» »

Wordpress - negre odpreti wp-admin

Wordpress - negre odpreti wp-admin

cosa nostra ::

Lp...Včeraj sem na wordpress stran http://www.ntk-ptuj.si/ dodal nekaj uporabnikov danes pa ko se prijavim ne morem več dostopati do nadzorne plošče (wp-admin...) Pojavi se mi samo blank page(bela stran). Prav tako nemorem več preko ftp dostopati do datotek saj mi napiše acces denied. Hvala za pomoč...

zassx ::

Imaš mogoče kakšen security plugin dodan? Meni je to povzročalo enake probleme.

cosa nostra ::

zamenjal sem vse pluginse in temo ampak še vedno isto...

Gandalfar ::

Kako si jih pa zamenjal, ce nimas dostopa do wp-admin? Poglej v server error loge kaj mu ni vsec.

cosa nostra ::

Preko CPanel imam dostop ki so na strežniku, Eror log nene javi napak.

Gandalfar ::

Potem umakni vse plugine in pusti samo default twentyfourteen temo in vklapljaj eno po eno

flbroker ::

Kako bos pa WP plugine zamenjal preko cPanela? Tu nekaj ne stima. Prijavi se v PhpMyAdmin in onemogoci vse plugine in pocisti cache in pistkoke.

cosa nostra ::

Gandalfar je izjavil:

Potem umakni vse plugine in pusti samo default twentyfourteen temo in vklapljaj eno po eno

To sem tudi naredil. Nažalost ni problem v pluginsih oz. temi

FLBROKER : Saj pa v Cpanelu dostopaš do datotek ki so na strežniku(file manager).. samo mapo z pluginsi preimenuješ...

Ko izklopim vse pluginse in grem v nadzorno (wp-admin) mi to napiše : Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 75 bytes) in /home/ntkptujs/public_html/wp-includes/pomo/mo.php on line 206

Zgodovina sprememb…

flbroker ::

Problem je v tem da ne ves kaj delas. Plugin ne mores izklopit tako da mapo preimenujes ampak ga izklopis v bazi podatkov. Imas orodje PhpMyAdmin, to klikni v cPanelu in se noter prijavi, nato klikni Search in poisci 'active_plugins' in zbrisi vse kaj je noter.

Uros!no ::

Gandalfar ::

Ce preimenuje/zbrise direktorij ga Wordpress tudi izklopi

BigWhale ::

Z izbrisom izklopis vse plugine. Sedaj ima pa tezavo, ker je tema katero je imel aktivirano bebavo napisana in pricakuje, da je nek dolocen plugin vedno aktiven.

V functions.php ali pa v kaksni drugi PHP datoteki, ki jo functions.php includa, se ob nalaganju admin vmesnika verjetno izvede kaksna funkcija od enega izmed pluginov, ki ga pa sedaj ni.

Edina resitev, brez brskanja po bazi, ki se jo sedaj spomnim je ta, da preimenujes trenutno uporabljeno temo v nekaj drugega.

Direktorij s temo preimenuj v fscked_up_theme. Potem eno default temo twentyfourteen preimenujes tako, da bo imela isti direktorij kot ga je imela prej aktivna tema in na koncu popravis se style.css, da bo v njem isto ime teme, kot je v fscked_up_theme/style.css.

Tako bo WordPress to temo, ki ni pokvarjena uspesno nalozil in se ti bo nalozil tudi admin interface. Potem lahko vklopis vse plugine nazaj in spet zamenjas temo za tisto, ki si jo imel prej.

cosa nostra ::

sem v bazi (phpadmin) menjal temo v twentyfourteen ki je delovala ampak wp-admin je bil še zmeraj blank page...
glede pluginsov sem jih preverja ena po ena tako da tudi tam ni problem... tudi vsebino active_plugins sem zbrisal v bazi.

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Vklopi debug v wp-config, pa error reporting v PHPju in poglej error_log od web serverja.

cosa nostra ::

Problem je bil v SLOVENSKI jezikovni različici


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Autoptimize mi je zrušil stran WP -Kaj sedaj?

Oddelek: Izdelava spletišč
302566 (1883) Stari89
»

Spreminjanje atributov izven wordpressa

Oddelek: Programiranje
51006 (811) Gandalfar
»

Wordpress - child theme (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5613890 (10078) Mitja358
»

bbpress admin

Oddelek: Izdelava spletišč
7875 (749) bole80
»

wordpress pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
626591 (5078) paliskic

Več podobnih tem