» »

AMD ZEN - nova X86 Jedra

AMD ZEN - nova X86 Jedra

Temo vidijo: vsi
««
124 / 621
»»

hojnikb ::

ja, za x2 več keša
#brezpodpisa

Napajalc ::

P/W spaming služba odpovedala. To bi moglo bit najmanj vsak drug post P/W.
011011100111010101100010

issak ::

hojnikb je izjavil:

ja, za x2 več keša


Glede na to kok dobro naj bi se 1700 navil, celo za 3x več denarja.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

hojnikb ::

jap, 1700 je value king
#brezpodpisa

D3m0r4l1z3d ::

hojnikb je izjavil:

ja, za x2 več keša

Če bo 6900k obdržal original ceno, ja, drugače se lahko hitro spremeni to razmerje. Saj veš zakaj taka cena, a ne.

V kakšni situaciji bi bil quad ch. velika prednost?

P/w je v igrah?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

hojnikb ::

problem 2011-3 platforme so drage plate. Čeprav lahko intel vrže cene na recimo 400e za quada, bo plata še vedno 200e+, medtem ko je am4 od 80e naprej right now
#brezpodpisa

D3m ::

Komaj so splovili AM4 je ASrock izdal že 2 BIOS posodobitvi.

Odpravljanje porodnih krčev.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Modri dirkač ::

itx or nothing ...
Everybody lies!

D3m ::

X300 pride.

R5 pride Aprila.

"Muh Intel"

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

ziga1990 ::

hojnikb je izjavil:

jap, 1700 je value king


se strinjam

Neka zanimivost glede 1700:

The gaming experience in Ryzen CPU is much better than intel even if intel win in frames, Ryzen win in smooth gaming
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

54j0 ::

ziga1990 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

jap, 1700 je value king


se strinjam

Neka zanimivost glede 1700:

The gaming experience in Ryzen CPU is much better than intel even if intel win in frames, Ryzen win in smooth gaming



Lahko malo bolj podrobno?

Telbanc ::

D3m je izjavil:

X300 pride.

R5 pride Aprila.

"Muh Intel"




Je blo že na enem testu, da so ugotovili, da intelu fpsi skačejo, medtem ko ryzen ma neko kontiuniteto. Špili tečejo zelo gladko.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

SLO_Robert ::

po tem videu sodec je Ryzen 1700 cist spodobn gaming cpu

D3m ::

54j0 je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

jap, 1700 je value king


se strinjam

Neka zanimivost glede 1700:

The gaming experience in Ryzen CPU is much better than intel even if intel win in frames, Ryzen win in smooth gaming



Lahko malo bolj podrobno?


|HP EliteBook|R5 6650U|

DarwiN ::

Bojda ene plate izpljunejo tudi do 10% slabše rezultate.. Ni čudno potem, da so bili tako različni reviewi..

Plus ene igre delujejo BOLJE z izklopljenim hyper-threadingom



Tudi slaba podpora ramom, itd, itd... Skratka, porodni krči. Povprečnemu uporabniku se splača počakat na R5.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

D3m ::

DarwiN je izjavil:

Bojda ene plate izpljunejo tudi do 10% slabše rezultate.. Ni čudno potem, da so bili tako različni reviewi..

Plus ene igre delujejo BOLJE z izklopljenim hyper-threadingom



Tudi slaba podpora ramom, itd, itd... Skratka, porodni krči. Povprečnemu uporabniku se splača počakat na R5.


Jup. In to celo Hero VI

SLO_Robert je izjavil:

po tem videu sodec je Ryzen 1700 cist spodobn gaming cpu



Opomba model je imel vklopljen High performance profil v Win10.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

issak ::

DarwiN je izjavil:

Bojda ene plate izpljunejo tudi do 10% slabše rezultate.. Ni čudno potem, da so bili tako različni reviewi..

Plus ene igre delujejo BOLJE z izklopljenim hyper-threadingom



Tudi slaba podpora ramom, itd, itd... Skratka, porodni krči. Povprečnemu uporabniku se splača počakat na R5.



