» »

Pohvala in graja

Pohvala in graja

prehlajeni ::

Zivjo,
kle na forumu zadnjecase dosti komentirate trgovine, in mislim da lahko jez eno pohvalim in eno pograjam.

Najprej graja: pred nekaj dnevi sem potreboval nekaj ventilatorjev 120mm. In klicem malo naokoli kje bi jih imeli in pri Mlacomu me razvesemi prodajalec da jih imajo še nevemkolk na zalogi in da je vec modelov da bom lahko vse pogledal in primerjal specs ter kupil. Ceprav mi je Lj dalec sem se odpravil v Mlacoma, prodajalec neprijazen prav da majo samo en model od TT in stane tolk in to je to ce jih hocem al ne, ok pac nujno rabm placam grem na prevzem ...ventilatorjev ni, nimajo jih ze nevem kolk casa ;(, skladiščnik mi ponud kr enga noname nezapakiranga (nevem kje ga je snel), nisem vzel, ...kot da nimam druzga za pocet kot da se po šihtu se 3 ure furam v koloni v in iz Lj kr tko.

No in sedaj se pohvala zarad katere pisem ta post ker sam zarad mlacoma ga sploh nebi: predvcerajsnim sem bil po opravkih v vmes gledam ce bi kje mel vente in jih najdem v Megahitu/Emisija, 600sit ceneje kot pri mlacomu in prjazni (ce jih kupis 5 je to kar nekaj), prodajalc je 2 razlicna modela z istimi specs kr prklopu da sva sprobala kater je tisji in boljsi, poleg 120 pa so mel 80mm po 500sit.
Vceraj so me pa seenkrat presenetl, potreboval sem termalno pasto in klical kje bi jo meli in se spomnem da je en megahit blizu (druga trgovina kot dan prej) poklicem in pravi da nima na zalogi a ce se ustavim pr njemu da mi bo dal mal iz servisa, in grem tja in mi da kar eno celo novo zapakirano brizgo silver paste :D in si je se vzel cajt in mi svetoval in pokazal na enem procu kje kako namazat.

...sej vem da se komu zdi vse to malenkostno a meni odnos do stranke veliko pomeni in raje dam kak tolar vec pa da se mi strezejo v redu prodajalci in v redu firma čeprav sem v tem primeru pršparal 3jurje pr ventih in jurja za pasto.

Lp :)

Nikita H ::

Jaz sem tudi z megahitom precej zadovoljen, sam kaj ko nič nimajo. Prodajajo samo titan hladilnike, pa sam msi plate...

Jaz sem pri njih kupil računalnik, pa so ful prijazni in ustrežljivi.
Samo zdaj pa bi rad kupu vulcano 7+ pa bi mogu dad zravn še 3500 sit zato, da mi ga v megahitu vgradijo, ker mam nalepko gor in mi gre garancija.;(( ;(( ;((

Mislm da bi mogl mal več stvari nabavd, da bi mel res ured štacuno!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikita H ()

McClane ::

Tudi jaz mam kar u redu izkušnje z Megahitom, posebej v Lj. Vsaj v zadnjem pol leta kar hodim k njim kupovat zadeve še nisem imel slabe izkušnje.
Zgleda da je malo vpliv druge ekipe ker prej ko so bili drugi sem imel ene dvakrat slab feeling ker so mi obljubil da me pokličejo ozr. zrihtajo eno zadevo potem pa ni bilo od tega nič. Teli ki so pa zdaj tam so me pa prav pozitivno presenetli, ker so me vsaj poklical tudi če mi zadeve niso mogli zrihtat. Nazadnje so mi, ko sem kupil printer pri njih še dal ene par zavitkov papirja gratis.Se vsaj da z njimi prav fajn pogovorit in zmenit za stvari, ker niso tako zamorjeni in brezvoljni kot v kakšnem Mlacomu,v katerem te komaj opazijo če nisi prav pred njimi.

