» »

Wordpress - child theme

Wordpress - child theme

1
2
»

abyssus ::

Spremembe v child theme se ohranijo. Kaj spremenis v parent theme se pa z updejtom prepise.

Mitja358 ::

Ja samo kako naj potem spreminjam v child temi, če pa imam v child samo style.css, ki ima povezavo na parent temo in pa functions.php, ki ima samo par vrstic? Ali bi moral celo parent temo prekopirat v child?

Torej aktivirano imam child temo, spreminjal sem pa ročno po kodi parent teme. Vendar so vse spremembe takoj vidne na child temi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

BigWhale ::

Datoteko, ki bi jo rad spremenil prekopiras v direktorij od child teme in tam popravis.

Moras se pa zavedati, da se lahko zgodi, da ti tudi child tema crkne, ce pride v parent temi do vecjih sprememb. Od visno od tega kako dobro je bila narejena parent tema.

Mitja358 ::

Aha razumem. Hvala za pojasnilo!

Mitja358 ::

Tema se mi je posodobila in mi je povozila nekaj CSS sprememb. Na srečo, sem imel prejšnjo kopijo shranjeno.

A style.css, kjer delam spremembe shranim v mapo child in datoteko združim s style.css, ki ima znotraj nekatere informacije za child temo ali kako?

am-on ::

V child temi imaš style.css in nekje na začetku import [glej step 2] stavek ki vključi "originalen" css od teme. Vse spremembe css-ja dodajaš v childetheme/style.css nižje od tistega import stavka.

Mitja358 ::

am-on je izjavil:

V child temi imaš style.css in nekje na začetku import [glej step 2] stavek ki vključi "originalen" css od teme. Vse spremembe css-ja dodajaš v childetheme/style.css nižje od tistega import stavka.


Hvala lepa!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko bi stala taksna sletna stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
508788 (6080) TheBlueOne
»

Wordpress -specialni znaki(@)

Oddelek: Omrežja in internet
183214 (1506) nerd4jobrace
»

Wordpress - negre odpreti wp-admin

Oddelek: Izdelava spletišč
141784 (1416) cosa nostra
»

Ocena

Oddelek: Izdelava spletišč
113992 (3619) Tody
»

Ocena strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6315467 (12919) technolog

Več podobnih tem