Za igre je še vedno bolj važen single thread performance kot multi thread, večina jih je sicer že šaltala na 2-4 jedra visoke frekvence (navit i5 je top na primer), kar pa R7 ni. 8C/16T cpu relativno nizke frekvence bo slabši v igrah. Ampak čeprav je AMD na veliko oglaševal igre prav na R7 CPUjih, so to CPUji za zahtevno delo, ki dobro izkoristi teh 16 threadov. Za igre bojo R5 in R3, ki bodo verjetno bolj naviti z manj jedri, če se bo spravilo 4C/4T za 120$ na 4,7GHz bo to top budget gamerski CPU, za malo bolj zathevne bo pa 4C/8T navit. Pa pustimo zraven straming ki požre extra threade, običen gaming.

Povprečnemu uporabniku se definitnvno splača počakati na Ryzen za 120-200EUR.

Mogoče bo potrebno tudi kaj optimizacije kode za nove AMDje (tako iger kot tudi gonilnikov), glede na to da je zadnjih par let vse šlo v to da bo dobro delalo na intel+nvidia.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

Modri dirkač ::

IMHO bo potrebno počakat še vsaj do black friday, da se zadeve skristalizirajo, tako kar se tiče cen, kot samih performans ...
Everybody lies!

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

delfinus ::

Sam mislim, da se bo v nekaj prihodnjih letih zgodilo podobno, kot se je to zgodilo s CPUji na 775 podnozju. Ko so lep cas 2 jedrniki (npr Intel E8500) zadoscali in bili hitrejsi, lepega dne pa so prisli gejmi, ki so nujno potrebovali 4 jedra, in takrat je bil 2 jedrnik se samo za odprodajo. No, 4 jedrnik Intel Q9550 pa se danes poganja igre bp na 1900x1200. Sam sem se vedno na tej platformi iz leta 2008 in Asus P5E platici in sem zakljucil s kar nekaj najnovejsimi spilungami. Zadeva deluje ves ta cas brez vsakega problema, pa se navito.

Tako, da se mi zdi dolgorocenejse bolj smotrno posec po Ryznu 1700 kot pa Intelu 7700k. Sam bom se malo pocakal, da se malo skristalizira, da se pokaze katera je dobra maticna, kater ram je dober, da lahko preberem, katere so najboljse kombinacije HW, da naredijo popravke na biosih in takrat verjetno upiknil novo masinco na bazi 1700. Ce bo tudi ta sluzila 9 let kot mi sedanja, je to ze skoraj nadnaravno :).
lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

AapocalypseE ::

Intelu res zelo skačejo fpsji in na amdju deluje vse zelo gladko

ABX ::

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

FireSnake ::

D3m je izjavil:

Komaj so splovili AM4 je ASrock izdal že 2 BIOS posodobitvi.

Odpravljanje porodnih krčev.



Res je. In čisto Ok je tako. Se bo zadeva v parih tednih že pošlihtala.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

D3m ::

ABX je izjavil:

Izredno gladko:
http://www.hardocp.com/article/2017/03/...


Sem vedel, da je Titan X top za 640x480 gaming.
|HP EliteBook|R5 6650U|

FireSnake ::

issak je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Bojda ene plate izpljunejo tudi do 10% slabše rezultate.. Ni čudno potem, da so bili tako različni reviewi..

Plus ene igre delujejo BOLJE z izklopljenim hyper-threadingom



Tudi slaba podpora ramom, itd, itd... Skratka, porodni krči. Povprečnemu uporabniku se splača počakat na R5.



Za igre je še vedno bolj važen single thread performance kot multi thread, večina jih je sicer že šaltala na 2-4 jedra visoke frekvence (navit i5 je top na primer), kar pa R7 ni. 8C/16T cpu relativno nizke frekvence bo slabši v igrah. Ampak čeprav je AMD na veliko oglaševal igre prav na R7 CPUjih, so to CPUji za zahtevno delo, ki dobro izkoristi teh 16 threadov. Za igre bojo R5 in R3, ki bodo verjetno bolj naviti z manj jedri, če se bo spravilo 4C/4T za 120$ na 4,7GHz bo to top budget gamerski CPU, za malo bolj zathevne bo pa 4C/8T navit. Pa pustimo zraven straming ki požre extra threade, običen gaming.