Res pa je da bi bilo še bolje če bi imeli malo večjo izbiro hladilnikov ker Titan nima kakšnih posebnih modelov za malo bolj zahtevne stranke. Za plate pa mislim da MSIja oni uvažajo in zato nimajo drugih proizvajalcev.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

mega_n00b:) ::

evo pa bi še jaz malo pohvalil/grajal

prvo kot prvo Mlacom ;(
odgovarjajo samo na maile ki se tičejo prodaje, ko pa sem vprašal po garanciji za cpu (2x) pa ni bilo odgovorov....

tudi ne dajejo garancije na cpuje... tako da jaz v mlacomu nikoli več ne kupim

pohvalil bi pa powerplus/megahit/Kfm... vsi prijazni in tud ko si stvar kupil še vedno dober support...

Xplicit ::

hehe MLACOM >:D

mam eno izkusnjo z njimi s katero so me prepricali da ne prestopim vec njihovega praga:

Kupim pri njih RADEON 9500 PRO za 58k zato k ga nikjer drugje takrt nism najdu
pa ugradim pa zazenem winse, nalozim driverje in dela lepo pol ure pol resetiram kompjutr in
slika ful cudna sive vodoravne crte cez cel zaslon, dam dol driverje pa isto
dam kartico vn iz kompjuterja, spiham vn prah (k ga skor nc ni blo) pa dam nazaj not
pol pa kartica en dan lepo dela, paol pa spet isti problemi in pol ugotovim da se pac kartica pregreva
in dela sam ce je stranica ohisja sneta
nesem cez par dni kartico nazaj (sm mogu prej se splinter cell preigrat :\)
pa mi razlozim da se kartica greja v ZAPRTEM ohisju, pa mi un kekec (sej nocm bit zaljiv, sam res tko zgleda)
k tm dela rece bomo pogledal
pridem cez 9!!! dni pogledat ce so slucajno kej nardil k ni blo nobenga obvestila, pa mi un najav
Nam je kartica cist lepo laufala tmle zuni na mizi, nevem kaj je narobe pr vas
pa je gest gledam 8-O pa mu recem - Men se kartica greje v ZAPRTEM ohisju!!! pa sm vm zanc dvakrat vse razlozu
pol se zacen zgovarjat da nimjo trenutno 'strokovnjaka' (en model po imenu Slavc :), sicer kaj so pa ostali - sam za okras tm al kaj?!?)
da nej prnesem nazaj nasledn tedn
Pridem nasledn tedn in recem da nej tokrat stestirajo v zaprtem ohisju, pa mi nabije da nimajo nobenga ohisja frej 8-O
sej ne da jim gor v trgovini 7 kist u brezveze laufa 24/7, ampak ne sm se mogu s 'strokovnjakom' kregat dobre pol ure da sm ga prepricu da
bo nekje dobu ohisje. Najbrz je reku to zato k je za mano cakal ene 7 ljudi (majo pac zlo neorganiziran servis al pa ful cheap/zanc
stuff prodajajo :\).
Pridem nazaj cez 10 !?! dni - spet nc obvestila, pa mi nabije da niso mel cajta sploh pogledat, in to mi je pol nabiju se 4 dni zapovrstjo
pol pa enkrat pridem ke in zacnem pizdit k sm jih mel poln k****, in zahtevam novo kartico al pa denar nazaj, in po 2!?!?!?! urnem pregovarjanju
in kreganju se je uddal in me napotil v trgovino pol sm tm mogu cakat POL ure da sm prsu na vrsto, in pol se POL ure da se je prikazala sefica in
edino ona je bla ql k ni prevec sitnarla in mi je vrnila kes, sam me zal nikol tm ne vidjo vec :P, k da se bi su se kdaj tkole kregat NIKOLI VEC!!!
Tkonekak ves ta sranje je trau EN MESEC da sm dobu kes nazaj, za popi***it ;((

Pohvalu bi pa JAE k so res ql, ne delajo nobenih problemov, pa se ful ti svetujejo pa vse

Klemenn ::

Hvalabogu, kmalu bi compjuter kupu v mlacomu ampak ga k sreči nisem in sem ga tlele v nm pr computronicu, pa so v redi fantki pa še dela mi vse bp (tok, tok, tok :) )

