» »

Uporabniki iOS za aplikacije lani zapravili 15 milijard dolarjev

1
2
3

VaeVictis ::

BTW, skoraj celoten Rovio opus je bil že na App Storu čisto zastonj, Infinity blade 1 in 2 sta bila zastonj na App of the Week.

Drugče imaš pa še: Apps Gone Free app, ki ti vsak dan pokaže cca 5 appov, ki so za en dan free.

Sicer pa, kakor je nekdo rekel, appi, tudi zelo uporabni, so relativno poceni, vbistvu mam veliko raje, da plačam EUR ali dva in ne vidim reklam.

Vbistvu mi gre najbolj na živce, da imaš app, ki ima polno funkcionalnost in potem notri vsakih par sekund neki pop-up, dej mi vsaj opcijo, da plačam EUR in se znebim reklam.

Recimo sam sem med drugim zapravil nekaj denarja za ComicGlass in GoodReader, oba program sta več kot vredna svojega denarja, sploh Good Reader.

Podprl sem pa tudi slovenske razvijalce, ki so razvili Dream of Pixles.

Zgodovina sprememb…

leiito ::

Jaz sem tudi kupil Good Reader, vrhunsko. Pa te igre, ki so pobrale nagrade za 2014, Monument Valley, Limbo, Table Tennis Touch in Hitman, vsaka je vredna tega drobiža, prav tako klasike a la Plex ipd.

Nummy ::

shock je izjavil:

Eni ste res fenomeni (nekateri iOS uporabniki). Taki ste kot moj sodelavec, ki popljuva android vse povprek, čeprav ne ve zakaj.
Opazil sem dva tipa iOS uporabnikov:
1. tisti, ki si lahko brez problema privošči iOS napravo (bogatejši)
2. tisti, ki si nabavi iOS (ponavadi iPhone) zaradi imiđa in nimajo lih kdo ve koliko denarja.

Opazil sem, da največ zdrahe delajo ta drugi, zato ker morajo nekako "upravičit" nakup iPhona. In ti tukaj popljuvajo Android zato ker so kupili prej telefon za 100€. Bodite pošteni in kupite android višjega cenovnega razreda, pa boste videli kako stvar lepo dela. Pa še eno stvar sem opazil, "drugi razredni" iPhone uporabniki redko kdaj kupijo iPada, zarad tega ker se ne morejo kazati v javnosti v stilu: "Ej poglej kak sem kul z iPad-om".

Sam uporabljam iPada in Nexusa 5 (pred tem Windows Phone). Nad vsemi sistemi sem zelo zadovoljen. Ne vem kaj imate od tega, da bi stvar jailbrejkali/rootali. Ne vidim potrebe zakaj bi.

Kupu androida takrat za 400+€ pa je bil jajc... your point? Invalid.

shadeX ::

Sam tud nisem apple fan, ampak zaradi developa iOS aplikacij sem tudi sam nabavil iPada, ki ga tu pa tam tudi uporabljam. Zadeva šiba kot zmešana. Recimo kolega je kupil Galaxy Tab, pa šteka vsepovsod.

Recimo tudi sam sem bil prej med Android fani, ampak sedaj sem nevtralen ko sem na lastne oči videl kako apple naprave delajo (pa primerjajte strojno opremo med najnovejšim iphonom pa kako drugo hudo droid napravo). Droid ima 2x bolše specifikacije pa začne po nekaj časa štekat :D (sicer HTC ONE M7, ki sem ga kupil 2014 poleti dela še vedno smooth kakor prvi dan. Bomo videli koliko časa).

Sicer kar se tiče telefonije ostajam na droidu, enostavno zato ker za njega dobim več brezplačnih aplikacij :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

ciki57 ::

shadeX je izjavil:

Sam tud nisem apple fan, ampak zaradi developa iOS aplikacij sem tudi sam nabavil iPada, ki ga tu pa tam tudi uporabljam. Zadeva šiba kot zmešana. Recimo kolega je kupil Galaxy Tab, pa šteka vsepovsod.


