mnogi namreč trdijo, da je to nepotreben konstrukt, ko pa pride potrkat na njihova vrata, bi pa radi zaščito, oziroma vsaj priznanje, da se diskriminacija lahko dogaja.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ohnowhy ::

nevone je izjavil:

...

Meni je Marissa čisto nepomembna zgodba, ampak, če ste že začeli, sem pač dodal svoj piskerček.
Očitno pri (nekaterih) ženskah le ni vse tako direktno, glede na to, da imate strateško orožje reprodukcije, vzgoje, izobraževanja in razsojanja večinoma v svoji maternici in glavi.
In vendar raje pustite, da šovinistični/mačistični/patriarhični moški domnevno hodijo po vas, glede na to, da dolgoročno nimajo praktično nobene moči.
Mogoče je tudi dice7 zdaj razumel, kaj meniš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

Pithlit ::

Pustimo? Se ti zdi da kar pustimo?

No, sej če se ti zdi to da 'samo' govorimo enako temu da 'pustimo' Potem ja... pustimo. Alternativa diskurzu je da smo, ali tiho, ali pa se gremo klat med sabo.

Sicer nekaterim se zdi nasilno že to da glasno opozarjamo na diskriminacijo (ker imamo večje probleme... baje).
Life is as complicated as we make it...

ohnowhy ::

Pithlit je izjavil:

Pustimo? Se ti zdi da kar pustimo?

Pustite, ja. Nimate motiva/želje/moči/..., da spremenite.
Raje se strateško potuhnete in jadrate v lepše čase.
Če bi vas resnično motilo, bi to že spremenile, s fojbami ali brez njih.

Navsezadnje, imate veliko večji vpliv na vzgojo potomcev (hčera in sinov!), 3 od 4 vogalov.
Ampak že ni dovolj moteče...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

nevone ::

Očitno pri (nekaterih) ženskah le ni vse tako direktno, glede na to, da imate strateško orožje reprodukcije, vzgoje, izobraževanja in razsojanja večinoma v svoji maternici in glavi.

Jaz se strinjam, da dostikrat je manipulacija edino sredstvo, da se nekaj doseže. Bolj je pomembno, kaj se z manipulacijo želi doseči.

In vendar raje pustite, da šovinistični/mačistični/patriarhični moški domnevno hodijo po vas, glede na to, da dolgoročno nimajo praktično nobene moči.

Saj ne hodijo moški kar na splošno po ženskah. Jaz pač samo poskušam razumet/razlagat čemu do nekih pojavov pride. Saj so tudi nekateri moški pod udarom dominantnih žensk. Ampak kot sem tudi že omenila, ne gre samo za odnos moški-ženska ampak tudi za dosnos močni-šibki. Včasih to sovpada.

Mogoče je tudi dice7 zdaj razumel, kaj meniš?

Ni nujno, da če se nekdo ne strinja, da tudi ne razume.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ohnowhy ::

nevone je izjavil:

1. Jaz se strinjam, da dostikrat je manipulacija edino sredstvo, da se nekaj doseže. Bolj je pomembno, kaj se z manipulacijo želi doseči.
2. Saj ne hodijo moški kar na splošno po ženskah. Jaz pač samo poskušam razumet/razlagat čemu do nekih pojavov pride. Saj so tudi nekateri moški pod udarom dominantnih žensk.
3. Ampak kot sem tudi že omenila, ne gre samo za odnos moški-ženska ampak tudi za dosnos močni-šibki. Včasih to sovpada.
4. Ni nujno, da če se nekdo ne strinja, da tudi ne razume.

1. Ja, očitno ste ženske boljše manipulatorke. Ne vem, zakaj se tega branite, moralo bi vas veseliti :-)
2. A da ne? Dežurni SJW znajo marsikako temo usrati do neprepoznavnosti s svojimi fantazmami...
3. Šibak ima pravico in dolžnost, da se otrese vpliva močnejšega, ne glede na ceno. Če je dovolj moteče.
4. Še toliko slabše, če ne razume, še ima možnost. Če pa ti kot ženska razumeš, on pa, kot moški pač ne, pa je problem pri... ?

Pithlit ::

ohnowhy je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Pustimo? Se ti zdi da kar pustimo?