Po temle sodeč, si jzst še termalne paste ne grem kupit v mlacom :\

Xplicit:
mogoče še nisi slišal, ampak, ponavadi se ful hitreje zmigajo, če praviš da boš naslednjič s kakim inšepktorjem pršu nazaj.. Pa jim bo polj on razložu pomen garancije, pa še enega radeona9700pro jim bo odnesu, še raje 9700 pro :\

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Sergio ()

mega_n00b:) ::

kot vidim nisem edini ki ma probleme z mlacomom 0:)
mogoče pa sma midva "naletela" le na nesrečne okoliščine :D LOOOOL

Xplicit ::

zal tokrat beseda inspektor ni (toliko) pomogala, sem jo pa uporabil ene parkrat >:D

Klemenn ::

Hmm.. Bi pa šeu po inšpektora.. :\

P. S. : kak prideš do tega, da gre inšpektor s tabo v store? :\

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Sergio ()

Xplicit ::

baje je treba za prijavo neki placat tud do 20k sit 8-O

btw a ma kdo izkusnje z Mixi foto video? ker majo flash kartice kr pocen bi mogoce celo eno nabavu, sam se mi zdi mal sumljiva trgovina posebi zato k nima web naslov .si nakonc ampak .tv

Ziga Dolhar ::

Moja petkova dogodivščina.

Kličem uvoznika mojega noteeya. [Dobra volja -- ne bom jih imenoval]. Vprašam, koliko bi me prišlo dodatnega 256 MB pomnilnika. Čakam dve minuti in le izvem.

Nato se pozanimam, če je možno zamenjati tipkovnico [posredno vprašanje, zanimala me je cena ;)]. Gospodič je zopet dve minuti potreboval, vendar po njegovem monologu sodeč tega ni vedel cel "Prodajni oddelek". Me bo vezal na servis ...

... pohitim, in ga vprašam še za eno prenosno torbo za prenosnik. Naka, naj tudi to na servisu vprašam. [Sogovorec je bil menda dokaj svež...].

Me vežejo na servis; po treh sekundah se zopet oglasi prodajalec -- in me še enkrat veže. To se ponovi trikrat; ko me v četrto veže, me veže z neko drugo stranko. Sicer ne morem tajiti, da sva se oba [jaz in druga stranka] dodobra nasmejala, a to ni bil servis ... sme zahteven? Preberi naslednji odstavek:

Pošljem jim tak e-mail:

Pozdravljeni

Ker očitno ni moč dobiti servisa [ste mi pa vezali še eno stranko --], jim prosim posredujte teli dve vprašanji:

a) Koliko stane nadomestna tipkovnica za Inspiron 4100?
b) Koliko pride Dell torba za prenosnik, v katero se računalnik vstavi od zgoraj in je nisem našel na strani dell.com, jo pa ima kolega [z Inspironom 8200] (ne nahrbtnik, ampak prav torba).

Hvala in lep pozdrav,


Odgovor?

Lep pozdrav!

matična plošča stane 238.000,00 SIT + DDV, torbica pa 13.000,00 SIT z DDV!

lep dan še naprej!


Lep pozdrav - Best Regards!


:\

Tudi naslednjič ne bom kupoval neposredno od njih --.

p.s.: odgovora na vprašanje "Spraševal sem za tipkovnico, ne matično ploščo.
" še do danes nisem dobil.
https://dolhar.si/

Klemenn ::

Zigga, you always make me laugh

Si predstavljam pogovor: dober dan imate tipkovnico za mojega otesnika? Ne. Imate vi 256mb ddr za moj računalnik? :)

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Sergio ()

ATI ::

Tud jst mam slabe izkušne z MLACOM-om.

Kličem tja in vprašam če majo 128ddr rama.Pravjo da majo in da lahko pridem iskat.Nasledn dan se zbudim(k sm biv bolan) in grem na bus k sm biv k sreči sam doma.Na busu me vid prfoksa k me je ful čudn gledala k sm biv jst takrt bolan.Pol pa pridm v MLACOM pa mi un kekc prbije da;( NIMAJO;( !!!!!! rama.Uglavnm čist te zajebejo.Nima smisla da greš k njim kupovat.

