» »

Powerbank z 12v izhodom

Powerbank z 12v izhodom

DrSergioDJ ::

Iščem powerbank, ki mi ponuja tako 5V izhod kot 12V. Zaželjeno, da je vsaj 10000mah, raje 20000mah.
Ima kdo kaj izkušenj, lahko kaj priporoča?
...

hojnikb ::

5V najdeš vsepovsod, 12V zna bit pa kr trd oreh. Kak poseben razlog za 12V ?
#brezpodpisa

DrSergioDJ ::

Ja, rabim za poganjanje naprave, ki potrebuje 12V. Zadeva teoretično deluje ~10 ur z 2700mah powerbankom, a ker bom precej odrezan od elektrike za cca. 10-14 dni, bi mi prav prišel powerbank z večjo kapaciteto kot pa 10 manjših.
...

St235 ::

12v lahko polniš na avtomobilih/motorjih, če imaš dostop do tega. Akumulator sabo tovorit zna bit pa mal večji problem.

gumby ::

Malce primitivna rešitev a vseeno: vzameš takega za 5V in gor obesiš DC/DC pretvornik na 12V.
my brain hurts

St235 ::

Pol si približno na istem kot če akumulator za motor nosiš sabo.

mitkos ::

Tole iščeš. Jaz sem z njim zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitkos ()

DrSergioDJ ::

@mitkos: si ga že kaj stestiral kako točna je kapaciteta?

@vsi ostali: akuja se mi ne nosi več s sabo, ker je že tako preveč opreme za nosit.
...

mitkos ::

Nisem nič stestiral da bi kakorkoli kaj računal. Jaz imam za fotkiča gor priklopit med timelapsom in mi je ne sprazni kar tako, četudi zraven polnim telefon ker imam qDslrDashboard aplikacijo za timelaps. Za fotkiča imam narejen DC-DC pretvornik na cca 9V.

Lonsarg ::

Pa saj veš kako je z tem kapacitetam, upoštevaš 30% izgubo(15 da pride ven in dodatnih 15 da se napolni naprava, katerokoli polneš) pri prenosu in je to nekak to. Oni namreč napišejo koliko je baterija notri velka in ne koliko pride ven po izgubah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sončne celice, fotovoltaika

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
162280 (1730) Rikotech
»

12V na 9V baterija

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
91147 (1034) RejZoR
»

5v v 12v

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
131120 (812) Pyr0Beast
»

Kako močan razsmernik za prenosik

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
373288 (2400) Pyr0Beast
»

2xUSB = ???

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71012 (976) milosm

Več podobnih tem