Pustite, ja. Nimate motiva/želje/moči/..., da spremenite.
Raje se strateško potuhnete in jadrate v lepše čase.
Če bi vas resnično motilo, bi to že spremenile, s fojbami ali brez njih.

Navsezadnje, imate veliko večji vpliv na vzgojo potomcev (hčera in sinov!), 3 od 4 vogalov.
Ampak že ni dovolj moteče...

Ti pa nisi dal skozi zgodovine.... zgleda... če resno misliš to kar si napisal.

Če se zajebavaš si pa pač trol.
Life is as complicated as we make it...

ohnowhy ::

Pithlit je izjavil:

Ti pa nisi dal skozi zgodovine.... zgleda... če resno misliš to kar si napisal.

V zgodovini ne išči izgovorov ampak motivacijo za spremembe.

Mato989 ::

nevone je izjavil:

Nekatere najbolj očitne fašistične poteze, ki vas, izgleda, ne motijo kaj pretirano, ampak jih celo podpirate.


Jaz lahko razumem tiste, ki so proti diskriminaciji oziroma takšnim potezam, da se zgražajo ob podpori le-teh. Ampak z moje strani ne gre za podporo, ampak za to, da se izjasnimo, ali smo za to da se diskriminacija preganja ali nismo. Mnogi namreč trdijo, da je to nepotreben konstrukt, ko pa pride potrkat na njihova vrata, bi pa radi zaščito, oziroma vsaj priznanje, da se diskriminacija lahko dogaja.

o+ nevone


Problem je kot zmeraj in sploh pri tej spolni diskriminaciji tole da se zamaskira v boj za ENAKOPRAVNOST, želi pa se dosežt ravno privilegije.

Kot sem že napisal, jaz podpiram VSAKO feministko in SJWja, ki se v prvi meri bori za izenačitev standardov za upokojevanje ne glede na spol (ženske priviligirane) ampak seveda se za to skoraj nobena ženska (aktivno) ne bori kajne? Kar je logično iz stališča tega da vsak želi zase le najboljše, ampak potem pač pade na kredibilnosti poudarjanja da se bori za enakopravnost.

Enakopravnost se za mene začne pri borbi za izenačevanje standardov kjer so tebi v korist, šele potem gremo na bombončke, če začnemo drugje (kot se dogaja z temi gibanji) se sproži odpor, ker potem izpade v javnosti in nam kot da je to borba za privilegije, ker nič ne bi dale, ampak samo dobile zraven.

Prav tako pa nisem za nižanje standardov, če mora recimo marinec to in ono da postane marinec, nima kaj se to zniževat samo zato ker določen procent žensk tega ne zmore (saj tudi moških ne) pa kaj če je višji od procenta tipov.





Žal pa je tako, da vsakdo ki meni da so ženske kvote v katerikoli organizaciji (najsi bo javna ali privatna) dobre hkrati pa se bori proti diskriminaciji eden največjih hipokritov na tem Planetu, rivali so mu le še določeni politiki.

Še enkrat bom prilepil tole:

nevone ::

1. Ja, očitno ste ženske boljše manipulatorke. Ne vem, zakaj se tega branite, moralo bi vas veseliti :-)

Jaz se tega nič ne branim, ampak manipulacija ima negativen prizvok, zato ni tako čudno, če se te oznake branimo, kljub temu, da se manipulacija lahko uporablja tudi v pozitivne namene.

2. A da ne? Dežurni SJW znajo marsikako temo usrati do neprepoznavnosti s svojimi fantazmami...

Če ciljaš na določene posameznike, ki pretiravajo v neko smer, je bilo že razloženo večkrat, da je to zgolj manipulacija. :) Ampak eni se zelo radi zataknejo na njej. I wander why.
3. Šibak ima pravico in dolžnost, da se otrese vpliva močnejšega, ne glede na ceno. Če je dovolj moteče.

Lahko ima pravico in dolžnost, vprašanje je če zmore.

4. Še toliko slabše, če ne razume, še ima možnost.

Ne vem, če sva se razumela. Jaz pravim, da ne moreš sklepati, da ne razume, če se ne strinjata.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

ohnowhy ::

nevone je izjavil:

1. Jaz se tega nič ne branim, ampak manipulacija ima negativen prizvok, zato ni tako čudno, če se te oznake branimo, kljub temu, da se manipulacija lahko uporablja tudi v pozitivne namene.
2. Če ciljaš na določene posameznike, ki pretiravajo v neko smer, je bilo že razloženo večkrat, da je to zgolj manipulacija. :) Ampak eni se zelo radi zataknejo na njej. I wander why.
3. Lahko ima pravico in dolžnost, vprašanje je če zmore.
4. Ne vem, če sva se razumela. Jaz pravim, da ne moreš sklepati, da ne razume, če se ne strinjata.


