» »

emachine E725

emachine E725

meganboj ::

imam naslednji problem z tem prenosnikomko ga prižgem samo piska in čuje so neko tiktakanje v prenosniku na zaslonu piše press F2 to setup vendar tipka ne prime čez čas se prikaže windows error recovery če pritisnem start windows normally se pojavi blue screen
če dam popravilo windowsov nekaj popravi kao vendar spet ista zadeva kot prej se komu kaj sanja kaj bi blo narobe

meganboj ::

izgleda da sem odkril vzrok težav tipkovnica izgleda da kakšna tipka v stiku
verjetno se ne da popraviti kje dobiti novo
lp

FX6300B ::

zaradi tipkovnice bluescreen 8-O dej ti rajš povej kero kodo ti vn vrže pr bluescreenu

meganboj ::

prenosnik mi je uspelo nekak porihtat na novo sem naložil sistem blue screen pa je bil tako kratek da se ni dalo nič prebrat,problem piskanja pa se vedno ostaja pa tudi v bios se skoraj ne da priti ,Pri vsakem zagonu mi kar piše press F2 to setup zraven pa še piska to traja včasih tudi kako minuto če pa malo stiskam tipke pa se skrajša potem pa gre dalje v zagon windovsow
naložil sem tudi novejši bios vendar vseskupaj isto

FX6300B ::

probaj z drugo tipkovnico če se ti kje doma valja kakšna (usb) drugače pa piska ponavadi zaradi rama drugače kako pa piska pa ker laptop maš nwm al je samo biiiiiiiiip al je bip bip bip bip itd sam če se ti pržge vrjetno ni ram ali pač probaj ga stestirat z prime 95

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

meganboj ::

Na servisu so mi potrdili da je tipkovnica vzrok tezav Tak da bo treba nekje drugo najti

meganboj ::

zanima me če paše od katerega drugega prenosnika ta tipkovnica na bolhi sem videl en prenosnik prodaja po delih emachines e430 bi pasala mogoće od njega tipkovnica

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: meganboj ()

meganboj ::

dobil novo tipkovnico in problem piskanja rešen me pa zdaj jezi miška na prenosniku me dela niti nobena tipka ne prime ,probal sem izbrisat gonilnike za miško pa nič ne pomaga priklopim pa miško preko usb pa ta dela

FX6300B ::

a to ta "drsnik" al ? če drsnik nedela jim reč da so ga oni pokvarl ker je prej delu >:D

meganboj ::

miška porihtana na youtubu gledal da mo0ram stisniti kombinacijo tipk fn in f5 ali katero drugo f..tipko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC se prižge, ekran pa ne (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11113988 (12550) Berni_01
»

bios se je zaklenil

Oddelek: Pomoč in nasveti
211911 (1585) TOP
»

Pomagajte mi pri eni zadevi- nova plata ASUS A8N-E Deluxe- PISKA!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81318 (1097) Volta
»

Matična plošča - procesor - BEEP BEEP BEEP

Oddelek: Pomoč in nasveti
8998 (855) lukhail
»

piski

Oddelek: Pomoč in nasveti
5843 (787) pingo76

Več podobnih tem