» »

Kateri telefon izbrati

Kateri telefon izbrati

Klaus75 ::

Pozdravljeni,

Imam Samsunga S4 active, deluje brez problemov...ker ga imam ze skoraj dve leti sem se ga malo navelical in bi ga rad zamenjal za drugi telefon...sem pri Telemachu in se ne morem odlociti med nasljednjimi telefoni Samsung A5 2016 Samsung J7 2016 lahko tudi kateri drugi telefon znamnke HTC ali Sony...zato bi vas prosil za vase mnenja...hvala

xtpwn ::

Nekak je najbolje kupit samsung galaxy s7. Jaz imam galaxy s4 (kupil sem ga takoj ko je prišel na naš trg) in ga imam 3 leta. Do zdaj brez popravila in dela kot nov (vsak dan ga rabim najmanj 8 ur).
Res je, da stane malo več ampak glede na to kako dolgo dela se mi je splačalo.

Klaus75 ::

Se popolnoma strinjam s teboj...samo malo predrag za moj zep...kaj pa mogoce Huawei P9 lite...nwm zato sem na forumu ker se ne morm odlocit...ceprav sem zagovornik Samsungov...se mi dozdeva da ga konkurenca tudi skoraj dohiteva...npr...Lg...huawei...nekje iscem telefon do 500e...hvala za odgovor

xtpwn ::

Lg ima probleme s matično ploščo tako da ga odsvetujem.
Glede Huawei nimam izkušenj.
Trenutno sem najbolj zadovoljen s Samsung, ki me ni pustil na cedilu.

Klaus75 ::

Ja verjetno bom ostal kr pa Samsungu...hvala se enkrat

Torej Samsung...hvala se enkrat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Klaus75 ()

scipascapa ::

J3 2016 ali J5 2016 je J5 boljša?

System ::

Jaz sem se odlocal med J5 in RN3Pro, pa sem se za RN odlocil...Drugace pa Samsung me se ni razocaral.

Tukaj mas primerjavo. Torej J5 je malenkost boljsi kar se igric tice, J3 pa mas daljso dobo baterije in isto gladko delovanje.

scipascapa ::

Redmi Note 3 PRO zakaj? Pa imaš EU ROM?

System ::

Vecji ekran pa se vedno ne prevelik, full hd, boljsi cpu in gpu, boljsa baterija in pa nekak mi bolj pase za oci LCD napram super amoled.

Telefon sem sele narocil... ce hoces out of the box slovenscino itd je boljse Samsung.

BorutK-73 ::

xtpwn je izjavil:

Lg ima probleme s matično ploščo tako da ga odsvetujem.

Lahko malo več poveš, kateri modeli, leto napak..?
Kolega ima G2 in mu dela bp že 2 leti.

Dr_M ::

Imam LG G Pro, star 3 leta. Dela brez problemov, moja boljsa polovica ima G3 in tudi ta dela bp, ceprav je imel bliznje srecnje z vodo.
Je pa sodelavcu crknil ekran na s7 edge o enem mesecu, pa se vedno ne govorim okoli, da naj se folk izogiba samsungov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S5 ali Samsung Galaxy J5 (2017)?

Oddelek: Mobilne tehnologije
365631 (3687) blackbfm
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419951 (13226) sift
»

Kateri mobilnik srednjega razreda

Oddelek: Kaj kupiti
131806 (1419) traktor
»

Nakup gsm-ja

Oddelek: Kaj kupiti
152075 (1693) vilonja

Več podobnih tem