» »

lg g2

lg g2

«
1
2 3

quadro933 ::

Pozdravljeni,

Nameravam kupiti LG G2 pa me zanima ali so težave z izgubljanjem signala odpravljene? Mogoče kakšen odgovor iz prve roke...

LP

TOP ::

Jaz mam tale GSM pa nisem še nikoli imel podobnih težav.

dukedl ::

pr men se pa kr pojavlja izguba signala za ene 30 sekund, pol pa dobi spet
4.4.2, d80220g-eur verzija
lp dukedl

boogie_xlr ::

A official kitkat še ni za LG G2?

Jobs191 ::

+boogie xlr

Je že dolgo

klemenSLO ::

boogie_xlr je izjavil:

A official kitkat še ni za LG G2?

Za model D802 kateri se prodaja pri nas še ni uradnega LP. Je pa ze za korejsko verzijo in obstajajo ROMI na tej osnovi ki delujejo na naši varianti.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

krajchy ::

Js mam še vedno težave s signalom. Na dan dobim okoli 10 sms-ev tipa: "Imate 1 zgreseni klic, prejet ...".
Ko dobim sms, je pa seveda signal že v redu, in lahko osebo pokličem.
Ampak je pa zelo nadležno. Oče misli, da sem ga postavil že na kako črno listo, ker me v zadnjem mesecu ni mogel dobit v prvem poskusu.

Ima kdo kako rešitev?
LP

pivo ::

kaj pa če je problem v signalu/operaterju?
Imaš simobil?
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

krajchy ::

Imam Simobil, ampak prej teh težav nisem imel (Galaxy S2).
Bom rootal pa flashu kak drug radio modem gor.

clip ::

Jaz ga imam 10 mesecev in ja res občasno izgubi signal.Namestil sem tudi različne custom ROM-e ampak napaka ostaja.
V tem času so mi tudi že 2× zamenjali zaslon, saj je v levem zgornjem kotu nastala rumena lisa.
Pozdrav od Clipa

PINki ::

Ravno danes bil kolega isto nedosegljiv, isto simobil in lg g2.

blackbfm ::

pri sebi nisem opazil da bi kdaj zmanjkalo signala, imam pa original rom build 20H

darkz ::

imam ga že od marca 2014, d802 32gb, nobenih problemou do zdaj.. deluje super... ravno tako baterija .Če se ne motim dobimo konc februarja lolipop 5.0.1, sem pa na mobitelu(telekomu),..
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

Mikasa ::

PINki je izjavil:

Ravno danes bil kolega isto nedosegljiv, isto simobil in lg g2.


Očitno ima simobil kar velike težave, ko pride do signala in povezljivosti. Dvomim, da je tu kaj na telefonu.

dukedl ::

Pogledaš lohk v
settings-battery-battery use-cell standby-time without a signal

lp dukedl

klemenSLO ::

Pri nas je mobitel nadgradil svojo bazno postajo na 4G. Skladno s tem, sem občasno dobival smsje da nisem dosegljiv. Težava je bila pomoje v tem, ker je v hiši slabo lovilo 4g in je telefon stalno preklapljal. Ko sem v Mobile settings nastavil na gsm/wcdma (prej je bilo na gsm/wcdma/lte auto) nisem imel več težav z nedosegljivostjo. Probaj in poročaj...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Adrijan0 ::

Imam ta telefon. Še nobenih težav in dela v nulo. Verjetno je težava z omrežjem.

krajchy ::

klemenSLO je izjavil:

Pri nas je mobitel nadgradil svojo bazno postajo na 4G. Skladno s tem, sem občasno dobival smsje da nisem dosegljiv. Težava je bila pomoje v tem, ker je v hiši slabo lovilo 4g in je telefon stalno preklapljal. Ko sem v Mobile settings nastavil na gsm/wcdma (prej je bilo na gsm/wcdma/lte auto) nisem imel več težav z nedosegljivostjo. Probaj in poročaj...


Ampak posledično nimaš LTE-ja?
Jaz dobivam stalno te smse, po več na dan. Iščem po netu radio modeme, da bi kej drugega flashal.

klemenSLO ::

Ja posledično moram ročno preklopiti na LTE, če ga hočem uporabljati.
Modemi so na temu linku: http://forum.xda-developers.com/lg-g2/d...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

usurp3r ::

Ga mam, oz sem ga mel pa ni bilo nobenih težav z omrežjem. Ti pa svetujem samo nekaj in sicer http://gizzmo.si/ovitek-spigen-sgp-slim......mene je nažalost ta šola predrago stala :(. Tak štor kot sem jao.

