» »

Kurzor mi preskakuje

Kurzor mi preskakuje

Eilinel ::

Živijo!
Imam problem. Imela sem skurjen trdi disk, opravila zamenjavo, na novo naložila OS Win 7 na Dell inspirion N7010 in od takrat mi pri pisanju mejlov (gmail) in tudi kje drugje (tudi pri pisanju tukaj me ta zadeva živcira) nonstop preskakuje kurzor. Nekako sem pogledala po netu, opravila neko prilagoditev v nastavitvah miške. Stvar je zdej taka (sicer za piko boljša), da mi izgine kurzor med pisanjem in mi sistem neki zazvončklja, tako da moram spet in spet klikat na okno pogovora in spet začet pisat (prej mi je kar preskakovalo med vrsticami in med besedilo mešalo pisanje).
Imam priključeno navadno miško, tudi samo na touchpadu sem imela, ampak ni razlike. Kar flešira s tem.

Ima mogoče kdo kako idejo, kako bi to skinla? Popravila?
Upam, da nisem kej pokvarila, ker sem sama zamenjala trdi disk.

Hvala za pomoč!

Sami ::

Lahko, da je Touchpad v okvari in ti zato preskakuje, izbriši driverje Touchpada in v device managerju onemogoči touchpad in boš videla če bo bolje.

Tale prenosnik ima disk pod tipkovnico, poglej če si dobro priključila touchpad na matično.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Eilinel ::

hvala za idejo, ampak - kako izbrišem driverje? :D Mogoče si dobil napačno predstavo, da sem nek štručko. :D Zamenjala sem disk s pomočjo youtuba, mislim, da sem vse dobro priključila, ker sem vse po večkrat pregledala.
V nadzorni plošči in nikjer ne najdem touchpada, niti ga ni v orodni vrstici?

crniangeo ::

Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Eilinel ::

crniangeo - hvala za predlog, še vedno ne najdem tega touchpada?! Pod miško ga ni, v napravah tudi ne ...

crniangeo ::

Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Eilinel ::

pri miški, v strojni opremi nimam touchpada na seznamu, samo miško

GTX970 ::

Namesti synaptics driverje za touchpad, potem ga lahko disablaš.

crniangeo ::

Točno tako kot je rekel @GTX970 :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Eilinel ::

Ok, naložila driverje, izklopila touchpad, ampak še vedno preskakuje. Mater mu ... Je prav nadležno, ker pri pisanju mejlov, klepetih moram pazit in stalno premikat kurzor in gledat, da imajo moje vrstice pomen in smisel. :(
Še mogoče kaka ideja?

GTX970 ::

Eilinel ::

GTX970 - touchpad je izklopljen, vse je ok, sam pri tipkanju besedila še vedno preskakuje kurzor in vriva besede v besede. Torej problem ni v touchpadu?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple zapušča glavni dizajner (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5911223 (7802) c3p0
»

Lenovo thinkpad t440s touchpad ne deluje v WIN10

Oddelek: Pomoč in nasveti
191478 (1195) nsa_ag3nt
»

Kako onemogočiti touchpad na tipkovnici?

Oddelek: Pomoč in nasveti
171455 (1006) SaXsIm
»

Applove novosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5620219 (18747) Key Quest
»

Grozen touchpad problem na prenosniku - ne vem več kaj!

Oddelek: Strojna oprema
52224 (2011) Percusso

Več podobnih tem