» »

Gender stuff #1

Gender stuff #1

Temo vidijo: vsi
««
29 / 43
»»

Pithlit ::

Resno. Sam ga ni heroja, žal.
Life is as complicated as we make it...

jype ::

Hm... Kolk pa ponujaš za enga froca?

maco-maco ::

Kitajci so delali selekcijo, pa imajo strašen višek moških predstavnikov.
Kaj?

LovelyTruth ::

Pithlit je izjavil:

jype je izjavil:

Ja, oni jih plačujejo, ti jih pa stran mečeš!

Ma jaz bi plačala da mi otroka nardijo! Pa so sami pussiji...


Ženske ki so ves čas na netu ponavad niso glih neki za pogledat, lahko se motim, samo če praviš da mora biti heroj, potem je to neke vrste opravilo s tabo ki ga večina noče....

jype ::

LovelyTruth> Ženske ki so ves čas na netu ponavad niso glih neki za pogledat, lahko se motim, samo če praviš da mora biti heroj, potem je to neke vrste opravilo s tabo ki ga večina noče....

Kislo grozdje, a?

nejclp ::

Saj če prav razumem, ona rabi samo spermo, ne pa celega paketa s kretenom vred.

dice7 ::

gruntfürmich je izjavil:

dice7 je izjavil:

Poljakinje zelijo nazaj v 21. stoletje

http://www.rtvslo.si/svet/na-poljskem-m...

ne verjamem da bo tako preprosto.
poljska že res da obrača hrbet mednarodnemu pobebavljanju in norijam legebitrskega tipa, vendar se pri tem po mojem približuje cerkvenim naukom in tradiciji, tako da tule še ne bo hitre zmage...

Vedno je preprosto kadar zmaga zdrav razum nad fanatizmom
http://www.rtvslo.si/svet/protesti-dose...

LovelyTruth je izjavil:

Ženske ki so ves čas na netu ponavad niso glih neki za pogledat

No saj dedi tut ne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

LovelyTruth ::

No saj dedi tut ne


res je,samo moški ne rabi lepoto da osvaja..ženska pa...

Pithlit ::

LovelyTruth je izjavil:

No saj dedi tut ne


res je,samo moški ne rabi lepoto da osvaja..ženska pa...

Ja. Grd dec rabi sam dnar... goro tega. Pa bo dobu pleh pičk kolkr bo hotu.

Če je to tvoj cilj, tudi prav.
Life is as complicated as we make it...

LovelyTruth ::

Pithlit je izjavil:

LovelyTruth je izjavil:

No saj dedi tut ne


res je,samo moški ne rabi lepoto da osvaja..ženska pa...

Ja. Grd dec rabi sam dnar... goro tega. Pa bo dobu pleh pičk kolkr bo hotu.

Če je to tvoj cilj, tudi prav.


govorimo o tem kajje pomebno enem oziroma drugem spolu da privleče pozornost!

Mislim da ta video pojasni vse!

Blop ::

LovelyTruth je izjavil:

No saj dedi tut ne


res je,samo moški ne rabi lepoto da osvaja..ženska pa...

Na internetu rabiš sam eno dobro profilno fotko neke osebe ki dobro zgleda, pa lahko pecaš vsepovprek.
V živo je važno še kaj drugega kot ena fejk fotka in par alinej napisanih na svojem profilu. In tle moški običajno pogrnejo na celi čerti. Veliko visenja na intrnetu te oropa drugih socialnih veščin.

Če ženske v živo rabijo lepoto, gredo h kozmetičarki, ki jih dobro naliči in dajo nase lepo oblekco, medtem ko moški rabijo v živo znat izpeljat nek konstruktiven pogovor ali celo punco mal nasmejat. Good luck with that ;)

vostok_1 ::

@Christopher

I can confirm that. Dal sem ogromno žensk skozi. Mogoče 10% od teh je bilo naravno funny.
Kar je tudi res, da z večanjem lepote (po moji percepciji) je humor upadal.

I'm talking 50+ samples
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Pithlit ::

LovelyTruth je izjavil:

govorimo o tem kajje pomebno enem oziroma drugem spolu da privleče pozornost!

Sej veš da je za večino decev dovolj sam da jim eno luknjo nastaviš?