Adrijan0 ::

Kdaj bo lolipop za lg g2???

Mare3 ::

Vejetno prej Simobil problem kot telefon... Tudi sam nisem opazil da bi mi kdaj zmanjkalo signala, no razen tam kjer je slaba pokritost z tušmobilom

quadro933 ::

Kaj pravte, je to še dober nakup za 250 evrov?

hojnikb ::

250€ je kr dost za ta telefon... nazadnje ko sem gledal, so bli od ~170€ naprej..
#brezpodpisa

quadro933 ::

hojnikb je izjavil:

250€ je kr dost za ta telefon... nazadnje ko sem gledal, so bli od ~170€ naprej..


G2 ali G2 mini? Ker G2 je kar še vedno tudi na ebayu 250 evrov +

LP

hojnikb ::

#brezpodpisa

quadro933 ::

hojnikb je izjavil:

G2
http://www.bolha.com/telefonija-gsm-apa...

190€


Ja tole je rabljena zadeva.

klemenSLO ::

Še vedno top šit telefon. Mam nameščen en leakan LP rom za d802 in dela bp :). Naj bi pa uradna verzija LPja izšla c slabem mesecu
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

quadro933 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

G2
http://www.bolha.com/telefonija-gsm-apa...

190€


Ja tole je rabljena zadeva.

potem se pa zjasni, da je govor o novem :)
#brezpodpisa

quadro933 ::

Ja seveda govora je o novem lg g2. Trenutno imam s3 mini, ki rata kar počasen če imaš nekaj aplikacij naloženih.
Lg g2 ja pri telekomu 10,5 evrov na mesec, kar znese cca 250 eur v dveh letih. Pa mislim, da je kar ok nakup za tale denar.

LP

damjan1980 ::

jaz nebi bil tak preprican, oz nevem kaj pricakujes od telefona. Kmalu pride G4, ti bos kupil 2 generacije stari telefon in ne vem ce je tu realno pricakovati da bo to raketa. In kmalu bo ostal brez podpore, tako kot velika vecina po 2 letih na trgu. Jaz bi pocakal da pride g4 in potem kupis g3, kateremu bodo cene padle

klemenSLO ::

To v splošnem drži. Je pa tudi res, da G2 ni HW podhranjen telefon. Ima 4 jedra / fhd zaslon / 32gb spomina / 2gb rama in je na nivoju kjer ne šteka več...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Bellzmet ::

Ah to čakanje "ker pride čez 2 meseca nova zadeva" je brez veze. Vzami pa je. HW ima dober, update na LP 5.x je zagotovljen, uporabljajo pa potem itak vsi telefoni iste aplikacije npr. iz G. Play tako da ni bistvenih razlik.

blackbfm ::

Jaz bi pocakal da pride g4 in potem kupis g3, kateremu bodo cene padle


Po reviewih pravijo da je g3 slabsi v smislu da locljivost zaslona prevec obremenjuje tel, kar lahko pomeni overheating in throttlanje procesorja za cist bz. Nekih ostalih razlik pa potem sploh ni. Jz mislim da je g2 zaenkrat se soliden tel za svojo ceno, edino razocaranje je hitrost zajema kamere, slabse kot 5 let star iphone4

Mare3 ::

Še en glas za G2, po enem letu uporabe bi ga še vedno kupil če bi se sedaj odločal, tako da vsekakor dober telefon. Plus veliko podpore z strani razvijalcev custom ROM-ov. Ne vem pa če bi sedaj dal 250€ za njega glede na to da sem rabljenega pred letom dni kupil za 260€.

@blackbfm na originall firmware je res počasna kamera ampak z custom rom-i se to odpravi in je raketa telefon...

blackbfm ::

Nevem, sem probal xcam lg, pac brez roota pa je isti klinc kot original.. Pa se bedno je ker imas dodaten app za nastavitve. Pa ni samo hitrost, tut slike so prevec speglane ob visokem ISO, prevec post processinga je zadaj, ne glede na app. Fokus je tut zanic, snemas full hd pride pa isto kot vga.. tole me je res razocaral na tem tel, sploh ker sem vajen iphona..

