» »

GPS ne dela - Galaxy S2

GPS ne dela - Galaxy S2

Ejsi_Disi ::

Kot je že v naslovu navedeno, mi kar naenkrat ne dela GPS na Samsung S2. Verzija Androida je uradna 4.1.2. Štos pa je v tem, da mi je konec oktobra 2014 še delal (aplikacija Endomondo), konec decembra pa ni zaznal niti enega satelita (bilokatera aplikacija). Takrat sicer nisem dajal kakšnega pomena na to, vendar sedak ko sem spet začel teči pa opažam, da mi sploh ne dela. Telefon ni bil nadgrajen, pravtako ni doživel kakšnih fizičnih pretresov. Se da kako to rešiti?
Rock n' roll ain't noise pollution!

GTX970 ::

Verjetno je nekaj z gps anteno narobe.

hojnikb ::

zloadaj si gps toolbox. malo spremljaj signal preko tega (jasno zunaj z pogledom na nebo).
Naloži si še kak AGPS fix.

Če nič od tega ne pomaga, je verjetno slab kontakt med anteno in matično.
#brezpodpisa

Ejsi_Disi ::

Poizksuil sem zunaj z GPS Status Test & Fix pa ne najde nič.
Bom poizkusil še z GPS Toolbox in AGPS fix, če ne bo delalo je verjetno res antena. Zaenkrat je telefon še v garanciji, ampak že vem kaj bojo dejali na RAAMu ;(( - vdor vode.
Rock n' roll ain't noise pollution!

klinker ::

A si zadnji pokrovcek od baterije menjaval?
Ce nisi, poizkusi reset na tovarniske nastavitve, ce pa se to ne pomaga, ti preostane samo se servis.

Ejsi_Disi ::

Pokrovčka nisem menjal, no, samo enkrat sem ga odprl. Drugače je telefon nonstop v ovitku. Nisem pa še probal ven it na odprto. Bom prvo AGPS probal, potem dalje...
Rock n' roll ain't noise pollution!

klinker ::

More tudi notri lovit, ce le nisi v kakem bloku, oz. hisi z armiranim betonom. Moj rezervni S2 bp dobi GPS signal v hisi, pa je se en stuk nad mano.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GPS na telefonu ne dela!?

Oddelek: Mobilne tehnologije
294525 (2267) Domobrancek
»

Sports tracker

Oddelek: Mobilne tehnologije
237102 (4872) Machete
»

GPS ne zazna položaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6014170 (10837) miha1135899
»

GPS Antena za Android

Oddelek: Kaj kupiti
222534 (2328) Siddh
»

HP-jeva tablica za 100 dolarjev

Oddelek: Novice / Android
187548 (5189) klinker

Več podobnih tem