» »

p206 Žarnice na armaturi

p206 Žarnice na armaturi

An0N ::

Lepo pozdravljeni, v p206 letnik 2000 sem poskusil menjati žarnico od armature (eno izmed mnogih), pa sem po pomoti zlomil "plastični del, ki se zašraufa noter" - KLIK. Zanima me, ali je to kaka univerzalna zadeva, ki se da kje dobiti ali bom moral iskati rezervne dele po odpadih/pri ponudnikih.

Nimam izkušenj in me zanima, ali se je komu že to zgodilo in kaj storiti.


Lep pozdrav,

hvala za nasvet.

An0N

An0N ::

Ker vidim, da ni odziva, bom postavil poenostavljeno vprašanje. Ali so ti deli, vidni na sliki iz linka, ki je v zgornjem postu, univerzalni in se jih da dobiti marsikje, ali gre za stvar ki je specifična za ta avto. Kot vidite, sem malce nerazgledan na tem področju, zato potrebujem vaš nasvet.

LP

Sami ::

Najlažje bi bilo poklicati na pooblaščeni Peugeot servis in vprašati. V vsakem primeru pa lahko na kakšnem odpadu najdeš kakšnega 206 in vzameš kar potrebuješ.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

dxx ::

Meni se je zgodilo podobno. Preperela plastika pač...
Jaz sem rešil tako da sem kupil led diode , jih direktno prispajkal in vseskupaj zlepil na dveh koncih s sekundnim lepilom.

An0N ::

@Sami - sem pomislil ja, da bi pogledal na kakšnem odpadu, upam edino, da ne bom našel še bolj krhkih zadev, ki ne bodo zdržale.

@dxx - hm, zanimiva ideja. Predvidevam, da bi lahko prispajkal zadevo direktno na bakrene kontakte, ki so na plošči?

dxx ::

An0N je izjavil:

Predvidevam, da bi lahko prispajkal zadevo direktno na bakrene kontakte, ki so na plošči?

Točno tako. Da pa kakšne vibracije nebi nagajale jih na dveh koncih "pikneš" s sekundnim. Meni zaenkrat to drži že več kot 4 leta.

An0N ::

hvala lepa, genialno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stranica računalniškega ohišja

Oddelek: Pomoč in nasveti
193660 (3423) axee
»

16v kondenzator

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71400 (1335) Brane2
»

Renault - neoriginalni rezervni deli

Oddelek: Loža
194234 (3939) McClane
»

Korektura povezav na tiskanem vezju

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
301241 (981) Tic
»

Nagib pci kartic?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101040 (736) TribesMan

Več podobnih tem