Mimogrede je pa en poseben app mi2raw cam,
ki zajame raw sliko s senzorja tko kot je treba.. Hitrost primerna za tihozitje, ampak so pa solidne fotke

darkz ::

klemenSLO je izjavil:

To v splošnem drži. Je pa tudi res, da G2 ni HW podhranjen telefon. Ima 4 jedra / fhd zaslon / 32gb spomina / 2gb rama in je na nivoju kjer ne šteka več...


podpišem! dodal bi še OIS za slikanje, IPS zaslon, omembe vredna. In če se ne motim bo z LP prišel tudi "popravek za kamero" 4k snemanje,..
Glede fotoaparata je pa res malček len kar se tiče nočnih slik, podnevi pa TOP. Macro mode tudi za pohvalit :)
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

hojnikb ::

a lg g2 res ful pretirava z saturacijo barv (kao zgledajo ful žive barve) al je to navadn bullshit ?
#brezpodpisa

darkz ::

res je,... mislim ne FUL ampak če ga primerjaš z drugimi napravami se opazi, daleč od tega da bi bilo moteče
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

galu ::

Meni na takem malem ekranu načeloma paše, da so barve bolj kontrastne. Lažje razločiš stvari. Ne bi se pa branil malo večjega razpona nastavitve svetlosti. Ekran je IMO v popolnoma temnem okolju (npr. v postelji) preveč svetel (ja, na najnižji svetlosti).
Tako to gre.

blackbfm ::

res je,... mislim ne FUL ampak če ga primerjaš z drugimi napravami se opazi, daleč od tega da bi bilo moteče


Saj lcdji sploh ne morejo imet neke pretirano nasicene barve, kot so jo zmozni amoledi recimo.

Ekran je IMO v popolnoma temnem okolju (npr. v postelji) preveč svetel (ja, na najnižji svetlosti).


Se strinjam. Imas program lux lite, sicer ne zmanjsa dejansko backlighta, da pa cez OS en prozoren temen layer..

quadro933 ::

Kupil lg g2, v glavnem zelo zadovoljen. Zanima me samo tovarniška nalepka na zadnji strani telefona o serijski številki. Verjetno jo lahko dam stran? Drgač je pa tole kar raketa. Lp

Ales ::

Telefon je raketa, ja. V neki normalni situaciji na tržišču bi se g2 sam prodajal še precej dlje, preden bi g3 sploh prišel na tržišče, tako pa je pač naneslo tako kot je. Toliko bolje za kupce oz. cene. >:D

Nalepko seveda mirno odstraniš, ne rabiš je. Kar kliče po temu, da se jo potegne dol.

Dr_M ::

Za updejte se bo treba preselit v indijo ali v juzno korejo. LG samo se tam izdaja nove verzije, ostali ne obstajamo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

quadro933 ::

Spet se oglašam. Enem dobrem dnevu intenzivne uporabe sem izpraznil tovarniško na 3/4 polno baterijo. V glavnem špica. Lg me je pozitivno presenetil. S signalom tudi ni težav. Lp

klinker ::

Pravkar posodoblljen na uradni 5.0.2

galu ::

Moj pa ne dobi povezave z update strežniki. Ah well...

Povej čim več, da vem, ali naj (ko bo možno) kliknem na update ali ne.
Tako to gre.

hojnikb ::

a je ta verzija tut poskinana z lg crapom al ne ?

ker resno razmišljam ubodit ta telefon (kr dober value rabljen), nebi pa v štartu metal gor cyanogenmod...
#brezpodpisa

klinker ::

Sej to ni OTA. Pobral KDZ z neta in flashal z LG flash tool. KDZ je spanski za 32GB, dobis pa ga na LGjevi strani.

Hojnik. Lg crap je svetlobna leta pred Sammy ali HTC crapom. LG crap vsaj dela. S fonom sem presneto zadovoljen, sploh ker sem ze 3 Nexuse dal skozi in bil zelo skepticen.
Kakega AOSP roma niti ne sanjam da bi dajal gor, ceprav sem bil pristas clean Androida, saj je LGjev SW, moram priznat, super.
CM pa itak niti povoham vec ne...uno je sele CRAP.
Vseeno pa je ze rootan in nepotreben bloat pociscen.

Drugace sam layout in design ni kaj dosti drugacen kot na LGjevem KKju. Je pri AOSP hudo vecja razlika med KK in LP. Pogresam pa animacije iz AOSP LP, katere so mi precej vsecne.

galu ::

Sem mislil, da si ga dobil po običajni poti, ker sem ravno danes bral, da so začeli razpošiljati liziko (za G2) v Evropo.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG G3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24954365 (23549) moxon
»

LG Optimus G2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8714161 (8495) matjash
»

Kje kupiti Nexus 5 32GB (črn)?

Oddelek: Mobilne tehnologije
264190 (3514) klinker
»

Zamenjava za Gnex

Oddelek: Mobilne tehnologije
152281 (1712) klinker
»

Kje kupiti nexus 5?

Oddelek: Mobilne tehnologije
426933 (5360) blackbfm

Več podobnih tem