Povprečnemu uporabniku se definitnvno splača počakati na Ryzen za 120-200EUR.

Mogoče bo potrebno tudi kaj optimizacije kode za nove AMDje (tako iger kot tudi gonilnikov), glede na to da je zadnjih par let vse šlo v to da bo dobro delalo na intel+nvidia.


Lepo napisano!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

SimplyMiha ::

D3m je izjavil:

ABX je izjavil:

Izredno gladko:
http://www.hardocp.com/article/2017/03/...


Sem vedel, da je Titan X top za 640x480 gaming.

Sam to je pa res velik WTF moment. Kaj za vraga?

FireSnake ::

AapocalypseE je izjavil:

Intelu res zelo skačejo fpsji in na amdju deluje vse zelo gladko



Ne vem, če si opazil, amapak neki gumb se ti je zataknil in že četrtič objavljaš eno in isto.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Cveto ::

Jah, misli da ne dojamemo. Resnica pa je da se da pravo sliko videti samo iz časovnega diagrama.

FireSnake ::

Cveto: se strinjam.

Ne vem, v čem je poanta tega vsega skupaj.
Pametni zagovorniki modrih so veseli za AMD, ker bodo dobili več za svoj denar.

Eni se pa zapnejo na točno določen scenarij in ne vidijo prek tega.

Žalostno, pravzaprav.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

SuperVeloce ::

delfinus je izjavil:

Sam mislim, da se bo v nekaj prihodnjih letih zgodilo podobno, kot se je to zgodilo s CPUji na 775 podnozju. Ko so lep cas 2 jedrniki (npr Intel E8500) zadoscali in bili hitrejsi, lepega dne pa so prisli gejmi, ki so nujno potrebovali 4 jedra, in takrat je bil 2 jedrnik se samo za odprodajo. No, 4 jedrnik Intel Q9550 pa se danes poganja igre bp na 1900x1200. Sam sem se vedno na tej platformi iz leta 2008 in Asus P5E platici in sem zakljucil s kar nekaj najnovejsimi spilungami. Zadeva deluje ves ta cas brez vsakega problema, pa se navito.

Tako, da se mi zdi dolgorocenejse bolj smotrno posec po Ryznu 1700 kot pa Intelu 7700k. Sam bom se malo pocakal, da se malo skristalizira, da se pokaze katera je dobra maticna, kater ram je dober, da lahko preberem, katere so najboljse kombinacije HW, da naredijo popravke na biosih in takrat verjetno upiknil novo masinco na bazi 1700. Ce bo tudi ta sluzila 9 let kot mi sedanja, je to ze skoraj nadnaravno :).
lp, d.

Kako lahko rečeš, da poganja igre bp? Kakšne igre to igrate? Edini quad v bajti je pred leti ravno zaradi iger letel iz bajte. Radeonke (tista, ki je sicer še v podpisu) na 3,2Ghz-3,4ghz marsikdaj niti približno ni uspel gnati do konca, s 30fps+/-5 na nekaterih scenah ali čudnim stutteringom pri 50fps pa tudi ne mislim igrati. Ker je za drugo delo prišla v uporabo haswell platforma, je letel "čez okno", ravno tako FX. Radeonka pa v haswella. Quade je matralo tudi kaj druga, kot samo število jeder.

Ryzen je pa res ubistvu v boljšem položaju za future, cache je poštiman, ram kontroler je hiter, HT špila, ...
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

_koki_ ::

Meni se zdi, da je veliko reviewerjev testiralo po navodilih intel-a, kako prikazati konkurenco v slabši luči - zelo malo je testov v 4K ali QHD v igrah i wonder y! Tisti ki ste nedavno kupili broadwell/skylake/kaby lake se kar tolažite s tem kako "dober" cpu imate, če bi se danes i7 7700K prodajal za 200€ bi ga težko priporočal za build, i5 pa tako več ko 150€ ni vreden!

Izi ::

A se že kaj ve a bo Ryzen 1600 imel tudi 2 verziji, 1600X in navadno 1600 brez X ?