Je, če je človek grd je grd. Vamp pač ni posebno privlačen, če slučajno to misliš. Zanemarjen dec je pač zanemarjen. In ga nobena baba ne bo povohala. Razen če ma dnar. Pol pa itak ljubezen na prvi pogled.



Ti se pa kar tolaži s tem da je zanikrn dec na boljšem ko zanikrna baba.
Life is as complicated as we make it...

Pithlit ::

vostok_1 je izjavil:

Mogoče 10% od teh je bilo naravno funny.

I'm the 90%!

Razen če 'naravno' štekaš moj humor. Pol sem pa nekje top 1%. Humor je specifičen... pa marsikater 'gag' se vleče skoz par dni preden prid edo 'punchline' (ampak če ti uspe do konca preživet... pol seka!).
Life is as complicated as we make it...

LovelyTruth ::

Pithlit je izjavil:


Ti se pa kar tolaži s tem da je zanikrn dec na boljšem ko zanikrna baba.


ti se kar sama s sabo pogovarjaš tuki, in daješ v usta ljudem besede ki jih nikoli niso izrekli!

Pithlit ::

A nisi ti izjavil da tip ne rabi dobro zgledat za babe pecat? Jaz ti hočem le povedat da se hudo motiš.
Life is as complicated as we make it...

vostok_1 ::

Pithlit je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Mogoče 10% od teh je bilo naravno funny.

I'm the 90%!

Razen če 'naravno' štekaš moj humor. Pol sem pa nekje top 1%. Humor je specifičen... pa marsikater 'gag' se vleče skoz par dni preden prid edo 'punchline' (ampak če ti uspe do konca preživet... pol seka!).


Čmo čist iskreni, sem srečal ženske s tvojim tipom humorja ene parkrat. Sicer si lejzbika, IMO butch/dyke type, kar nekako potrjuje Hitchens-ovo tezo.

Sicer pa humor je res specifičen, ampak kar sem hotu povedat, da veliko ženskam sploh ni bilo v interesu. Had no use for it.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Pithlit ::

vostok_1 je izjavil:

IMO butch/dyke type

No ja... sem biased, itak, ampak se hudo motiš. :P
Life is as complicated as we make it...

vostok_1 ::

Morda. Ne zdiš se pa mi bottom, oz. whatever lesbians usually categorize themselves.

Ampak ja, straight world, predvsem mainstream je druga zver, napram gej svetu...kar se tiče courtship.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

maco-maco ::

Ampak ja, straight world, predvsem mainstream je druga zver, napram gej svetu...kar se tiče courtship.

A to iz lastnih izkušenj?
Ko je mene pecal gej, se mi ni zdelo nič drugače.
Kaj?

vostok_1 ::

Te je pecal za fuk al kaj drugega?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Pithlit ::

Tko, po moje, če bi bla butch al pa dyke (whatever)... bi se me tipi izogibal. Pa začuda še kar neki rinejo...
Life is as complicated as we make it...

vostok_1 ::

Men like a challenge ;)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

maco-maco ::

vostok_1 je izjavil:

Te je pecal za fuk al kaj drugega?

Nimam pojma. Fukala nisva, frenda pa tudi nisva.
Kaj?

Pithlit ::

Ja ma ne z butch lezbijkami (ker jih ponavadi fasajo).
Life is as complicated as we make it...

vostok_1 ::

@maco
My guess, he just wanted to bang you.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

maco-maco ::

Čist možno.
Zdej mam pa opravke. Uživajte.
Kaj?

vostok_1 ::

maco-maco je izjavil:

Čist možno.
Zdej mam pa opravke. Uživajte.


You too ;)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

next3steps ::

Pithlit je izjavil:

Resno. Sam ga ni heroja, žal.

A glinastega al' papirnatega? Mogoče 3D tisk plastike?

Pithlit je izjavil:

Tko, po moje, če bi bla butch al pa dyke (whatever)... bi se me tipi izogibal. Pa začuda še kar neki rinejo...

Če bi ti bla dyk, bi še ti ves kosmat trebuh lizal.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

next3steps je izjavil:

A glinastega al' papirnatega? Mogoče 3D tisk plastike?

Čist tapravega. Moja navečja želja je da bi lahko rodila... pa ne morem.

