» »

Težava z grafično kartico

Težava z grafično kartico

p4r4dooX ::

pozdravljeni.moja težava je sledeča pred kratkim sem nabavil novi hardware za računalnik(matično ploščo, rame, disk, procesor) vendar sem še grafično kartico obdržal starejšo gtx 470 in težav še takrat nisem imel.potem pa sem zamenjal še grafično za ASUS R7 260x in od takrat imam težave da mi po končanem igranju iger freezne računalnik in mi ostane v meniju igre ampak ne zapre , in tako postane računalnik neodziven ter ga lahko izključim samo z reset .pa sem bral na forumih in posodobil vse možne driverje(stare, nove , posodobil bios, matično,...) pa je težava še kr prisotna in je res moteče.Grafično kartico sem med tem prijavil kot pokvarjeno pri prodajalcu in so jo testirali in nobenih težav ter so mi jo vrnili

gddr85 ::

če je samo pri tem špilu in drugač dela bp, potem gpu ni kriv

p4r4dooX ::

ne žal dela pri vseh igrah in to naključno.včasih par dni nič včasih pa če sem pet sekund notri in želim zapustiti mi freezne.sem pa zdaj preiskušal in se mi zdi da če imam na fullscreen so samo težave pri windowed ni.javim bom še malo probal na windowed par dni.

Sami ::

Svetujem ti, da narediš update BIOS-a na plati in v nastavitvah BIOS-a nastaviš PCIe express na standard 2.0 (pomaga pri starejših karticah).
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

lonewolf_ ::

Si namestil vse gonilnike na novo in pobrisal tastare od nvidie? preden karkoli v biosu spreminjaš, sploh na grafični.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

p4r4dooX ::

zdaj mi je računalnik freeznil med gledanjem posnetka na youtube in sem ga mogo resetnit in sem šal gledat pod task viewerja pa mi piše pod error zavihkom , Service Control Manager...Storitev AODDriver4.2.0 se ni uspela zagnati zaradi te napake:
Navedene poti ni mogoče najti. to je edini zapis pod task viewerjem in seveda kasnejši zaradi reseta računalnika

r3dkv1c4 ::

pobriši vse od starih voznikov in od novih od grafične...restart....na sveže naloži voznike za grafo...restart....in poročaj.

Če si na istem, je problem v napajalniku......napiši kater napajalnik imaš in pa izračunaj tvojo porabo v kakšnem kalkulatorju za porabo energije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

'freezanje' celega računalnika (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11511359 (9384) FlameZY
»

Računalnik mi zmrzne (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
667882 (5947) burek17
»

Ventilatorji se ne ugasnejo (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5110386 (8977) inbox
»

Računalnik mi crasha, Prosim pomoč !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
461459 (785) Kenshin
»

Nenavadna težava: obešanje sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
151408 (1105) para!

Več podobnih tem