Navaden 1600 brez X bi bil idealen za igre. 6 jeder 12 niti vse skupaj navito na 4,5 GHz in za okoli 200 € 8-)

Modri dirkač ::

_koki_ je izjavil:

Meni se zdi, da je veliko reviewerjev testiralo po navodilih intel-a, kako prikazati konkurenco v slabši luči - zelo malo je testov v 4K ali QHD v igrah i wonder y! Tisti ki ste nedavno kupili broadwell/skylake/kaby lake se kar tolažite s tem kako "dober" cpu imate, če bi se danes i7 7700K prodajal za 200€ bi ga težko priporočal za build, i5 pa tako več ko 150€ ni vreden!


Zato, ker niso testirali grafičnih ampak proc in ta na 1080p zaenkrat večinoma ne dohaja konkurence.
Everybody lies!

SuperVeloce ::

_koki_ je izjavil:

Meni se zdi, da je veliko reviewerjev testiralo po navodilih intel-a, kako prikazati konkurenco v slabši luči - zelo malo je testov v 4K ali QHD v igrah i wonder y! Tisti ki ste nedavno kupili broadwell/skylake/kaby lake se kar tolažite s tem kako "dober" cpu imate, če bi se danes i7 7700K prodajal za 200EUR bi ga težko priporočal za build, i5 pa tako več ko 150EUR ni vreden!

Ne potrebuješ 4K, da stestiraš, če je vse vredu. Če en procesor zmore 60fps, drugi pa 45fps na isti grafični kartici, pač težko rečeš, da so to navodila Intela. Mogoče zgodba še ni končana, ampak preveč štejete intela za vsemogočnega, ki je kriv čisto za vse, tudi porodne krče. Koliko je pa kakšen procesor vreden, pa trg in rezultati povedo, ne tvoje osebno mnenje. Se pa strinjam, za domačega uporabnika čim ceneje :)

Pa mogoče bi bilo dobro, da v tej temi nehate hypati s 4core ryzeni na 4,7ghz ;), ker iz porezanega APUja bomo to težko videli. Sploh na rezultatih, ki jih dajejo trenutni quadi (arhitektura in proces bosta pač enaka). Mogoče s prvo revizijo... mogoče
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

delfinus ::

SuperVeloce je izjavil:


Kako lahko rečeš, da poganja igre bp? Kakšne igre to igrate? Edini quad v bajti je pred leti ravno zaradi iger letel iz bajte. Radeonke (tista, ki je sicer še v podpisu) na 3,2Ghz-3,4ghz marsikdaj niti približno ni uspel gnati do konca, s 30fps+/-5 na nekaterih scenah ali čudnim stutteringom pri 50fps pa tudi ne mislim igrati. Ker je za drugo delo prišla v uporabo haswell platforma, je letel "čez okno", ravno tako FX. Radeonka pa v haswella. Quade je matralo tudi kaj druga, kot samo število jeder.

Ryzen je pa res ubistvu v boljšem položaju za future, cache je poštiman, ram kontroler je hiter, HT špila, ...


Bolj je mit, da se ne da. Imam Intel Xeon 3360 navit na 3.6Ghz, to je ekvivalent Q9550. V zadnjem casu sem obrnil tri novejse igre vse na 1900x1200 resoluciji, Mafia 3 (malo nizji dejtali), Deus Ex Mankind Divided (vse na high detajli), Call of Duty Infinite warfare (vse na high). Nobenega zatikanja, stutteringa ipd. Imam pa Nvidia GTX970 graficno.

lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

Modri dirkač ::

SuperVeloce je izjavil:

_koki_ je izjavil:

Meni se zdi, da je veliko reviewerjev testiralo po navodilih intel-a, kako prikazati konkurenco v slabši luči - zelo malo je testov v 4K ali QHD v igrah i wonder y! Tisti ki ste nedavno kupili broadwell/skylake/kaby lake se kar tolažite s tem kako "dober" cpu imate, če bi se danes i7 7700K prodajal za 200EUR bi ga težko priporočal za build, i5 pa tako več ko 150EUR ni vreden!