In namesto da bi vsi ti kekci ki jih tolk skrbi nataliteta nekaj naredili da bi jaz in meni podobne lahko rodile... se raje ukvarjajo s tem kako une ki nočejo, prisilit v to dejanje.

Pithlit je izjavil:

bi še ti ves kosmat trebuh lizal.

TMI, TMI, TMI... (ne zarad gej faktorja... ampak zaradi kosmatega... fuuuuuuuuj).

Sicer je po moje tip epiliran do amena, ampak vseeno.
Life is as complicated as we make it...

jype ::

Aja, prav rodila bi rada? Tega pa v resnici ne morem organizirat, sorry. Too many moving parts, pa še razmeroma nevarno je rojevat že po defaultu.

No, če ne drugega lahko vsaj rečem, da te razumem, ker sva na istem, kar se tiče možnosti, za neuresničljivo željo ti pa res ne zavidam.

Pithlit> TMI, TMI, TMI...

Nekako ti je uspelo citirat samo sebe, pa sem zdaj že prepričan, da tistega nisi ti zapisala.

Po eni strani razumem, da imate nekateri radi gladko kožo, po drugi strani se mi pa zdi, da bodo dlake v nekaj letih postale edini zanesljiv pokazatelj, da se ne onegaviš z robotom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Unknown_001 ::

Pithlit je izjavil:

next3steps je izjavil:

A glinastega al' papirnatega? Mogoče 3D tisk plastike?

Čist tapravega. Moja navečja želja je da bi lahko rodila... pa ne morem.


Kaj pa če si imela jalove oplojevalce?
Al je kak drug razlog?

če bi pa probala... pa ... veš komu rečt ...

:D jebiga probal sem
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Aja, prav rodila bi rada? Tega pa v resnici ne morem organizirat, sorry. Too many moving parts, pa še razmeroma nevarno je rojevat že po defaultu.

No, če ne drugega lahko vsaj rečem, da te razumem, ker sva na istem, kar se tiče možnosti, za neuresničljivo željo ti pa res ne zavidam.

Pithlit> TMI, TMI, TMI...

Nekako ti je uspelo citirat samo sebe, pa sem zdaj že prepričan, da tistega nisi ti zapisala.

Po eni strani razumem, da imate nekateri radi gladko kožo, po drugi strani se mi pa zdi, da bodo dlake v nekaj letih postale edini zanesljiv pokazatelj, da se ne onegaviš z robotom.


Wrong. Robotov bo toliko vrst... saj imaš tud babe, ki jih rajcajo umazani, potni in kosmati gradbeni delavci.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1> Robotov bo toliko vrst...

Aja? Kje torej lahko dobim free software telefon z odprtim radio stackom?

There is no market for hairy sex bots.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Robotov bo toliko vrst...

Aja? Kje torej lahko dobim free software telefon z odprtim radio stackom?

There is no market for hairy sex bots.


There will be... narediš skine oz. kožne preobleke, pa bo prec rentabilen projekt.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Raptor F16> There will be... narediš skine oz. kožne preobleke, pa bo prec rentabilen projekt.

A zato si morajo furryji sami šivat oblekce?

Pithlit ::

Unknown_001 je izjavil:

Al je kak drug razlog?

Ni maternice.

Ampak ta gag reel je prišel do konca že kak post nazaj... ne vem če si kdo lahko predstavlja kolk je zajebano. Ampak ja, sama sem si kriva... jebiga, kaj pa načenjam boleče debate.
Life is as complicated as we make it...

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Raptor F16> There will be... narediš skine oz. kožne preobleke, pa bo prec rentabilen projekt.

A zato si morajo furryji sami šivat oblekce?


Furryji ? Čak to mislš une... ah... ok pozab, naj delajo kr čjo dok ne delajo škode.

Mimgrede itak gre proizvodnja izdelkov čedalje bolj v smeri individualiziranosti izdelka za posameznika. Se pravi čim bolj po želji kupca.

Sej tud sedežne prevleke tovarniške niso bohvekaj, pa še zmer tapicerji dobijo dost podobnega dela.

Pač bodo razni obrtniki ki imajo ustrezno orodje in postrojenje prilagodili ponudbo. Preživi v naravi itak tist ki je bolj prilagodljiv.

