» »

Big Brother

Big Brother

Kleemen ::

Danes ob 20.00 na Kanal A. Boste gledali? :D
  • zaklenil: dzinks63 ()

IL_DIAVOLO ::

Jasno da ne.

bambam20 ::

Kleemen je izjavil:

Danes ob 20.00 na Kanal A. Boste gledali? :D


Mhm. najboljša izobraževalna oddaja.

Mitićeva mi je tko sexy. Mmmmm... loščim si koplje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Kleemen ::

haha :P nevem nisem še nč gledal kdo bo kej nastopal.. bomo vidli zvečer :)

AndrejS ::

Ne vem kdo je bolj nor. Tisti ki nastopajo v BB , ali tisti ki gledajo to sranje ?

Kleemen ::

zakaj da ne bi gledali? res pa da jaz gledam pol ko konča, ker drugače znorim ker so reklame vsakih 10-15 minut :)

DarwiN ::

Uf, tale bo pa hud izziv zame, kot velik BB fan, ki že več let ne gledam slovenske televizije.. Redno pa gledam UK Big brotherja, in seveda US in kanadski format, ki je še precej boljši od tega klasičnega BBja, kot si ga vsi predstavljate..

Ampak te naše neumneže? Hmm.. Vprašanje, kateri format bodo skopirali in kako bodo pri tem ustvarjalni.. Pravzaprav je najbolje, da ničesar ne ustvarjajo po svoji glavi, ampak da vse skopirajo iz tujine... Ampak potem bodo potrebovali strokovnost in budget, kar je pa spet no-go pri nas..

Tko da, either way je za pričakovati katastrofo, ki jo bo naravnost boleče spremljati.. Ampak bom mu dal priložnost. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Ganon ::

"Jaz ne gledam resničnostnih šovov!"
"Ti šovi poneumljajo ljudi, kdo sploh gleda to sranje!"
"Ja, to sem pa čisto slučajno ujel med preklapljanjem programov!"
itd.

Vsakič isto.

Kleemen ::

Zakaj pa ne.. Zarad tiste dobre pol urce dnevno.. Men je kul. :) Ne bi pa kupoval live dostopa v živo 24/7 kot nekateri ki gledajo non stop kaj se dogaja v hiši..

solatko ::

Spet se boste imeli kaj pogovarjat po pisarnah.:(
Delo krepa človeka

mitja73 ::

A se lahko to zaklene, ker na forumih te teme sprožajo produkcijske hiše teh oddaj.

sensei ::

Kaj pa je narobe s taksnimi temami, da bi jih kar zaklepali? Ljudje bi se pogovarjali o oddaji, ki jo gledajo, v cem je problem? Zarad hejterjev zahteva mogoce mal vec moderiranja, to je pa vse.

dzinks63 ::

Naslov je tipično reklamnega sporočila, ne pove ničesar kar bi bilo potrebnega za odpiranje teme na ST forumu. Če misli kdo delati anketo, naj zato odpre primerno temo da se bo vedelo zakaj se pravzaprav gre, kar takole malo za šalo, malo za res tipa nakladalnica, se ne bomo šli.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV zahteva umik "Kmetije slavnih" v poznejši termin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696162 (4082) k4vz0024
»

SLO Big brother 2007 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24928909 (12652) BlackHole
»

Supernova Multitalenti

Oddelek: Loža
111478 (1010) sketch
»

Vrača se Tvoj problem oz.zdaj samo PROBLEM

Oddelek: Loža
342350 (1791) OldSkul
»

Bedasti "filmi" na Kanal A (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5725896 (24717) fRiK0

Več podobnih tem