» »

ohišje

ohišje

Freak ::

Ali je res, da se novejša ohišja odpirajo zadaj, kjer je treba odviti 4 matice? To me zanima, ker sem od nekoga izvedel, da so se tako odpirale škatle pri 486-kah in da so mi poturili staro ohišje? Sam imam tako ohišje.8-O

sasox ::

Hmm v bistvu imajo vse skatle od zadaj 4 šraufe. Sam pri novejsih lahko dol vzames stranico. To z "pri novejsih" je bolj relativno. Vse je odvisno od modela skatle!

Rott-von-weiler ::

tako kot si reko od modela škatle je odvisno naprimer moja škatla zadaj sploh nima šravfov samo spredaj so ko odpreš vrata:O

----------------------------
piši kao što govoriš

Dalmatinc ::

Marija a ne vidiš kako je novo in kako staro uhišje; vsak pek zna ločit med AT in ATX .......... mami:D

Huey P ::

Tukaj imaš eno lepo sliko kako ločiti med AT in ATX ohišjem!!! KLIK do novega sveta...

Dalmatinc ::

Huey zakva še men kej takega glde Oilcapa ne pomagaš >:D>:D

Huey P ::

Glede Oilcampa pa bom probal. Vse prijatle bom poklicu (sicer sem enga že) pa naj iščejo.
Res bom poskusil...

Mac ::

Kje se sploh dobi v Sloveniji kako pametno midi tower
ohišje?

Huey P ::

Na comtron in iskra computers maš slike pa si poglej.
..::DOOM III: The Legacy::..

Binji ::

huey: tista slika je mal cudna. Jst mam ATX ohisje pa ima tudi napajanje za monitor ceprav tam pise da ga ATX ohisja nimajo.

Huey P ::

Odvisno od napajalnika.
..::DOOM III: The Legacy::..

Freak ::

jst pa mam atx ohišje pa nimam napajalnika!:D

CCD ::

WTF????!!!???**?*?

Kak nimaš napajalnika, a comp. kar na fržolovo paro dela al kaj?

Ne kapiram.8-O

A si hotu reč da nimaš ATX napajalnika ampak maš AT, al kaj? Ampak to ni možno ker ti ga plata užiga...

Freak ::

nimam napajalnika za monitor! ;((

Huey P ::

Ja dobro, če nimaš priključka za monitor na napajlniku. Potem pa ga štekaš v vtičnico, in kje je problem?
Lahko maš ATX ohišje pa maš na napajalniku priključek za monitor al pa ne. Osebno pa mislim, da je boljše, če monitor štekaš v vtičnico.
..::DOOM III: The Legacy::..

CCD ::

Ja, ampak je bolje če ima še izhod, ker je bolj priročno za morebitno zaporedno vezavo dveh.

luni ::

Mac, v Sloveniji najboljse je verjetno kar Enlight pri Jerovsku. Poceni (okoli 13K) in ZELO dobra ohisja. Dobra so se Macase, ki jih imajo pri Mlacomu, ampak so ze malo predraga (okol 20k, ce se ne motim) in, po mojem mnenju, slabsa od Enlightov.
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

manjše ohišje

Oddelek: Pomoč in nasveti
274330 (3846) opeter
»

Iščem namizni računalnik z majhnim ohišjem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13312632 (9939) krneki0001
»

400w napajalec se preveč greje..kaj naredit?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251132 (755) fRiK0
»

Pokvarjen napjalnik!

Oddelek: Strojna oprema
181651 (1399) Baja
»

sestavljanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
101030 (826) mobisuxguru01

Več podobnih tem