Tole štekanje vsepovsod je tudi mene dokončno prepričalo da sem šel na iOS. Kupoval flagship Androide z boljšimi specifikacijami kot iphone pa je še vedno vse štekalo. Namestim custom rom, mogoče malo boljše, ampak še vedno to ni to. Hkrati sem imel tudi iPada kjer pa je vse gladko delalo, kar me je dokončno prepričalo da sem prešaltal na iPhone.

Drugače Android ni napačen, kar nekaj stvari je tudi bolje izvedenih kot iOS.
Stvar posameznika pač katere stvari na koncu prevesijo jeziček na tehtnici v korist določenega sistema.

Nummy ::

ciki57 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Sam tud nisem apple fan, ampak zaradi developa iOS aplikacij sem tudi sam nabavil iPada, ki ga tu pa tam tudi uporabljam. Zadeva šiba kot zmešana. Recimo kolega je kupil Galaxy Tab, pa šteka vsepovsod.


Tole štekanje vsepovsod je tudi mene dokončno prepričalo da sem šel na iOS. Kupoval flagship Androide z boljšimi specifikacijami kot iphone pa je še vedno vse štekalo. Namestim custom rom, mogoče malo boljše, ampak še vedno to ni to. Hkrati sem imel tudi iPada kjer pa je vse gladko delalo, kar me je dokončno prepričalo da sem prešaltal na iPhone.

Drugače Android ni napačen, kar nekaj stvari je tudi bolje izvedenih kot iOS.
Stvar posameznika pač katere stvari na koncu prevesijo jeziček na tehtnici v korist določenega sistema.


Men iPhone že več kot eno leto po nakupu še vedno dela enako hitro kot prvi dan nakupa. I'm f****ing surprised!
Telefon reštartam samo ko je update, app-i so zelo stabilni, zelo zelo redko se kak kje kaj usuje, če pa že developerji hitro popravijo stvari.
Še nisem imel tako stabilnega in odzivnega telefona, kot je tole. Ajde iTunes je mal butast za uporabo, ampak se ga človek lahko ogne v velikem loku.
Moteče na store-u je pa edino to, da včasih vržejo kak app ali igro dol iz neznanega razloga ali pa kaka stvar ni na voljo v slovenistanu zaradi kakih zakonov in pravil... But overall I give 9/10 to iPhone. Praktično je tale 5-ka tolk dobra, da res ne vidim razloga, da bi v naslednjih parih letih sploh zamenjal telefon - edino baterijo ko se iztroši.
In na koncu najbolj pomembna stvar: Apple lahko pošlješ feedback, ki ga upoštevajo in če se prijaviš v beto več kot očitno berejo feedback-e in bug reporte in zadeve popravljajo. Pri androidu je fixanje in update sistema na plečih proizvajalca, ki ga pošteno boli đoko že 1 mesec po izzidu telefona. Ma kje, že ob izzidu tako zabloatajo telefon, da je praktično neuporaben in na koncu moraš skoraj sam spisati OS na novo, da ti telefon vsaj nekako približno dela normalno... ne hvala. Ko daš 400+€ za telefon, človek pričakuje, da bo telefon vsaj 2 leti delal BP in da boš v tem času dobil vse nujne popravke. Samsung ne da niti 5dag zenfa na to, Apple je commit-an in če ne drugega se vsaj trudijo popraviti stvari in uporabnikom dati kar se da veliko, pa čeprav moraš mogoče plačati malo višjo ceno na začetku se vsekakor na koncu splača.

Zlate ::

Če želiš fluidno delovanje lahko nabaviš tudi Windows Phone. Na Lumii 920 imam naloženih natančno 121 takih in drugačnih iger in aplikacij, pa nisem še niti enkrat začutil potrebe, da bi karkoli moral odinštalirati - vse dela gladko kot puter! Pred tem sem imel flagship Xperio, pa Android na žalost šteka.

Kar pa se tiče IPhona - lahko, da ne šteka, ampak raje bi ponovno uporabljal Androida kot pa da bi uporabljal iTunes :)
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

Nummy ::

Zlate je izjavil:

Če želiš fluidno delovanje lahko nabaviš tudi Windows Phone. Na Lumii 920 imam naloženih natančno 121 takih in drugačnih iger in aplikacij, pa nisem še niti enkrat začutil potrebe, da bi karkoli moral odinštalirati - vse dela gladko kot puter! Pred tem sem imel flagship Xperio, pa Android na žalost šteka.

