» »

Telekom me je vrgle na PCM linijo! A lahko sploh kaj naredim?

Telekom me je vrgle na PCM linijo! A lahko sploh kaj naredim?

Boky ::

Pred kakim mesecem me je zacela telefonska linija nekaj zajebavat(ful slabo si silišal sogovornika). Ob odpravi napake, me je Telekom vrglel se na PCM linijo(conect-i so padli z 50.666 na 28800). Stvar sem prijavil na telekom(prijava napak). Cez 5 min mej je klical tip z telekoma in razložil, da oni imajo pravico, da te dajo na PCM linijo, v isti sapi pa je zdrdral ceno ISDN in da je to zame edina možna rešitev. A lahko sploh kaj naredim oz. prisilim Telekom, da me da nazaj na navadno linijo?
  • spremenil: Boky ()

SasoS ::

teženje, teženje, teženje...če bo pomagalo sploh :D

BuDi79 ::

Ne mores storiti nic, lahko pa pricakujes bolj pogoste ISDN ponudbe. No, se vedno boljsi PCM ot... hm.. MDF.. ali karkoli ze je antenski telefonski priklucek (ki ga bos dobil ce "ne bos priden")

bobby ::

opozori jih, zakaj pa potem njihovo hčerinsko podjetje (SiOl) ponuja dostop do interneta???
sem par dopisov napisal pa parkat težil pa mal drl na njih pa so po enmu tednu se naveličal in prišli poštimat zadevo.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

majk2000 ::

Telekom te prekljuci na PCM kadar jim zmanjka prikljuckov na lokalni telefonski centrali. To se je dogajalo meni, ko so prenavljali centralo, oz. gradili novo, je zacasno za nekatere prikljucke zmanjkalo mesta in so nas preko radijske povezave (PCM) preusmerili na sosednjo. Sranje je bilo v tem, ker je bilo to v poznih 90ih in takrat je bil pac telefon cenjena dobrina, dostop pa seveda mozen samo na ta nacin.

Samo Telekom je na koncu zmagal, barabe. Zdaj jim placujem za ISDN in se za ADSL... samo sem se nehal pritozevat... napredek gre naprej, mi z njim :)

TriSiX ::

Pisi na državo, saj so 70% lastnik telefonske infrastrukture!!! :D

Menda v 2004 Telekomu propade monopol in upam, da bodo takrat kaki tujci vskočli!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internetni dostop brez Telekoma

Oddelek: Omrežja in internet
122360 (1917) jurre
»

ADSL in prevelika oddaljenost od centrale: težave in rešitve

Oddelek: Omrežja in internet
303875 (2598) SKull
»

Telekom

Oddelek: Loža
5966 (914) bf4ed
»

koliko voltov v telefonski vtičnici

Oddelek: Pomoč in nasveti
122033 (1733) lepi joker
»

počasna volja

Oddelek: Omrežja in internet
171612 (1148) ABX

Več podobnih tem