1. Nisem slovenist, zato se ne ukvarjam s prizvoki eksaktnih samostalnikov.
2. Zato, ker pooblaščene osebe ne ukrepajo in jih ne odstranijo začasno ali trajno iz takšnih tem. Ker je njihova dodana vrednost v temi izredno nizka, da ne rečem nična.
3. Če ne zmore neposredno, lahko posredno (manipulira) - rojstvo, vzgoja, šolanje, razsojanje.
4. Napisal je sam "No, ce stejes prisilo, grožnje, nasilje, zlorabo ljubezni in pozornosti pod kategorijo 'pameten' potem verjamem da res ne, drugace se mi pa ne sanja kam si s tem ciljal". Tebi se, očitno, je sanjalo. Morda zato, ker si ženska?

Pithlit ::

Mato989 je izjavil:

Kot sem že napisal, jaz podpiram VSAKO feministko in SJWja, ki se v prvi meri bori za izenačitev standardov za upokojevanje ne glede na spol (ženske priviligirane) ampak seveda se za to skoraj nobena ženska (aktivno) ne bori kajne?

Izpod katere skale si pa ti zdaj prilezel? To smo že dosegli.
Life is as complicated as we make it...

Berserker ::

http://www.rtvslo.si/svet/vsako-sedmo-s...

Še ena realnost 21.stoletja.

Za takšne stvari imaj SJW gibanje varovalko imenovano: "drugačne kutlurne vrednote".



jype je izjavil:

Berserker> Ravno obratno, v naravi so pri sesalcih ravno alpha samci dominantni.
Drži.
Pomembno dejstvo, ki ga ni pametno spregledat pa je, da jih v resnici nihče ne upošteva.


Streljaš nesmisle, zakaj bi ti sploh odgovarjal.

jype ::

Berserker> Streljaš nesmisle, zakaj bi ti sploh odgovarjal.

Ja, res.

Malo si preberi o "alfa samcih": Bonobo @ Wikipedia

Unknown_001 ::

Berserker je izjavil:

jype je izjavil:

Mato989> Sicer pa logika Titanika ki se potaplja malo počasneje (po jypovo potapljanje Yahooja) je le več agonije za morda preživele :)

Če bi se titanik potapljal 8 ur dlje, bi preživeli praktično vsi.

Ampak moški to težko razumejo, ker so že zaradi biologije zelo slabi voditelji.


Ravno obratno, v naravi so pri sesalcih ravno alpha samci dominantni.


Ma v rit si ftaknite alba, beta... bla bla

Al si sposoben za kj al si pa gnoj. Ni važn spol. Načeloma pa za zanimivost, pri členonožcih so samice taglavne.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Berserker ::

https://www.thesun.co.uk/news/1962620/f...
http://www.telegraph.co.uk/news/2016/10...

Burka simbol zatiranja žensk bo nekoč narodni simbol Francije.

noraguta ::

Unknown_001 je izjavil:

Berserker je izjavil:

jype je izjavil:

Mato989> Sicer pa logika Titanika ki se potaplja malo počasneje (po jypovo potapljanje Yahooja) je le več agonije za morda preživele :)

Če bi se titanik potapljal 8 ur dlje, bi preživeli praktično vsi.

Ampak moški to težko razumejo, ker so že zaradi biologije zelo slabi voditelji.


Ravno obratno, v naravi so pri sesalcih ravno alpha samci dominantni.


Ma v rit si ftaknite alba, beta... bla bla

Al si sposoben za kj al si pa gnoj. Ni važn spol. Načeloma pa za zanimivost, pri členonožcih so samice taglavne.

Pejt ti to pridgadt rakom in bogomoljkam.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

SimplyMiha ::

jype je izjavil:

Berserker> Streljaš nesmisle, zakaj bi ti sploh odgovarjal.

Ja, res.