Kar pa se tiče IPhona - lahko, da ne šteka, ampak raje bi ponovno uporabljal Androida kot pa da bi uporabljal iTunes :)


352 pesmi (raw mp3 format), še ene par tisoč v offline mode na spotify-ju
23 videov
1005 fotk
218 aplikacij/iger
iTunes-a pa ne uporabljam razen za backup-at.

ciki57 ::

Zlate je izjavil:


Kar pa se tiče IPhona - lahko, da ne šteka, ampak raje bi ponovno uporabljal Androida kot pa da bi uporabljal iTunes :)


Na srečo iTunes ni več potreben. iOS se že nekaj verzij posodablja brez iTunes. Jaz ga sploh nimam nameščenega, ker mi je crap. Za glasbo uporabljam Google Play Music All Access.

leiito ::

iTunes res ni potreben, ni pa več tako porazno slab.

Poleg tega Applovi izdelki omogočajo stvari, ki so za navezo android/PC sci-fi, pa še zanesljivi, tihi in perfektno dizajnirani so. Plastična Lumija? Ne ga biksat.

roli ::

Jaz sem sicer trenutno Android user. Ter hkrati tudi iOS developer. Nedolgo nazaj sem imel pa tudi telefon z WP7. Na koncu ugotoviš, da imajo vsi svoje prednosti in slabosti. WP7 in iOS sta mogoče malenkost hitrejša in bolj odzivna. Ponujata pa tudi nekaj manj fleksibilnosti in ne omogočata dostopa do filesystema. Na koncu je na uporabniku, da ugotovi kaj bi imel raje.

Sem pa bral pritožbe glede upgradeov na Lolipop (od Nexus userjev). In nekdo je spodaj napisal eno precej pomembno misel. In sicer: Google od Androida nima neposredne denarne koristi. Oni dobijo denar od prodanih podatkov o tebi in oglasov. In dokler uporabljaš njihove storitve jim ni toliko pomembno kateri OS uporabljaš. Če izgubijo uporabnika se jim to ne bo neposredno poznalo na denarnici. Apple pa po drugi strani živi neposredno od prodaje svojih naprav in aplikacij zanje. Izgubljen uporabnik se jim neposredno pozna na denarnici. In to jih na koncu tudi motivira, da se malenkost bolj potrudijo pri piljenju vsega skupaj.
http://www.r00li.com

blackbfm ::

Sem pa bral pritožbe glede upgradeov na Lolipop (od Nexus userjev)


kot da pritožb glede ios pa nikoli ni bilo..vsaka nova verzija je večji krep:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

amacar ::

iOS takih težav nima (do sedaj), da bi totalno pohabila flagship model.

poker93 ::

Sam uporabljam iPada in Nexusa 5 (pred tem Windows Phone). Nad vsemi sistemi sem zelo zadovoljen. Ne vem kaj imate od tega, da bi stvar jailbrejkali/rootali. Ne vidim potrebe zakaj bi.


noja sam sem naredil root na nexusu zato ker pač nekatere aplikacije to potrebujejo....sicer pa lažje je prilagoditi os za en telefon kot pa za 10

MrStein ::

shock je izjavil:


Bodite pošteni in kupite android višjega cenovnega razreda, pa boste videli kako stvar lepo dela.

Kje se ta kvaliteta začne? Pri 700 EUR? Enako kot iPhone?

Če je 70% droidov krš, potem se ta imiđ pač prime. Če bi obstajali iPhoni z 4GB storage in enojedrnim CPU na 500 Mhz, bi o njih veljalo enako mnenje. Samo jih ni. (beri: če bi čebula...)

leiito je izjavil:


@Furbo, tvoj argument, da po piratstvu "nič ne manjka" ne zdrži. V mgmtu obstaja oportunitetna izguba, izgubljen potencialni zaslužek. Lahko sicer kontriraš, da večina tistih, ki piratizirajo, itak ne bi kupila produkta in da je s tem oportunitetna izguba manjša, še vedno pa obstaja.