Pithlit je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Al je kak drug razlog?

Ni maternice.

Ampak ta gag reel je prišel do konca že kak post nazaj... ne vem če si kdo lahko predstavlja kolk je zajebano. Ampak ja, sama sem si kriva... jebiga, kaj pa načenjam boleče debate.


One digital hug for you to feel better. Itak se pa najlažje s tem sprijazniš tako da se soočiš in si priznaš da je kar je.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

next3steps ::

feelsbadman.gif

Pithlit je izjavil:

se raje ukvarjajo s tem kako une ki nočejo, prisilit v to dejanje.

Politički, treba prebaciti odgovornost na nekoga, ki s to odgovornostjo nima niti veze.


Pithlit je izjavil:


TMI, TMI, TMI... (ne zarad gej faktorja... ampak zaradi kosmatega... fuuuuuuuuj).

Every1 is born hairy.

Pithlit je izjavil:


Sicer je po moje tip epiliran do amena, ampak vseeno.

Tudi jaz, tudi jaz, dekle.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ravnokar sem se domislil enega najbolj jasnih indicev, da živimo v skrajno mačistični patriarhalni kulturi, ki je obsedena z obliko, za vsebino ji je pa popolnoma vseeno.

Na praktično vseh sodobnih napravah zabavne elektronike je trivialno med predvajanjem slike izključiti zvok.

Med predvajanjem zvoka izključiti sliko je bodisi izrazito komplicirano, ali pa se sploh ne da.

SimplyMiha ::

To imaš povsem narobe. Moški ne damo nič na izgled in raje uživamo v Wagnerjevem "Der Ring des Nibelungen" prek slušalk s svastikami, medtem ko ženske izklopijo ves zvok, ker sicer ne slišijo samih sebe, medtem ko se občudujejo v ogledalu.

nevone ::

Moški ne damo nič na izgled in raje uživamo v Wagnerjevem "Der Ring des Nibelungen" prek slušalk s svastikami, medtem ko ženske izklopijo ves zvok, ker sicer ne slišijo samih sebe, medtem ko se občudujejo v ogledalu.


(Nekateri) moški ne daste nič na SVOJ izgled, daste pa precej na izgled žensk. Posledično ženske rade gojijo lepoto.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ohnowhy ::

nevone je izjavil:

...

Ženske imate pravico in dolžnost se upreti čemurkoli, kar vas omejuje. Ampak?

Pithlit ::

Ampak... smo takoj označene za umazane feministke, misandriske, dyke/butch lezbijke, možače, grde spake (ker si drznemo vsest za ekran pa kaj na forum natipkat), oportunistke, plehpičke, izkoriščevalske in zlonamerne lažnjivke... ki komaj čakajo da vam otroka podtaknemo ker ne jemljemo tabletk ki nam jih VI častite.

Zato. Pa kljub temu opozarjamo. Tudi če drugi čisto odprto po nas gnojnico zlivajo... samo zato ker si drznemo narest dva koraka stran od pregovornega šporgeta.

Aja, sem že omenila da se nas označuje tudi za morilke?
Life is as complicated as we make it...

ohnowhy ::

Pithlit je izjavil:

...

Morda pride v kompletu... Dovolj odločnih to ne bo motilo.

Vendar denar, po drugi strani, moškega resnično naredi (skoraj neskončno) bolj privlačnega...

Izgleda da je v povezavi z geni ali čim, ve povejte.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

nevone ::

Vendar denar, po drugi strani, moškega resnično naredi (skoraj neskončno) bolj privlačnega...

Izgleda da je v povezavi z geni ali čim, ve povejte.


Denar je samo simbol za uspešnost in omogoča boljše pogoje za potencialne potomce. Glede na to, da je večino časa bil moški tisti, ki je bil primarni provider, ker je delal dela, za katera je dobil plačilo, ženske pa so bile po večini skrbnice doma, česar ni plačal nihče, je povsem samoumevno, da je ženska zevoluirala tako, da so ji bili všeč uspešni moški, ki so lahko gospodinjstvo vzdrževali.

Pridobljenim lastnostim pa ni tako lahko obrniti smer razvoja.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

Pithlit ::

ohnowhy je izjavil:

Vendar denar, po drugi strani, moškega resnično naredi (skoraj neskončno) bolj privlačnega...