Malo si preberi o "alfa samcih": Bonobo @ Wikipedia


Ti se mogoče lahko identifiraš za opico Bonobo, vendar se drugi sodelujoči ne sprenevedamo glede svoje vrste. Dovolj bo s temi brezveznimi živalskimi primerjavami.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

jype je izjavil:

SimplyMiha> Two wrongs don't make a right;

But three lefts do.

Zakaj je pa narobe, da je 80% vodilnih ženskega spola? Podjetja naj zaposlijo najbolj sposobne.


Narobe je, da ti misliš da je povprečna ženska kakorkoli boljša od podobnega moškega. In da bo zaradi tega karkoli boljše.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

maco-maco ::

"Prizadevali si bomo, da bomo zagotovili, da bodo tudi v primerih, ko bi otrok zagotovo umrl ali bil močno deformiran, ženske rodile, da je otrok lahko krščen, pokopan in ima ime," je dejal Kaczynski, poroča britanski časnik Independent.


A če je not se ga ne da krstit?
Kaj?

next3steps ::

Verjetno bi iz tega sledilo, da bi zarodek tekom razvoja v maternici opravil vse obrede. Krst, obhajilo, birma, poroka in ostalo sranje...
Saj cerkev ima nizek IQ, sam si ga vsaj prizadevajo ohranjati nekje blizu stopnji retardiranosti.

Pithlit ::

maco-maco je izjavil:

A če je not se ga ne da krstit?

Ne... ker še ni oseba. Dokler ne pride ven pač nima grehov...
Life is as complicated as we make it...

nevone ::

Pithlit je izjavil:

maco-maco je izjavil:

A če je not se ga ne da krstit?

Ne... ker še ni oseba. Dokler ne pride ven pač nima grehov...


Oni pravijo, da je. Torej bi ga lahko krstili že v maternici.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

nevone ::

"Prizadevali si bomo, da bomo zagotovili, da bodo tudi v primerih, ko bi otrok zagotovo umrl ali bil močno deformiran, ženske rodile, da je otrok lahko krščen, pokopan in ima ime," je dejal Kaczynski, poroča britanski časnik Independent.


Saj to lahko počnejo v okviru Cerkve, kdor se hoče temu pridružiti.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Pithlit ::

nevone je izjavil:

Pithlit je izjavil:

maco-maco je izjavil:

A če je not se ga ne da krstit?

Ne... ker še ni oseba. Dokler ne pride ven pač nima grehov...


Oni pravijo, da je. Torej bi ga lahko krstili že v maternici.

o+ nevone

Sej to je moj point. Me pa zanima kako krstijo (oz. spucajo grehe) mrtvorojenim, al pa unim ki se splavijo po naravni poti... A ti ne štejejo?
Life is as complicated as we make it...

ohnowhy ::

Po cerkveni doktrini je vsak človek, ko se rodi, že obremenjen z grehom.
Če se že norčujete, se vsaj poučite, sicer izpadete še bolj retardirani.

Izvirni greh @ Wikipedia

Ups, se opravičujem, ampak stavek je nekakovostno napisan, ker spočetje in rojstvo, če slučajno kdo ni vedel, nista sopomenki.
"Tako rimokatoliki verujejo, da je vsak otrok ob spočetju oziroma ob rojstvu že avtomatično grešnik - omadeževan z izvirnim grehom."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

ohnowhy ::

Za nadaljno razlago je potrebno angažirati kakšnega teologa, če vas to resnično zanima in vam ni samo izhodišče za norčevanje.
Pa vi naredite 2000 let staro uspešno globalno korporacijo, če smo že tako cinični.

nevone ::

Za nadaljno razlago je potrebno angažirati kakšnega teologa, če vas to resnično zanima in vam ni samo izhodišče za norčevanje.

Ja, se strinjam, da lahko gledaš na tole kot na pobalinstvo, in v nekaterih primerih celo lahko je.

Ampak moraš razumet tudi to, da je ta kritika (oziroma norčevanje), odgovor na vsiljevanje prepovedi splava vsem, tudi neverujočim. To je v resnici precej huje, kot norčevanje.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ohnowhy ::

nevone je izjavil:

...

Se lahko v marsičem strinjam, ampak forum potem ni pravo bojišče, s pobalinstvom ali brez.
Sem presenečen, da moram to razlagati ljudem, ki to že verjetno vejo.

nevone ::

Se lahko v marsičem strinjam, ampak forum potem ni pravo bojišče, s pobalinstvom ali brez.