Ja, je homeopatskih količin, ampak obstaja vseeno! ;)
(pa čeprav v negativi, kot se je marsikje pokazalo)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

amacar je izjavil:

iOS takih težav nima (do sedaj), da bi totalno pohabila flagship model.

A obstajajo tudi ne-flagship modeli?

poker93 je izjavil:

Sam uporabljam iPada in Nexusa 5 (pred tem Windows Phone). Nad vsemi sistemi sem zelo zadovoljen. Ne vem kaj imate od tega, da bi stvar jailbrejkali/rootali. Ne vidim potrebe zakaj bi.


noja sam sem naredil root na nexusu zato ker pač nekatere aplikacije to potrebujejo....sicer pa lažje je prilagoditi os za en telefon kot pa za 10

Kaj pa bi naj prilagajali?
Za HW so gonilniki in to je to. Zdaj če so gonilniki zanič, pa je to izibira proizvajalca, kaki hardver (in z njim gonilnike) bo dal v napravo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Pithlit ::

MrStein je izjavil:

A obstajajo tudi ne-flagship modeli?

Ja.
Life is as complicated as we make it...

MrStein ::

roli je izjavil:

Jaz sem sicer trenutno Android user. Ter hkrati tudi iOS developer. Nedolgo nazaj sem imel pa tudi telefon z WP7. Na koncu ugotoviš, da imajo vsi svoje prednosti in slabosti.

Točno tak. Vendar na koncu (ali sredini) dneva prevaga to, da ko tapneš ikono A, se požene funkcija A.
Ne pa nekaj mučnih sekund, potem pa še dialog "app has crashed" (ironično, crash se mi dogaja z edino plačano - pa ne same 1 EUR - aplikacijo).
(pa imam flagship, razen če je definicija flagshipa "model včeraj predstavljen na sejmu, v prodaji čez en mesec")

Pithlit je izjavil:

MrStein je izjavil:

A obstajajo tudi ne-flagship modeli?

Ja.

Na primer?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Pithlit ::

MrStein je izjavil:

Na primer?

5C
Life is as complicated as we make it...

MrStein ::

Ki je praktično enak leto dni starejšemu modelu (falgshipu)?
Stane pa tudi podobno?
Androide imaš za pol cene, pa še manj.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Invictus ::

MrStein je izjavil:

Ki je praktično enak leto dni starejšemu modelu (falgshipu)?
Stane pa tudi podobno?
Androide imaš za pol cene, pa še manj.

Jain?

In za 2x-3x več sranja ...

Na Androidu ponavadi še klicanje dela slabo ... Osnovna zadeva zaradi katere sploh imaš mobilca ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Pithlit ::

In? 5C nikoli ni bil flagship.
the 5C was designed as a mid-range model
.

Androide dobiš tud za 50€. Ki so 'praktično enaki' 3 leta starim flagshipom. Pa to še vedno pove manj kot nič.
Life is as complicated as we make it...

amacar ::

MrStein je izjavil:

amacar je izjavil:

iOS takih težav nima (do sedaj), da bi totalno pohabila flagship model.

A obstajajo tudi ne-flagship modeli?

Če je zunaj nov model, ta star verjetno da ni flagship.

Sicer pa sem imel v mislih to, da sem kupil Nexus 9, pa dela slabše kot nexus 7 (2013) na kitkatu.

ZaphodBB ::


Neupravičeno kopiranje NI ne tatvina ne kraja. Dejte si to dopovedat pa vam bom dala mir.

Tehnično imaš prav in vsi vemo, da je tehnično pravilno najboljša oblika pravilnega. :)

Torej, to da neupravičeno kopiranje ni ne tatvina ne kraja drži. Se pa obravnava podobno oz. v nekaterih primerih še strožje.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

MrStein ::

amacar je izjavil:


Če je zunaj nov model, ta star verjetno da ni flagship

Če postaviš zraven 5, 5C in 5S, potem C nič preveč ne izstopa.
Če pa postaviš Galaxy S2 zraven Galaxy Ace, pa je krepka razlika.

To je tako, kot da bi rekel, da sta modela 32 in 64GB flagshipa, 16GB pa naenkrat več ni.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Pithlit ::

ZaphodBB je izjavil:

Se pa obravnava podobno oz. v nekaterih primerih še strožje.

