» »

Supernova Multitalenti

Supernova Multitalenti

Keyser Soze ::

... oz. nekaj v tem smislu. Saj ne vem če je ravno primerno, da odpiram takšno temo. Ampak... Loža je tako ali tako namenjena smetenju.:D

Zanima me kje na internetu se bi dalo dobit kakšne podatke ali pa kaj od Supernove oz. udeležencev tega šova. Stvar je, da je bila prejšnji teden ali nekaj takega na njem moja soseda. In sedaj me res matra firbec kako je izpadla. Folk mi pravi, da je bila res prijetno "poceni" v mini roza oblekici in se mi je nekako porodila želja, da bi videl to pojavo.

Sedaj je pa problem, ker zadeve nikjer ne najdem. Na netu ništa. Ponovitve ne vem če obstajajo. Princip delovanja te odaje mi je tudi neznan...

Tako da help...

:D

siegmund ::

Multitalenti my ass>:D
And now for something completely different...

Tody ::

Keyser Soze ::

Jah no. O talentih ne bi ne. Kdo pa smo mi da jih sodimo.:D

P.S.: Ti TADA,... dej mi en screen shot strani naredi prosim...:\

Tody ::

ne dela :) mogoče jutri :D drugače tv3.si

Tilen ::

Samo je pa super tale Supernova, kr dan ti polepsa ce si kaj zamorjen. Res vsaka jim cast nekaterim "talentom" >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BigWhale ::

Khm... Dan polepsa?

Meni dan polepsa kos kode, ki se skompajla... Al pa Gaby, ko kosilo skuha :P

Ne pa en multitalent.... ;)

Keyser Soze ::

Morda te nasmejijo. Sploh vse tiste Sanele in Miralemi, ki nastopajo. Prvič ko sem videl to odajo sem mislil, da je že balkanska produkcija.:D

P.S.: Kaj a nobeden ne snema tega??

P.P.S.: Ma morda to, da tv3.si ne dela kaj veze s tem, da se je le ta preimenovala v nova tv ali tv nova?

Keyser Soze ::

Ne resno no. Ob 20.00 je na Nova TV. Če me sploh kdo jemlje resno.:|

:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

Keyser Soze ::

Eh. So me nategnili. Skoraj na suho. Pridem pred TV ob 20.00 pa šaltam na PrvoTV (Ne vem od kje mi ideja Nova TV:\ ) in vidim eno bosansko CIA kriminalko(svašta). Se mi zdi čudno. Pogleda v Vikend Magazin. Piše da se začne ob 20.30. ČAkam do takrat, nula. Film.

Čist zjahan tale program na Prvi. Se vidi, da je tista, ki vodi Supernova programska direktorica. Čisti intelekt.:D

DoberMan ::

Mah sej jaz sem imel isti "problem".
Je en kolega prišel med 12 naj igralcev, sem ga mislil pogledat pa evo lih takrat enkrat ko bi gledal odpade.
;((

sketch ::

Tudi TV oddaje so copyrightane ter je distribucija posnetkov brez dovoljenja avtorjev nezakonita. Torej, pobrisal sem vse kar je bilo v nasprotju z "no warez" politiko slo-techa. Debato nadaljujte bolj na temo oddaje kot pa na temo izmenjave. Hvala,

s.
Adapt and overcome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Big Brother

Oddelek: Loža
121797 (1576) dzinks63
»

Dnevi (Z)F in počastitev 30. obletnice Vojne zvezd

Oddelek: Sedem umetnosti
92090 (1776) Looney
»

Nacionalka - drugič

Oddelek: Sedem umetnosti
302005 (1387) PersonaRudis
»

Vrača se Tvoj problem oz.zdaj samo PROBLEM

Oddelek: Loža
342356 (1797) OldSkul
»

Bedasti "filmi" na Kanal A (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5725907 (24728) fRiK0

Več podobnih tem