» »

Problem pri vpisu na fakulteto

Problem pri vpisu na fakulteto

Fadil ::

Hčerka se želi vpisati na fakulteto vendar ima pri online vpisu problem, saj ko želi podpisati in poslati prijavo za vpis, ji napiše, da ProXSign Xml komponenta ni nameščena. Digitalni podpis je prevzela, tako da ne vemo kje je problem?
Uporablja Internet Explorer 11
Napiše da je dodatek ProXSign bil uspešno nameščen, spodaj pa napiše če uporabljate Internet Explorer 11 in pri podpisovanju dobite obvestilo, da dodatek ProXSign ni nameščen, se obrnite na podporo aplikacije, ki zahteva podpis.

Pa vseeno ne deluje. In kje je ta podpora? Prosim za pomoč.

Lp

Matevz96 ::

V šoli so nam priporočali uporabo mozille, morda je vzrok v tem. (Sam še nisem poskusil)

Unknown_001 ::

http://www.si-ca.si/podpisna_komponenta...
Tule je en problem pri firefoxu. Tako da...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

@Fadil
Tule so povezave za pomoč izvajalca teh zadev. Glede na to da so ti certifikati in ta dodatek njihovo delo bi oni 100% morali vedet kako pomagat v tem primeru.
http://www.sigen-ca.si/pomoc.php
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Fadil ::

Hčerka pravi da so jim na šoli svetovali uporabo Internet Explorerja in tudi digitalni podpis pravi, da ima shranjen tam. Tako da nimam pojma kako naprej.

elrado ::

Butasto vprašanje, ampak ali si ponovno zagnal IE, nekaj imam v spominu, da sem imel lansko leto, ko sem pomagal nečakinji, podobne težave. Res pa ne vem ali se pome zadevo prevzel s FIrefoxom ali je pomagal reštart IEja.

Samo ne vem v katerem koraku si in če si nekje vmes potem pomoje ne smeš kar tako ugasniti brskalnika
LP

Unknown_001 ::

@Fadil

Mislim da vem kje je problem. Pred kratkim sem tudi sam izpolnjeval te zadeve in seveda ko sem hotel oddati mi je tudi nekaj takega izpisalo ampak mi je na dnu okenca kazalo rumeno vrstico ki iz varnostnih razlogov zaproša za dovoljenje da se zažene vtičnik. Ko sem potrdil se je stran še enkrat naložila in sem samo stisnil oddaj prijavo in zadeva je uspešno stekla skozi.

In ja, prej ponovno zaženi IE, kot je @elrado zapisal preden greste od začetka.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Fadil ::

Urejeno. Hvala lepa za pomoč. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevzem certifikata sigenca v WIN 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
5319935 (16500) MrStein
»

Sigen-ca - višek digitalizacije javne uprave LOL

Oddelek: Omrežja in internet
154006 (3225) buttcrack
»

Pomoč - digitalno potrdilo

Oddelek: Pomoč in nasveti
92914 (2527) helsing
»

Oracle opušča Java Plugin

Oddelek: Novice / Brskalniki
4121377 (18680) andromedar
»

Storitve E-uprave

Oddelek: Programska oprema
137114 (6789) qwzyx

Več podobnih tem