» »

Ne morem do dokumentov na zunanjem disku

Ne morem do dokumentov na zunanjem disku

Aleks1 ::

Pozdravljeni,

Ko v prenosnik priključim zunanji disk se mi odpre okno: g:\ ni na voljo. Dostop zavrnjen.

ravno pravočasno preverjanje prisotnosti je potrebna za izmenljiva shranjevalna naprava. Kliknite oblacek, da to naredite.

Ko kliknem na oblaček se odpre okno:

nimate vpisanih nobenih poverilnic. Kliknite tukaj, če želite zagnati hp client security manager in vnesti svoje poverilnice.

To kliknem in odpre se novo okno, v katerem je vpisano moje ime in še: pravilnik za prijavo ter pravilnik o sejah.

Nikamor ne morem klikniti ali vpisati besedila. Ko zaprem to okno se ne zgodi nič.

Kakšna ideja?

Iluvatar ::

Odinštaliraj HP client security?

Aleks1 ::

Bom poskusil ?
Kakšne so lahko posledice, če odstranim ta program ?

Aleks1 ::

Ok, sem ga skušal odstraniti (jasno kliknil remove) pa mi kmalu vrže opozorilo, da če želim inštalirati Hp client security moram odstraniti 4 naslednje programe:

HP Device Access Manager
HP File Sanitizer
Theft Recovery
HP Drive Encryption

So to pomembne zadeve ?

black ice ::

Obstaja verjetnost, da boš lahko dostopal do datotek na zunanjem disku. Boženedaj.

Edit: Nič posebej pomembnega, razen, če imaš zakriptiran disk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

Aleks1 ::

Kako izvem, da imam zakriptiran disk in kaj to pomeni.
Ne pozabit, da nekateri uporabniki tega foruma nimajo niti povprečnega rač. znanja in iz tega razloga tudi pišejo vprašanja.

kloko ::

>> Kako izvem, da imam zakriptiran disk in kaj to pomeni.
Disk se ne kriptira sam od sebe, torej če je disk tvoj in ga nisi kriptiral sam, ni kriptiran. Kriptiran disk pomeni, da so podatki na njem zapisani tako, da so nečitljivi, če nimaš "ključa" za odklepanje.

>> Ne pozabit, da nekateri uporabniki tega foruma nimajo niti povprečnega rač. znanja in iz tega razloga tudi pišejo vprašanja.
Zelo težko je pomagati pri vprašanjih tipa "ne dela, pomagajte!". Opiši okoliščine nedelovanja. V tvojem primeru, ali je ta disk kdaj prej normalno deloval? Kako se obnaša na drugem računalniku? Ne škodi pripisati vsaj še model nedelujoče naprave in vrsto operacijskega sistema na računalniku.

L.p., Kloko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto virus kako reševati če sploh, umrem sicer ne če ne restavriram (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
25066512 (43368) SeMiNeSanja
»

Kako pravilno kriptirati dva SSD diska?

Oddelek: Pomoč in nasveti
193565 (2878) fosil
»

preverjanje pristnosti

Oddelek: Pomoč in nasveti
51387 (1018) jurera
»

Montiranje Truecrypt sistemskega diska v drug PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
141007 (711) ProGo
»

Intel Sandy's AES, trdi disk, izkušnje...

Oddelek: Informacijska varnost
193731 (3300) poweroff

Več podobnih tem