V tem jaz sploh ne vidim problema.
Life is as complicated as we make it...

ZaphodBB ::


V tem jaz sploh ne vidim problema.

Saj nisem rekel, da ga. Večini folka je pač vseeno kaj govorijo.

"Ejga, daj mi tamle un ungau, une"
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

m0LN4r ::

Primerjate dva različna trga z različnim namenom in različnim razvojnim budgetom in ciljem.

Eno se razvija za eno samcato napravo in eno vrsto uporabe znotraj monopola naprav,
drugo pa za vse naprave, uporabnike, kos hardwera možnega.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Pithlit ::

MrStein je izjavil:

Če postaviš zraven 5, 5C in 5S, potem C nič preveč ne izstopa.

In?

Apple je v istem obdobju proizvajal 2 modela. 5C in 5S. 5C je bil mid-range, 5S pa flagship. Kaj ti ni jasno?

No, v tem obdobju so proizvajal še 4S... če te že samo dejstvo da je 5C mid-range ne prepriča.

5C v primerjavi s 5S (da boš lažje razumel):
-slabši cpu
-slabši gpu
-brez motion coproc-a
-plastično vs. kovinsko ohišje
-DDR2 vs. DDR3
-slabša baterija
-brez TouchID
-kamera brez burst mode
-kamera brez slow motion mode
Life is as complicated as we make it...

GTX970 ::

Q:
Je travnik market za japko kaj težje dosegljiv od droid *.apk da uporabniki več kupujejo aplikacije ?

Mavrik ::

GTX970 je izjavil:

Q:
Je travnik market za japko kaj težje dosegljiv od droid *.apk da uporabniki več kupujejo aplikacije ?


Ja.
The truth is rarely pure and never simple.

Invictus ::

GTX970 je izjavil:

Q:
Je travnik market za japko kaj težje dosegljiv od droid *.apk da uporabniki več kupujejo aplikacije ?

Pravzaprav ga sploh ni, ker rabiš za travniške zadeve jailbrakan telefon. Pustimo nekaj izjem ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

amacar ::

GTX970 je izjavil:

Q:
Je travnik market za japko kaj težje dosegljiv od droid *.apk da uporabniki več kupujejo aplikacije ?


Travnik je enako dosegljiv. Recimo: https://www.iphonecake.com/ je pa za namestitev potreben jailbreak, medtem ko na androidu le spremeniš, da zaupaš zunanjim virom in zadeva že deluje.

m0LN4r ::

Zakaj je potreben jailbreak?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Invictus ::

Ker drugače Apple ne pusti inštalirati aplikacije.

Edino dovoljeno preko Apple Store ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

amacar ::

Ker če .ipa potegneš preko PC-ja ti itunes ne bo pustil syncanja, preko same naprave pa lahko zopet namestiš le, če imaš jailbreak.

Nummy ::

Invictus je izjavil:

MrStein je izjavil:

Ki je praktično enak leto dni starejšemu modelu (falgshipu)?
Stane pa tudi podobno?
Androide imaš za pol cene, pa še manj.

Jain?

In za 2x-3x več sranja ...

Na Androidu ponavadi še klicanje dela slabo ... Osnovna zadeva zaradi katere sploh imaš mobilca ...

V bistvu si pa tole zadel na polno, samo meni je klicanje samo delalo počasi, večji problem je bil pri SMS-jih in ostalih stvareh. Ko sem moral vsak dan reštartat telefon samo zavoljo tega, da sem prejel vse SMS-je, ker brez restarta jih sploh nisem dobil. MMS-ji so bili pa itak pobožna želja...

m0LN4r ::

Zakaj ne?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Invictus ::

m0LN4r je izjavil:

Zakaj ne?

Pojma nimam, ampak 1x sem nekje zasledil članek, kjer so opisovali arhitekturo Androida. Problem v neodzivnosti je bil, ker vsi procesi tečejo na enaki prioriteti ...

Pismo da traja 30 sekund da odpreš imenik, in še 30 - 60 da vzpostaviš klic, mislim too much. Pa samo 10 background aplikacij ...