Ne potrebuješ 4K, da stestiraš, če je vse vredu. Če en procesor zmore 60fps, drugi pa 45fps na isti grafični kartici, pač težko rečeš, da so to navodila Intela. Mogoče zgodba še ni končana, ampak preveč štejete intela za vsemogočnega, ki je kriv čisto za vse, tudi porodne krče. Koliko je pa kakšen procesor vreden, pa trg in rezultati povedo, ne tvoje osebno mnenje. Se pa strinjam, za domačega uporabnika čim ceneje :)

Pa mogoče bi bilo dobro, da v tej temi nehate hypati s 4core ryzeni na 4,7ghz ;), ker iz porezanega APUja bomo to težko videli. Sploh na rezultatih, ki jih dajejo trenutni quadi (arhitektura in proces bosta pač enaka). Mogoče s prvo revizijo... mogoče


Mislom, da je to zdaj že jasno, da 6-core in 4-core clocki ne bojo bistveno drugačni, kot to, kar smo videli do zdaj.
Everybody lies!

_koki_ ::

Če testiraš hitrost procesorja v igrah pa ne devaš detajle na ULTRA ampak na LOW, skratka testi skregani z logiko, ampak koga potem sploh zanima ali izpljune 150 ali 170 fps ali dejansko to opaziš v real life ali samo na grafu, da se lahko sliniš na višjo številko?? Meni je res ravno kam kdo da svoj denar, jaz v glavnem i7 7700K za 200€ oziroma i5 7600K za 150€ nebi kupil!

SuperVeloce ::

delfinus je izjavil:

Bolj je mit, da se ne da. Imam Intel Xeon 3360 navit na 3.6Ghz, to je ekvivalent Q9550. V zadnjem casu sem obrnil tri novejse igre vse na 1900x1600 resoluciji, Mafia 3 (malo nizji dejtali), Deus Ex Mankind Divided (vse na high detajli), Call of Duty Infinite warfare (vse na high). Nobenega zatikanja, stutteringa ipd. Imam pa Nvidia GTX970 graficno.

lp, d.


Kakšen mit nekaj, takšne so pač moje izkušnje na igrah, katere sem imel čas igrati... če ne verjameš meni, poglej si kakšne teste cpujev na Tomshardware. Bolj podrobnih testov ni, tam razni amd 750K in pentiumi pogrnejo na testu, core2 Quad ni nič boljši na 3,6ghz (pri bolj dosegljivih frekvencah še slabši). btw: na 3,6ghz pač ni več evivalent Q9550, ampak občutno hitrejši.

Je pa res, da so se AMD grafične (gtx 660 je šla z FXom iz bajte) s svojimi "odličnimi" driverji zgodovinsko občudno slabše odrezale na underpowered cpujih.

evo ti mit:



ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

Modri dirkač ::

_koki_ je izjavil:

Če testiraš hitrost procesorja v igrah pa ne devaš detajle na ULTRA ampak na LOW, skratka testi skregani z logiko, ampak koga potem sploh zanima ali izpljune 150 ali 170 fps ali dejansko to opaziš v real life ali samo na grafu, da se lahko sliniš na višjo številko?? Meni je res ravno kam kdo da svoj denar, jaz v glavnem i7 7700K za 200€ oziroma i5 7600K za 150€ nebi kupil!

Ne, ko boš čez 2-3 leti kupil novo grafo, ki bo prebavila 4k na max detajlih, bo graf tak kot je zdaj na 1080p, ker grafična pač ne bo več bottleneck.
Everybody lies!

delfinus ::

SuperVeloce je izjavil:

delfinus je izjavil:

Bolj je mit, da se ne da. Imam Intel Xeon 3360 navit na 3.6Ghz, to je ekvivalent Q9550. V zadnjem casu sem obrnil tri novejse igre vse na 1900x1600 resoluciji, Mafia 3 (malo nizji dejtali), Deus Ex Mankind Divided (vse na high detajli), Call of Duty Infinite warfare (vse na high). Nobenega zatikanja, stutteringa ipd. Imam pa Nvidia GTX970 graficno.

lp, d.