Forum je _eno_ od bojišč. Čemu meniš, da tudi samo pogovor o tem nima nobenega učinka?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ohnowhy ::

Bojišče brez nasprotnika ni bojišče, je bolj propaganda.
Če se že hočeš kaj it, pojdi na cerkvene forume. Ali pa na ulice.
Slo-tech ima premalo dometa med ljudmi, ki niso niti približno iz kakšnega tehničnega facha.

nevone ::

Bojišče brez nasprotnika ni bojišče, je bolj propaganda.


Kako ni nasprotnika? Tema je polna zagovornikov vsiljevanja prepovedi splava.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ohnowhy ::

Saj splav je tudi meni (verjetno vsem) neprijetna misel. Ampak, saj se vedno nekak porihta, ožja žlahta, skupaj skoči in to, da se premostijo začetne ovire. Meni je tista mala pravkar rojena bebika, ki te gleda in še se niti ne zaveda ničesar, samo mamici neskončno zaupa, res zelo ganljiv trenutek. Tega nikdar ne pozabiš, če prisostvuješ porodu. Po drugi strani, razumem, da včasih ne gre, da je mladina mnogokrat nepremišljena in to. Vedno se vsi problemi rešijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

Pithlit ::

ohnowhy je izjavil:

Saj splav je tudi meni (verjetno vsem) neprijetna misel. Ampak, saj se vedno nekak porihta, ožja žlahta, skupaj skoči in to, da se premostijo začetne ovire. Meni je tista mala pravkar rojena bebika, ki te gleda in še se niti ne zaveda ničesar, samo mamici neskončno zaupa, res zelo ganljiv trenutek. Tega nikdar ne pozabiš, če prisostvuješ porodu. Po drugi strani, razumem, da včasih ne gre, da je mladina mnogokrat nepremišljena in to. Vedno se vsi problemi rešijo.

Seveda. Boh bo že poskrbel za vse, ane? Nima baba kaj odločat.

Tebi je splav neprijetna misel. OK. Kaj misliš kak je pa ženski ki mora splav opravit (vsaj večini)? Verjetno to delajo za šport, ane... pa pol rabijo psihološko pomoč zaradi zvitega gležnja... Lahko je s polno ritjo srat, ja.
Life is as complicated as we make it...

ohnowhy ::

Pithlit je izjavil:

Seveda. Boh bo že poskrbel za vse, ane? Nima baba kaj odločat.

To je bilo mnenje, brez nepotrebne agresije glede kakršnegakoli "boha", ampak čisto življenjsko in starševsko. Baba in dec pa naj razmišljata, ko je čas za to. Posle jebanja nema kajanja.

Pithlit ::

V resnici daleč od življenjskega pa starševskega.

Včasih se med odnosom kaj zalomi (tabletka ne prime, kondom poči, whatever). A naj zaradi tega kaznujemo tako vse vpletene kot tudi neželjenega otroka?
Včasih se kakšno žensko posili. A naj jo zaradi tega še dodatno kaznujemo (ker stigma ter pshološke in fizične traume niso dovolj)... pa njenega "baštarda" tudi?
Včasih deklice in dečki za starševstvo sploh niso pripravljeni (ne fizično, ne psihološko, ne materialno...). A jih bomo zaradi tega kaznovali?

Ja, če pride nekdo delat splav 3 krat na leto je treba poiskati razloge in jih sanirati. Ampak zakaj bi nekoga doživljenjsko kaznovali mi pa ni jasno. Samo zato ker par motencev ne ve kaj je turingov test?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: arnecan1 ()

ohnowhy ::

Pithlit je izjavil:

V resnici daleč od življenjskega pa starševskega.

Včasih se med odnosom kaj zalomi (tabletka ne prime, kondom poči, whatever). A naj zaradi tega kaznujemo tako vse vpletene kot tudi neželjenega otroka?
Včasih se kakšno žensko posili. A naj jo zaradi tega še dodatno kaznujemo (ker stigma ter pshološke in fizične traume niso dovolj)... pa njenega "baštarda" tudi?
Včasih deklice in dečki za starševstvo sploh niso pripravljeni (ne fizično, ne psihološko, ne materialno...). A jih bomo zaradi tega kaznovali?