Privlačen je denar.

Zato tudi ni važno o katerem spolu se pogovarjamo. Z dovolj denarja boš ti dobil vrh glave bab (mogoče celo ljubezen), čisto tako kot jaz.

Zdaj, kolk sva midva puhla da se zadovoljiva z 'nakupom' je druga štorija.
Life is as complicated as we make it...

ohnowhy ::

nevone je izjavil:

Glede na to, da je večino časa bil moški tisti, ki je bil primarni provider

Verjetno res, ampak čemu se je to razvilo?

nevone je izjavil:

Denar je samo simbol za uspešnost in omogoča boljše pogoje za potencialne potomce.

Ne glede na to, kako je sicer nasploh neprivlačen (star, neskrben)?

nevone je izjavil:

česar ni plačal nihče.

A prav nihče?

nevone je izjavil:

ženska zevoluirala tako, da so ji bili všeč uspešni moški, ki so lahko gospodinjstvo vzdrževali.

Imela je pravico zevoluirati drugače, ne bi bilo lahko, nemogoče pa zagotovo ne.

nevone je izjavil:

Pridobljenim lastnosti pa ni tako lahko obrniti smer razvoja.

Ena možnost je zagotovo sfojbirat vse mačistične/patriarhične moške...


Pithlit je izjavil:

Privlačen je denar.

Ja, še toliko slabše, sploh za ženske :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

nevone ::

nevone je danes ob 13:00:46 izjavil:
Glede na to, da je večino časa bil moški tisti, ki je bil primarni provider

Verjetno res, ampak čemu se je to razvilo?

Ne vem, se pač je. Pač je začelo iti v to smer in ker se je s stališča preživetja obneslo, se je ohranjalo.

nevone je danes ob 13:00:46 izjavil:
Denar je samo simbol za uspešnost in omogoča boljše pogoje za potencialne potomce.

Ne glede na to, kako je sicer nasploh neprivlačen (star, neskrben)?

So tudi druge lastnosti, a idealnih moških ni ravno v izobilju.

nevone je danes ob 13:00:46 izjavil:
česar ni plačal nihče.

A prav nihče?

Povej kdo? Mož, seveda.

nevone je danes ob 13:00:46 izjavil:
ženska zevoluirala tako, da so ji bili všeč uspešni moški, ki so lahko gospodinjstvo vzdrževali.

Imela je pravico zevoluirati drugače, ne bi bilo lahko, nemogoče pa zagotovo ne.

Imeti pravico in (z)možnost sta dve stvari, ki morata biti zagotovljeni za uspeh. Ženska je bila v svoji preteklosti zelo vpeta v skrb za družino in njeno ustvarjanje. Ni mogla kar reči, jaz se pa tega ne grem, ker so bili biološki pritiski po razmnoževanju in ohranjanju človeštva kar precej veliki. Če ne bi bili, bi verjetno že izumrli.

nevone je danes ob 13:00:46 izjavil:
Pridobljenim lastnosti pa ni tako lahko obrniti smer razvoja.

Ena možnost je zagotovo sfojbirat vse mačistične/patriarhične moške...

Kolikor se ne strinjam s takim načinom dialoga, ga po drugi strani na nek način razumem. Dokler ostane samo pri besedah, jih komot ignoriraš in pokažeš drugačen učinkovit način za dopovedovanje in prepričevanje.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

thramos ::

nevone je izjavil:


Imela je pravico zevoluirati drugače, ne bi bilo lahko, nemogoče pa zagotovo ne.

Imeti pravico in (z)možnost sta dve stvari, ki morata biti zagotovljeni za uspeh. Ženska je bila v svoji preteklosti zelo vpeta v skrb za družino in njeno ustvarjanje. Ni mogla kar reči, jaz se pa tega ne grem, ker so bili biološki pritiski po razmnoževanju in ohranjanju človeštva kar precej veliki. Če ne bi bili, bi verjetno že izumrli.


Stavek "Imeti pravico zevoluirati drugače" je takšen nesmisel, da nima smisla odgovarjati. :))
««
29 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

So ženske slabše programerke ali samo necenjene? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Rezultati
25456905 (50828) jype

Več podobnih tem