Dobra trgovina je pa JAE d.o.o kjer majo zmer :) točne info. kaj majo in kaj ne!:)

Lp: ATI

Arkadij ::

tud jaz pa monster-x sva se na lastne oči prepričala, kako ravnajo s strankami v mlacomu...

Eden od najinih sošolcev je hotel mal zmodificirat ohišje in je iskal neonke ter pleksi steklo. Pokličemo v mlacom, pa nam rečejo, da majo tega polno na zalogi...v redu. Se vsedemo na bicikle pa gremo iskat. Pridemo v trgovino in vprašamo prvega prodajalca k je tam sedel pa reče da tega oni nimajo že ful velik cajta...neki časa se še pregovarjamo pol pa le gremo... Ko pa pridemo domov je pa sošolc za foro še enkrat poklicu v trgovino in vprašu za isto stvar, kot jo je prej iskal...in še enkrat so mu rekl, da majo to na zalogi...mislm no!!!

Zgleda, da imajo včasih malo slab dan, ker velikrat so tud zelo prejazni!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arkadij ()

Klemenn ::

Marley: jzst bi poklicau v mlacom, pa jih posnel, pa jim nesu pokazat!

P. S. : a bi to kdo res naredu? :\

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Sergio ()

Oblivion ::

Ah, nima smisla se z njimi ubadat. Se jih preprosto pusti na miru, pol pa ko se bo rahlo zmanjsalo stevilo strank se bojo ze zavedli, da delajo ocitno nekaj narobe.

Blisk ::

No kar se tiče prijave INŠPEKTORJEM, moram rečt, da to NIČ ne stane, dovolj je telefonska prijava.
V primeru, da želijo pisno prijavo, vam povejo in pošljete na pismeno obem, inšpekciji in firmi.
Drgač pa kar se tiče MEGAHIT so pri servisu zlo nefleksibilni in pa nimajo prave robe.
Tko da jst mam dobre izkušnje z ANNI.

pubreski ::

Vidim, da precej hvalite Megahit/Emisijo. Ne vem, kako je z navadnimi trgovinami ampak njihova internetne trgovina je pa v k... Zadnjič sem naročil RAM in po dobrem tednu čakanja pošljem mail, kako stvar stoji. Prijazno mi odgovorijo, da trgovina prejšnji teden ni delala in da naj znova naročim naslednji teden ko bo zopet obratovala (seveda tega na njihovi strani ni bilo nikjer opaziti). Tako sem tudi storil, znova čakam en teden pa nič. Spet pišem in mi odgovorijo da je vse zrihtano in da naj le še počakam kak dan. Pri tem je tudi ostalo saj RAM-a še danes nimam. ;((

Internet trgovina? Ne, hvala.

boštjan ::

pubreski,moraš it na pravi naslov za internet trgovino;)

Yohan del Sud ::

Zigga, internet ima mnogo oči. Tisti email sem imel čast tudi sam prebrati (ker sem webmaster pri tisti firmi), ne vem pa kdo te je šopal okoli po telefonih (ko si vežemo telefone naokrog se dostikrat izgubimo tudi sami, ne samo stranke) in kdo ti je odpisal (čeprav se mi zdi). Sicer si pa že sam dobro ugotovil, da firma s kronično premalo delovne sile in ki napravi 95% prometa z državnimi ustanovami in velikimi firmami načrtno diskriminira male kupce... Jebatga, tko je. Če pa rabiš kaki interni leak mi pa lahko pišeš na ZS...

Ziga Dolhar ::

Yohan:

Ponavadi sem veliko bolj posreden [beri: bi jih poimensko omenil], ampak glede tega podjetja sem vedno imel dobro mnenje (beri: so mi simpatični).

Sicer pa sem včeraj le dobil odgovor. Če bom rabil kakšno informacijo za novičke, ti pa sporočim :]>

lp, Žiga
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

neresni prodajalci???

Oddelek: Kaj kupiti
322745 (259) misso
»

Kriminalne zahteve serviserjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645173 (3547) flipflop
»

Vaše izkušnje z Mlacomom... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
695459 (3752) Roadkill
»

Najboljsi računalniški servis je: (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
657623 (4954) OldSkul
»

Naše poštene računalniške trgovine!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6544717 (43330) Tjulenj

Več podobnih tem