Ja, če pride nekdo delat splav 3 krat na leto je treba poiskati razloge in jih sanirati. Ampak zakaj bi nekoga doživljenjsko kaznovali mi pa ni jasno. Samo zato ker par motencev ne ve kaj je turingov test?

Ok, ne bom se spuščal v moraliziranje in to, ker si ne bomo prišli skupaj.
Ampak tabletke je potrebno redno jemat, kondomov pa ne na trdo zategnit do vrha :-)

nevone ::

Ampak tabletke je potrebno redno jemat, kondomov pa ne na trdo zategnit do vrha :-)

Errare humanum est.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

nevone ::

nevone je izjavil:

Ampak tabletke je potrebno redno jemat, kondomov pa ne na trdo zategnit do vrha :-)

Errare humanum est.

o+ nevone


No ja. Bolj drži to, da napake delati je človeško, kar je sicer nekoliko slabše, ko če se samo motiš.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

LovelyTruth ::

Pithlit je izjavil:

V resnici daleč od življenjskega pa starševskega.

Včasih se med odnosom kaj zalomi (tabletka ne prime, kondom poči, whatever). A naj zaradi tega kaznujemo tako vse vpletene kot tudi neželjenega otroka?
Včasih se kakšno žensko posili. A naj jo zaradi tega še dodatno kaznujemo (ker stigma ter pshološke in fizične traume niso dovolj)... pa njenega "baštarda" tudi?
Včasih deklice in dečki za starševstvo sploh niso pripravljeni (ne fizično, ne psihološko, ne materialno...). A jih bomo zaradi tega kaznovali?

Ja, če pride nekdo delat splav 3 krat na leto je treba poiskati razloge in jih sanirati. Ampak zakaj bi nekoga doživljenjsko kaznovali mi pa ni jasno. Samo zato ker par motencev ne ve kaj je turingov test?


Ne ampak zaradi pomanjkanja natalitete se probamo organizirat in dati finančno in vodstveno pomoč tem ženskam!

Posilstva niso večina teh abortusov ampak enostavno ljudje hočejo fukat brez kondoma!

Bodimo realni,ne gre se za neko srednjeveško prisilo ampak za užitek žensk ki bi rade da je brez etike in posledic!


Temu bi ti morala stremeti ne pa detomoriji!


https://sweden.se/society/10-things-tha...

Pithlit ::

LovelyTruth je izjavil:

Ne ampak zaradi pomanjkanja natalitete se probamo organizirat in dati finančno in vodstveno pomoč tem ženskam!

Kakšnega pomanjkanja natalitete? Kje si pa ti to opazil? Meni se nekako zdi da je na tem svetu vedno več folka, ne pa manj. Od kar sem jaz privekala na ta svet se je populacija povečala za slabe 3,5 milijarde folka.

LovelyTruth je izjavil:

Posilstva niso večina teh abortusov ampak enostavno ljudje hočejo fukat brez kondoma!

Kar je, seveda, razvidno iz te teme. Ker tipi pa že ne bodo kondoma nucal. Mora baba tablete žret.

LovelyTruth je izjavil:

Bodimo realni,ne gre se za neko srednjeveško prisilo ampak za užitek žensk ki bi rade da je brez etike in posledic!

Bodimo realni ja... ti za to trditev drugega vira kot lastno rit nimaš.
Life is as complicated as we make it...

ohnowhy ::

Pithlit je izjavil:

Od kar sem jaz privekala na ta svet se je populacija povečala za slabe 3,5 milijarde folka.

Katere populacije?

LovelyTruth ::

Od kar sem jaz privekala na ta svet se je populacija povečala za slabe 3,5 milijarde folka.

ja in to v revnih državah, ker pa v razvitih ljudje hočejo lajf uživat moramo islam in Afriko uvažat, to bo pa kao dvignilo standard in zmanjšalo incidente?
Dejstvo je da se pameten svet noče razmonoževat,neumen se pa brez zavor povečuje!
Že od majhnega so nam govorili kako je pravih Slovencev malo in sem prihajajo samo ić...

Kar je, seveda, razvidno iz te teme. Ker tipi pa že ne bodo kondoma nucal. Mora baba tablete žret.

baba ima izbiro! Lahko zavrne tipa, lahko pa temu doda še tabletko, če je njen otrok je tudi njena izbira!

