» »

Windows error recovery

Windows error recovery

betmen ::

Prvo se mi pokaže:



Če grem pod ta Lunch repair, mi melje ure in ure in nič.

Če grem pod start normaly se mi pokaže:

kloko ::

Točno tak problem sem imel danes. Jaz sem rešil tako, da sem v BIOSu prestavil nastavitev za SATA iz AHCI na IDE (Compatible). Seveda je lahko pri tebi kaj drugega...

L.p., Kloko

betmen ::

hvala

ne morem spremeniti ker imam sivo :/

Evolve ::

Preveri disk!

Duhec ::

Bad sektorji na disku in slučajno je tam del sistema pa se zadeva obeša in melje.
http://blackbird.si/

solatko ::

Poškodovan HDD na mestu, kjer so fixirani (nepremakljivi) faili OS. Menjava diska ali ponovni instal, vendar se ti bo to po namestitvi sistema ponavljalo. Disk lahko komot še uporabljaš za backupe in torrente.
Delo krepa človeka

Evolve ::

solatko je izjavil:

Poškodovan HDD na mestu, kjer so fixirani (nepremakljivi) faili OS. Menjava diska ali ponovni instal, vendar se ti bo to po namestitvi sistema ponavljalo. Disk lahko komot še uporabljaš za backupe in torrente.



bog ne daj tak disk uporabljat za backupe...

kar je na disku uporabnega kopirat na drugo lokacijo, disk pa v kanto

solatko ::

Evolve - Windows ob zagonu sistema, določene faile instalira na točno določeno lokacijo, če se ta pokvari, sistem ne zažene. Nekaj takih diskov že leta uporabljam za backup-e (nevažnih stvari, ki pa včasih pridejo prav) in torrente, brez problemov, za zagon sistema pa niso več uporabni. Ni vsake vrste okvara diska za v kanto. Lahko je S.M.A.R.T. O.K., pa ti sistem javlja napako diska ali ne pride do postavitve sistema. Na takem disku linux prav lepo zaganja.
Delo krepa človeka

Evolve ::

solatko je izjavil:

Evolve - Windows ob zagonu sistema, določene faile instalira na točno določeno lokacijo, če se ta pokvari, sistem ne zažene. Nekaj takih diskov že leta uporabljam za backup-e (nevažnih stvari, ki pa včasih pridejo prav) in torrente, brez problemov, za zagon sistema pa niso več uporabni. Ni vsake vrste okvara diska za v kanto. Lahko je S.M.A.R.T. O.K., pa ti sistem javlja napako diska ali ne pride do postavitve sistema. Na takem disku linux prav lepo zaganja.


Windowsi nimajo vzete tukaj.

disk kot disk je slab že z 1 slabim/delay sektorjem in je za v kanto.

tebi pa srečno pri uproabi "dobrih" diskov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Evolve ()

solatko ::

Evolve - Disk ni za sistem ali pomembne podatke, še vedno pa je odličen za filme, muziko, kopije programov in ostalo kramo, ki sicer zasede ogromno prostora, se jo pa da dobit kadarkoli na netu. Zakaj bi metal še čisto dober disk v kanto?
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne zažene po nenavadnem hrupu (zvočni posnetek)

Oddelek: Pomoč in nasveti
372032 (1284) jukoz
»

trdi disk ni inicializiran

Oddelek: Pomoč in nasveti
204327 (3824) scipascapa
»

Popravilo HDD

Oddelek: Pomoč in nasveti
92094 (1837) saso68
»

Hitri diski proti RAID-u

Oddelek: Novice / Diski
304699 (3528) LuiIII
»

300 GB holografski CD

Oddelek: Novice / Diski
394519 (2855) driver_x

Več podobnih tem