Nisem pa šel preverjat, naj kdo drug obelodani če je to res ali ne.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

m0LN4r ::

Pismo da traja 30 sekund da odpreš imenik, in še 30 - 60 da vzpostaviš klic, mislim too much. Pa samo 10 background aplikacij ...

Samo res, tak je delal puncin 100€ alcatel, pred 4 leti z 150mb rama. Klumpifon.
Moj 150€ 1leto star kitajc pa ne. Zanimivo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

blackbfm ::

stara android jajca so pač jajca.. za solidno android izkušnjo rabiš vsaj kitkat in snapdragon 800, to dvoje pa je danes dostopno za ~300e in je na grobo komot primerljivo z najnovejšim iphonom

MrStein ::

Pithlit je izjavil:

ti ni jasno

Ok, gospa osebna, čist prav imaš. 5C je šrot ala 150 EUR.
V redu je.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

m0LN4r ::

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Pithlit ::

MrStein je izjavil:

Ok, gospa osebna, čist prav imaš. 5C je šrot ala 150 EUR.
V redu je.

Si me upaš citirat al boš kar takolee nakladal v tri dni?

Pravim le da iPhone 5C _ni_ in nikoli ni bil Applov flagship. Pa če še ne vem kako žališ.
Life is as complicated as we make it...

MrStein ::

5C==5 (za namen te debate)

(kje vidiš žalitev?)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kronik ::

Odkar uporabljam iOS sem tudi jaz kupil dosti aplikacij. Pa ne zato ker nebi free verzija podpirala vse potrebno ampak ker mi ni težko dati 1 euro da nagradim programerjev trud.
Kvaliteta aplikacij na iOS je svetloba leta pred Androidom. Tam med 100 appi najdeš enega, ki je dejansko uporaben in seveda tudi plačljiv. Da ne omenjam istega appa z različnimi imeni na google play... ni za moje živce skratka. Jailbreak iphona sem potreboval samo 2x - ko sem na star telefon instaliral web server in za inSSIDer app.

m0LN4r ::

Ja pa loči med appi, ki jih naredi Autodesk za vse platforme in potem dela tako kot mora, tudi na vseh platformah in med neko hobby aplikacijo, iz garaže.
ampak ker mi ni težko dati 1 euro da nagradim programerjev trud.

Doniranje tudi obstaja in gre direkt programerju ne preko "firme" od kere dobi 1/1000000ko incoma.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

nekikr ::

70:30 je razmerje kar je precej pošteno.

leiito ::

Respect, res, Apple, tudi po Jobsovi smrti držijo tempo. Naj telefon, naj tablica, naj prenosnik, naj OS in naj eko sistem. Ko pade letos še nov 12" Air z retina zaslonom in za vsem dostopno ceno, bo konkurenci trda predla. Res hvala bogu za Apple, ker tole, kar berem o androidih, da čakaš celo minuto na vzpostavitev klica, hkrati se pa naprava greje, da je v rokah ne moreš držat, raje bi imel stacionarno Iskro.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: m0LN4r ()

leiito ::

Ampak ste pa hejterji. Da predlagaš izbris posta, ker pohvalim Apple? Džizs. Pohvalim jih zato, ker so njihovi izdelki v tej poplavi shita danes redka izjema, kjer dobiš to, kar pričakuješ, brez marketinških hypov, nategov ali neprijetnih presenečenj + so dejansko inovativni in etični, za razliko od kroničnih tatov patentov pri Samsungu. Ko bojo druge tech firme tako dobre, bom hvalil tudi njih.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

App Store razvijalcem prinesel že 50 milijard dolarjev

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
177097 (5686) opeter
»

FTC preverja, ali so Applove omejitve in marže pri aplikacijah zakonite

Oddelek: Novice / Tožbe
228494 (6407) Lonsarg
»

Applov izvršni direktor pred Senatom: davke plačujemo

Oddelek: Novice / Ostale najave
3413108 (11389) 17rnn
»

App Store dve leti in pet milijard aplikacij pozneje

Oddelek: Novice / Android
3511079 (9665) MrStein
»

Pogled na Applovo bilanco

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
253906 (3167) IceIceBaby

Več podobnih tem