Logistika nebi smela biti problem ko govorimo o etiki!

Bodimo realni ja... ti za to trditev drugega vira kot lastno rit nimaš.

enako kot ti, ki govoriš da so tukaj posilstva , kot pa to da ljudje ne marajo zaščite ker uničuje užitek fukanja...

Pri nas je večji problem pomanjkanje denarja in seveda se raje otroka ubije kot pa plača nekaj kar ne zmoreš!

Torej je denar nad otrokom. Bodite vsaj iskreni povejte da ne zmorete plačevati računov in ste pripravljeni ubiti otroka, kot pa to da se gre za nek boj za pravičnost!

jaz sem za to da bi ti imela do določenega meseca pravico abortirati! Potem bi pa morala država not skočiti in tako kot na švedskem pomagati tebi da imaš lahko pot!

I'm such a misogynist, aren't I?

nevone ::

ohnowhy je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Od kar sem jaz privekala na ta svet se je populacija povečala za slabe 3,5 milijarde folka.

Katere populacije?


Če nam je usojeno izumreti, so be it. Itak bodo izumrli tisti, ki se splava poslužujejo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ohnowhy ::

nevone je izjavil:

Če nam je usojeno izumreti, so be it. Itak bodo izumrli tisti, ki se splava poslužujejo. o+ nevone

Eh, preprečevanje nosečnosti je bolj praktično in zanesljivo.
Hmm, ja, no, saj vem, da že ugovarjaš...
Kontracepcija ni tako zanesljivo kot abortus, je pa manj obremenjujoča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

nevone ::

Eh, preprečevanje nosečnosti je bolj praktično in zanesljivo.
Hmm, ja, no, saj vem, da že ugovarjaš...


Saj tudi število splavov (vsaj pri nas) upada, ker meni verjemi, da večina žensk raje preprečuje nosečnost, kot se poslužuje splava.

Absolutna prepoved ni potrebna. Ker kdor hoče otroka oz. kdor se tako (moralno) boji splava, naj se ga ne poslužuje, to je vse. V čem je point, da drugemu diktiraš, da se mora razmnoževat, če se noče. Če pa misliš, da je smismelno nanje (spet moralno) pritiskat, da naj potemtakem nimajo spolnih odnosov, si pa spet naredil več škode kot koristi, ker je to eden najmočnejših človeških nagonov, in če se mu pretirano upiraš, ni nujno, da delaš s tem kakšno pretirano korist sebi in drugim.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ohnowhy ::

nevone je izjavil:

...

Nekje je moralo prit do kratkega stika... :|
Sam sem zato, da ljudje, ki so utrpeli največje upadce natalitete, čimbolj seksajo. Če je le možno, (re)produktivno :D
Recimo, da mi koncept izumiranja niti ni najbližji ;)

dice7 ::

LovelyTruth je izjavil:

Že od majhnega so nam govorili kako je pravih Slovencev malo in sem prihajajo samo ić...

oce odpusti jim, saj ne vedo kaj delajo

LovelyTruth ::


Absolutna prepoved ni potrebna. Ker kdor hoče otroka oz. kdor se tako (moralno) boji splava, naj se ga ne poslužuje, to je vse. V čem je point, da drugemu diktiraš, da se mora razmnoževat, če se noče.


religija je imela tukaj dober vpliv, dejstvo je da zdaj ko ni nekih božjih zakonov nam je lažje je pa problem ker ljudje nimajo pritiska na to da naredijo familijo, sploh ko lahko lajf uživaš.

težko je da to rečem kot ateist ampak zdaj resnično nimamo takega vzpodbujevalca kot je krivda. Ko bomo imeli nek državni proračun posebno za to bo mogoče na enakem nivoju!

ta problem ima Avstralija,Nemčija...

Ko sem bil na sestanku za pot v Avstralijo so dajali prednost družinam ker tam ljudje ki so izobraženi imajo vse manj otrok, tja pa potujejo dosti muslimanov in nižje izobraženih..

Imeti otroka je težka stvar, to je obveza za 20,po novem lahko 30 let, danes pa ni več stigme če nimaš otroka, še več, feminaciji se borijo za to da čim več žensk osvobodijo od te grozne stvari imenovane zakon...
««
31 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

So ženske slabše programerke ali samo necenjene? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Rezultati
25457609 (51532) jype

Več podobnih tem