Kakšen mit nekaj, takšne so pač moje izkušnje na igrah, katere sem imel čas igrati... če ne verjameš meni, poglej si kakšne teste cpujev na Tomshardware. Bolj podrobnih testov ni, tam razni amd 750K in pentiumi pogrnejo na testu, core2 Quad ni nič boljši na 3,6ghz (pri bolj dosegljivih frekvencah še slabši). btw: na 3,6ghz pač ni več evivalent Q9550, ampak občutno hitrejši.

Je pa res, da so se AMD grafične (gtx 660 je šla z FXom iz bajte) s svojimi "odličnimi" driverji zgodovinsko občudno slabše odrezale na underpowered cpujih.
]


Da ne smetiva po tej temi z zgodovinskimi CPUji ti bom dal na zasebno.
lp, d.

Predator X ::

kixs ::

Gledem te in one grafe... pa cel kup napovednikov zadnjih nekaj mesecev... in me prav nic ne gane. Ne ena, ne druga stran. Izgleda sem cisto out in zadovoljen brez ultra duper zadev :))

Predator X ::

kixs je izjavil:

Gledem te in one grafe... pa cel kup napovednikov zadnjih nekaj mesecev... in me prav nic ne gane. Ne ena, ne druga stran. Izgleda sem cisto out in zadovoljen brez ultra duper zadev :))


LoL, :)). AMD brez budgeta. Bi lahko rekel, da so FAILAL (GAMING) launch, ampak on time z vrhunskim procesorjem. To je važno. Pač za gaming ni top, bodo mogl še stvari optimizirat.
Nevem zakaj niso butnl še malce 3.8GHz-4.2GHz R5 1400X za 180€ ven.

http://www.sweclockers.com/test/23426-a...

Zgodovina sprememb…

dolenc ::

Ker majo radi denar

Predator X ::

dolenc je izjavil:

Ker majo radi denar


pa trolle na internetu :D

Grey ::

Testi pod 1080p na LOW itd. so itak neumni. Kdo igra na tako nizki resoluciji s tako dobrimi CPUji in GPUji? Pokažeš tisto, kar večina uporablja za prikaz slike. Največ je 1080p monitorjev in en picajzl procentov 1440p/4k. Do sedaj najboljši in realističen test je Jokerjev 1700 stock vs 7700k@5GHz.

Predator X ::

Grey je izjavil:

Testi pod 1080p na LOW itd. so itak neumni. Kdo igra na tako nizki resoluciji s tako dobrimi CPUji in GPUji? Pokažeš tisto, kar večina uporablja za prikaz slike. Največ je 1080p monitorjev in en picajzl procentov 1440p/4k. Do sedaj najboljši in realističen test je Jokerjev 1700 stock vs 7700k@5GHz.


meni je pomembno 144-90fps, pa tudi MT (verjetno 1600X). Ampak, a morm res nujno ubavt i7 7700K, superduper vodno hlajenje, super kull plato, neverjetno hitre rame? Da bom potem testiral pravne mape v BF1. Naj postirajo MP.

AapocalypseE ::

Vidim, da dosti ljudi ne razume zakaj se testira cpuje na nižji resoluciji in po možnosti nižjih detajlih.

Priporočam, da se malo ozaveščite in dejansko grete na google in se naučite zakaj je temu tako.

Pa še en graf.

Telbanc ::

AapocalypseE je izjavil:

Vidim, da dosti ljudi ne razume zakaj se testira cpuje na nižji resoluciji in po možnosti nižjih detajlih.

Priporočam, da se malo ozaveščite in dejansko grete na google in se naučite zakaj je temu tako.

Pa še en graf.



Kje je kak test, z 3600 memorijo ? Tle je najmanj 10 fps rezerve.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

D3m ::

AapocalypseE je izjavil:

Vidim, da dosti ljudi ne razume zakaj se testira cpuje na nižji resoluciji in po možnosti nižjih detajlih.

Priporočam, da se malo ozaveščite in dejansko grete na google in se naučite zakaj je temu tako.

Pa še en graf.



Vemo kaj želiš.

Ampak mi smo že stari. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|
««
124 / 621
»»